0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Ostróda

Chcesz skutecznie pomnożyć swoje oszczędności? Nie chcesz ryzykować, tylko inwestować pewnie i z dużym zyskiem? Poznaj z nami tajniki branży flippingu nieruchomości i zacznij zarabiać, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Każdy z nas działa w sektorze nieruchomości od 10 lat. Pewnego dnia zdecydowaliśmy się połączyć siły, wiedzę i doświadczenia i pod marką Flipnapierwotnym.pl rozpocząć wspólną misję edukacyjną. Od 4 lat prowadzimy szkolenia dla osób, które chcą inwestować na rynku pierwotnym. Do tej pory nasze kursy ukończyło ponad 800 fliperów! Wielu z nich może pochwalić się znaczącymi sukcesami w dziedzinie flippingu mieszkań.

W środowisku deweloperów słyniemy z profesjonalizmu i skuteczności. Rocznie prowadzimy kilkaset rozmów z firmami deweloperskimi z całej Polski. Umożliwia nam to monitorowanie sytuacji na rynku nowych mieszkań i budowanie bazy aktualnych lukratywnych ofert, charakteryzujących się obiecującym potencjałem zwrotu z inwestycji.

Nasi seminarzyści otrzymują dostęp do portfolio z wyselekcjonowanymi przez nas propozycjami. Cechują je preferencyjne warunkami nabycia w systemie 10/90 lub 20/80, które osobiście negocjujemy u deweloperów. To specjalne warunki, niedostępne dla osób spoza branży. Dzięki nam nasi kursanci mogą z nich korzystać! Z przekazanych przez nas ofert skorzystało dotąd ponad 400 absolwentów kursów! Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Flipping mieszkań Ostróda – informacje o kursach

Kursy z inwestowania w nieruchomości odbywają się stacjonarnie i zwykle mają formułę spotkań weekendowych. Kilka razy do roku odwiedzamy największe polskie miasta: Łódź, Poznań, Warszawę, Katowice i wiele innych. Tutaj sprawdzisz aktualny terminarz szkoleń!

W ofercie znajdziesz szkolenia dla początkujących inwestorów, które rzetelnie i kompleksowo przygotują Cię do przeprowadzenia Twojego pierwszego, samodzielnego flipu na pierwotnym! Dla zaawansowanych fliperów opracowaliśmy inny program, który pomaga wyskalować biznes i zaplanować wiele inwestycji na terenie całego kraju! Pełen zakres programowy kursów znajduje się tutaj.

Interesuje Cię udział w darmowych webinarach i aktualności z branży? Zasubskrybuj nasze kanały na Facebooku i YouTube! Czekamy na Ciebie!

Rynek nieruchomości Ostróda – atrakcyjność lokalizacji

Ostróda to miasto powiatowe w województwie warmińsko-mazurskim, położone 40 km na zachód od Olsztyna. Według raportu o stanie demograficznym GUS za rok 2020 na powierzchni 14,2 km2 miejscowości mieszkało 32.547 osób.

Z punktu widzenia dojazdu i transportu Ostróda stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przebiegają przez nią droga ekspresowa S7 oraz drogi krajowe nr 15 i 16. W mieście znajduje się też dworzec kolejowy . Pociągiem można stąd dojechać do Olsztyna, Gdyni, Białegostoku, Torunia, Krakowa i innych miejscowości. Najbliższe lotnisko, które obsługuje loty pasażerskie Olsztyn-Szymany, położone jest w odległości 100 km.

Ostróda to ładne, zadbane i zielone miasto. W jego granicach rozpościera się kilka akwenów wodnych. Największy z nich to Jezioro Drwęckie, a inne to Smordy, Puzy, Sajmino i Jezioro Perskie. Przez miasto biegnie też rzeka Drwęca. Ostróda posiada połączenie kanałowym szlakiem wodnym z Elblągiem, co ma duże znaczenie dla rekreacji.

Mieszkańcy miasta mają dostęp do wszelkich niezbędnych instytucji administracyjnych, usługowych, handlowych, edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. W sezonie wiosenno-letnim Ostróda tętni życiem. Odbywa się tu wiele imprez kabaretowych i muzycznych, jak choćby Ostróda Reggae Festival. Jest to miasteczko typowo turystyczne, z właściwym sobie niepowtarzalnym klimatem.

Mieszkania na sprzedaż Ostróda – zainteresowanie

Popyt na nowe mieszkania w Ostródzie jest umiarkowany w stosunku do wielkości miasta. Narzędzia do analizy trendów w Internecie, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Ostróda” wpisuje miesięcznie średnio 1.550 użytkowników. Odpowiednio „mieszkania Ostróda” wpisuje 1.000 osób, a „nieruchomości Ostróda” – 700.

Inwestuj z nami w Ostródzie

Ceny mieszkań Ostróda – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ostródzie wynosiła 5.900 zł/m2. Była to cena niższa o ok. 1.000 zł/m2 w porównaniu do średniej ceny, jaką trzeba było zapłacić za m kw. mieszkania na sprzedaż w mieście wojewódzkim – Olsztynie.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!