Opole

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Opole

Szukasz bezpiecznej metody inwestowania, dzięki której zadbasz o przyszłość swojej rodziny? Wejdź z nami w branżę flippingu nieruchomości i ciesz się wysoką stopą zwrotu z inwestycji, nawet przy stosunkowo niskim wkładzie początkowym! Przyjdź na szkolenie z nieruchomości, które da Ci szansę na duże pieniądze!

Spotkanie dwóch ambitnych inwestorów – Patryka Sołtysiaka i Macieja Welmana – dało początek brandowi Flipnapierwotnym.pl. Jego misją jest szkolenie przyszłych inwestorów, którzy tak jak my, chcą zarabiać na flipowaniu mieszkaniami z rynku pierwotnego! Do tej pory nasze profesjonalne seminaria ukończyło ponad 800 fliperów! Lata osobistych doświadczeń, pomyślnych (i tych mniej pomyślnych) flipów, pozwoliło nam dogłębnie poznać branżę obrotu mieszkaniami. Dzięki sukcesom i porażkom wiemy, w jakie nieruchomości inwestować oraz jakich działań unikać, aby cieszyć się z wymiernego zysku.

Do naszych stałych zadań należy monitorowanie sytuacji na krajowym rynku pierwotnym nieruchomości. Dzięki licznym kontaktom w branży deweloperskiej i autorytetowi, jakim cieszymy się jako inwestorzy, mamy dane z pierwszej ręki! Tworzymy portfolio ofert mieszkań deweloperskich z obiecującym potencjałem i udostępniamy je naszym kursantom. Z naszych sugestii inwestycyjnych skorzystało już ponad 400 fliperów! Co więcej, mogli oni wykupić lokale na specjalnych warunkach! W ich imieniu negocjujemy u deweloperów takie systemy nabycia, jak 10/9015/85, czy 20/80. Są one niedostępne dla osób spoza branży – oznacza to, że wyselekcjonowane i przekazane naszym kursantom oferty to prawdziwa szansa na spektakularny start! Przyjdź na nasze szkolenie a… szampan niech się już chłodzi!

Flipping nieruchomości Opole – informacje o kursach

W ramach naszych szkoleń dostępne są dwa poziomy. Na kursie podstawowym zdobędziesz wiedzę konieczną do tego, żeby bez stresu przeprowadzić swój pierwszy samodzielny flip na pierwotnym. Omawiamy na nim kwestie umów deweloperskich, harmonogramów płatności, cech lokalu, które wpływają na jego atrakcyjność i wiele innych, istotnych z punktu widzenia początkującego inwestora, spraw.

Niektóre wersje szkoleń z nieruchomości oferują dodatkowo moduł mentorskiego wsparcia. Gwarantuje on seminarzystom możliwość kontaktowania się z nami po zakończeniu kursu. Chcesz do nas pisać maile lub dzwonić, aby skonsultować potencjalny flip? Wybierz szkolenie z pakietem mentorskim!

Szkolenia zaawansowane przeznaczone są dla osób, które mają już za sobą doświadczenia z flipem na pierwotnym i chcą wyskalować swój biznes oraz zacząć obracać nieruchomościami w całej Polsce.

Standardowo kursy odbywają się stacjonarnie w module 2-dniowym. Znajdziesz nas w największych miastach Polski. Kilka razy do roku wraz z grupą ekspertów odwiedzamy Łódź, Warszawę i Poznań. Jeśli chcesz flipować mieszkaniami w Opolu i okolicach, zapraszamy Cię na szkolenia w Katowicach! Tu sprawdzisz aktualny grafik!

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności! Na Facebooku dzielimy się aktualnościami oraz prowadzimy darmowe webinary. A jeśli chcesz obejrzeć relacje z przeprowadzonych przez nas lukratywnych inwestycji, zajrzyj na nasz kanał na YouTube!

Rynek nieruchomości Opole – potencjał miasta

Opole to największe miasto województwa opolskiego. Według raportu GUS z końcem roku 2020 mieszkało tu 127,5 tys. osób, co dawało miastu 27. pozycję w skali kraju pod względem liczby ludności. Miasto ma powierzchnię 148,9 km2.

Opole jest jednym z najistotniejszych ośrodków społeczno-gospodarczych południowo-zachodniej Polski. Ma bardzo korzystną lokalizację. Położone jest w odległości ok. 117 km od Katowic oraz 100 km od Wrocławia i Częstochowy. Do granicy z Czechami jest ok. 40 km. W niewielkiej odległości od Opola biegnie autostrada A4. Bardzo dobrą komunikację gwarantują także drogi krajowe nr 45, 46 i 94 oraz liczne trasy o charakterze wojewódzkim. Mieszkańcy miasta mają także dostęp do połączeń kolejowych. Pociągiem można stąd dojechać m.in. do Gliwic, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Gdyni oraz austriackiego Wiednia.

Opracowany przez ekspertów z Uniwersytetów Zielonogórskiego i Ekonomicznego we Wrocławiu oraz firmę konsultingową Arcadis raport „Ranking Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* podaje, że Opole uplasowało się na 21. pozycji, utrzymując miejsce z 2018 roku. Jest to ranking oceniający jakość życia mieszkańców w największych miastach w Polsce. Ocenie podlegały trzy obszary: gospodarka, środowisko i społeczeństwo. W klasyfikacji ogólnej Opole wyprzedziło takie aglomeracje, jak Łódź, Szczecin oraz Wałbrzych. Na uwagę zasługują dwie bardzo wysokie pozycje Opola w kategoriach „Społeczeństwo” – 7. miejsce oraz „Gospodarka” – 9. miejsce.

