0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Jak inwestować w nieruchomości? – szkolenia Opoczno

Myślisz o zainwestowaniu odłożonych pieniędzy w rynek pierwotny nieruchomości? Chciałbyś wiedzieć więcej o flippingu mieszkań? Doskonale! Nasze szkolenie z nieruchomości jest tym, czego potrzebujesz!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak i to my tworzymy markę Flipnapierwotnym.pl. Na rynku nieruchomości działamy już od 10 lat. W tym czasie staliśmy się ekspertami w dziedzinie flipowania mieszkaniami. Na szkoleniach z inwestowania w nieruchomości dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, której nie znajdziesz w Internecie. Grupa zadowolonych absolwentów naszych seminariów liczy już blisko 800 osób – Ty też możesz stać się członkiem naszej społeczności i pomnożyć swój kapitał, dzięki inwestycjom w nieruchomości.

Oprócz szkoleń, na których odkrywamy tajniki flipu na pierwotnym, zajmujemy się także analizą potencjału rynku i wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert, którymi dzielimy się z kursantami. Do tej pory przekazaliśmy naszym inwestorom około 400 intratnych ofert. Wieloletnia obecność w branży oraz liczne kontakty z deweloperami, pozwalają nam skutecznie negocjować warunki sprzedaży mieszkań. Bardzo często udaje nam się ustalić model płatności na poziomie 10/90 lub 15/85. Te systemy spłaty są bardzo korzystne, choć dla osób początkujących w tym biznesie, wyjątkowo trudne do wynegocjowania.

Flipping mieszkań Opoczno – zakres kursów

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy w modelu stacjonarnym kilka razy do roku. Z naszymi prelegentami, specjalistami z dziedziny analityki, prawa i podatków odwiedzamy największe miasta Polski. Jeśli mieszkasz w Opocznie, najbliższe szkolenia odbywają się w Łodzi i Warszawie. Sprawdź kalendarz kursów!

W ofercie znajdziesz szkolenia dla początkujących w dziedzinie flipowania, ale także moduły dla zaawansowanych uczestników. Cyklicznie pojawia się także oferta specjalna, gwarantująca kursantom wsparcie mentorskie po zakończeniu szkolenia. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

Program szkoleń obejmuje wiele istotnych aspektów, niezbędnych w skutecznym flippingu mieszkań. Na spotkaniach dowiesz się m.in.:

  • jak wygenerować znaczny zysk przy małym wkładzie początkowym?
  • jakie są koszty transakcyjne i kto je ponosi?
  • co powinna zawierać umowa deweloperska?
  • co sprawdzić w umowie kredytowej?
  • czy możesz egzekwować naprawę usterek przez dewelopera?

Odpowiedzi na te pytania oraz cały pozostały know-how otrzymasz w trakcie dwudniowego seminarium z flipu na pierwotnym!

Jeśli interesuje Cię dołączenie do naszej społeczności, znajdziesz nas na Facebooku. Sprawdź także nasz kanał na YouTube, gdzie dzielimy się relacjami z aktualnych działań inwestycyjnych!

Rynek nieruchomości Opoczno – potencjał miasta

Opoczno to miasto powiatowe, położone w województwie łódzkim, w odległości ok. 95 km na południe od Łodzi. Według danych statystycznych serwisu Polskawliczbach.pl na koniec roku 2020 Opoczno zamieszkiwało 20.746 osób.

Przez miasto o powierzchni 24,8 km2 przebiega droga krajowa nr 12, która po ukończeniu prac zostanie przekształcona w drogę ekspresową S12 oraz linia kolejowa nr 25, którą można dostać się m.in. do Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego i Skarżyska-Kamiennej. Najbliższe lotnisko to Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Opoczno to miasto o niezwykle bogatej tradycji kulturowej. Uznawane jest za stolicę polskiego oberka. Region opoczyński wyróżnia się nie tylko gwarą, czy folklorystycznym dziedzictwem, ale także cieszy się charakterystycznymi, niepowtarzalnymi w skali całego kraju walorami krajobrazowymi.

Z punktu widzenia przemysłu, miasto najbardziej słynie z produkcji cegieł i płytek. W Opocznie swoją siedzibę ma zakład produkcyjny Ceramiki Paradyż.

Mapa nieruchomości Opoczno – zainteresowanie rynkiem

Opoczno nie należy do najbardziej popularnych aglomeracji, z punktu widzenia potencjału osiedleńczego. Mimo to można zanotować popyt na mieszkania w tym mieście. Analizy trendów miesięcznych wyszukiwań w Google pokazują, że największą popularnością wśród internautów cieszą się frazy:

„nieruchomości Opoczno” – 600/mies.

„mieszkania na sprzedaż Opoczno” – 600/mies.

„mieszkania Opoczno” – 400/mies.

Najczęściej wyszukiwane osiedla to Stare Miasto. Na obecną chwilę w Opocznie planowanych jest kilka inwestycji deweloperskich, m.in. na Osiedlu Zielone Zacisze.

Inwestuj z nami w Opocznie

Ceny mieszkania na sprzedaż w Opocznie – styczeń 2022

Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania na sprzedaż w Opocznie w styczniu 2022 roku wynosiła 4700 zł. To aż o 1300 zł mniej w stosunku do miasta wojewódzkiego – Łodzi. Wzrost cen zanotowały zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!