Dla rozwoju gospodarczego Opola duże znaczenie ma przemysł spożywczy, produkcji maszyn i urządzeń oraz materiałów budowlanych. Swoją siedzibę mają tu także liczne firmy IT. W 2017 roku na terenie miasta zarejestrowanych było blisko 22 tys. firm z różnych branży.

Na korzystne warunki życia w Opolu ma wpływ działalność władz, które prowadzą stały dialog z mieszkańcami i umożliwiają im udział w procesie decydowania o miejskiej wspólnocie.

Przez Opole płynie rzeka Odra i jej dopływy, co wpływa na atrakcyjność miasta z punktu widzenia przyrodniczego. Zróżnicowane krajobrazowo tereny stanowią środowisko życia licznych gatunków fauny i flory. W granicach miasta znajduje się wiele miejsc objętych ochroną, m.in. „Łąki w Nowej Wsi Królewskiej”, „Dolina Odry” oraz „Dolina Strugi Lutnia”.

W ramach akcji podwyższania jakości powietrza w mieście funkcjonują tzw. „zielone przystanki”. Wprowadzanie zieleni w przestrzeni miejskiej ma złagodzić skutki zmian klimatycznych. We wspomnianym raporcie firmy Arcadis pojawia się także informacja, że Opole należy do Sieci Miast i Gmin Przyjaznych Starzeniu, stworzonej przez Światową Organizację Zdrowia. Oprócz Opola należy do niej jedynie 5 polskich miast.

Popyt na mieszkania na sprzedaż Opole

Popyt na nowe mieszkania w Opolu jest relatywnie wysoki. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Opole” wpisuje miesięcznie średnio 4.550 użytkowników. Odpowiednio hasła „nieruchomości Opole” wpisuje 3.600 osób, „mieszkania Opole” – 1.400, a „nowe mieszkania Opole” – 200. Zdecydowanie więcej osób jest zainteresowanych kupnem, niż wynajmem lokalu.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”** (źródło: gov.pl) w Opolu w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 1.484 mieszkań. To aż o 680 więcej w stosunku do roku 2016.

Do użytku w 2019 roku oddano w Opolu 1.179 mieszkań, czyli o 726 więcej niż w roku 2016. Dane te doskonale przedstawiają fakt dynamicznego rozwoju rynku mieszkaniowego w tym mieście.

Analiza wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Opolu miała w 2019 roku jego powierzchnia, standard lokalu i lokalizacja budynku. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokoi oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało.

Mapa nieruchomości Opole – najważniejsze lokalizacje

Jeśli chodzi o zainteresowanie Internautów mieszkaniami na sprzedaż w Opolu ze wskazaniem na konkretną lokalizację, największą popularnością cieszą się dzielnice Zaodrze, Chabry oraz osiedle Szczepanowice, na których powstają nowe mieszkania deweloperskie.

Ceny mieszkań na sprzedaż Opole – styczeń 2022

W styczniu 2022 roku średnia cena mieszkania na sprzedaż w Opolu wyniosła 6.050 zł/m2. Była to zdecydowanie najwyższa cena w porównaniu do innych znaczących miast województwa, takich jak Kluczbork czy Kędzierzyn-Koźle, gdzie za m kw. mieszkania trzeba było zapłacić mniej niż 5.000 zł.

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Opolu, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego wynosiła 6.300 zł.

Inwestuj z nami w Opolu

Potencjał opolskiego rynku nieruchomości – podsumowanie

  • Opole zajęło 21. miejsce w klasyfikacji ogólnej „Rankingu Miast Zrównoważonych 2021”. W indywidualnych kategoriach Opole zajęło odpowiednio: „Społeczeństwo” – 7. miejsce, „Gospodarka” – 9. miejsce, „Środowisko” – 45. miejsce.
  • Średnia za cena za m kw. mieszkania w Opolu w 2017 roku nie przekraczała 5.000 zł. Dziś, po 5 latach, za m kw. lokalu trzeba zapłacić już średnio 6.050 zł/m2.
  • Średnia cena za m kw. nowego mieszkania w Opolu (wyłącznie rynek pierwotny) wynosi 6.300 zł.
  • Cena za m kw. w najdroższych lokalizacjach Opola przekracza 6.500 zł. Rozstrzał cenowy nie jest znaczący, bowiem w najtańszych dzielnicach miasta średnia cena za m kw. oscylowała w granicach 6.000 zł. Świadczy to o zrównoważonej sytuacji na tutejszym rynku nieruchomości.
  • Mieszkania na sprzedaż w Opolu są najdroższe w całym województwie.
  • Popyt na nowe mieszkania w Opolu jest wysoki i zdecydowanie przewyższa podaż.
  • Największą liczbę ofert na rynku pierwotnym stanowią mieszkania 2-pokojowe i kawalerki, następne w kolejności są lokale 4- i 3-pokojowe.
  • Na koniec 2020 roku Opole zamieszkiwało 127,5 tys. osób.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

**”Analiza Polskiego Rynku Nieruchomości w 2019 roku”: gov.pl/web/rozwoj-technologia/analizy-polskiego-rynku-nieruchomosci

Inwestowanie w nieruchomości – województwo opolskie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne

TYLKO DO 25 LUTEGO DO 22.00,

WSZYSTKIE WARSZTATY

-1000zł

Z KODEM RABATOWYM:

FNPLOKALNIE

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Kraków 9 - 10 marca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Gdańsk 20 - 21 kwietnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 3 - 4 czerwca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk