0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Nysa

Chcesz zainwestować zaoszczędzony kapitał, ale obawiasz się, że nie znasz wystarczająco dobrze rynku nieruchomości? Weź udział w naszym szkoleniu, dzięki któremu branża flippingu mieszkań nie będzie miała przed Tobą tajemnic!

Flipnapierwotnym.pl to my – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W obszarze obrotu nieruchomościami działamy już blisko 10 lat. Ten czas pozwolił nam dogłębnie poznać specyfikę branży i przeprowadzić wiele lukratywnych przedsięwzięć inwestycyjnych. Profesjonalną wiedzą dzielimy się z osobami, które tak jak my, chcą zarabiać na flipowaniu mieszkań. Nasze seminaria ukończyło już ponad 800 zadowolonych fliperów!

Oprócz kształcenia młodych inwestorów zajmujemy się także analizą i sondowaniem rynku mieszkań deweloperskich. Rocznie prowadzimy około 500 rozmów z deweloperami z całego kraju. Dzięki temu tworzymy osobistą bazę rentownych inwestycji, którą przekazujemy do dyspozycji naszych kursantów. Mogą oni wybierać spośród licznych propozycji, dla których dodatkowo negocjujemy u deweloperów specjalne warunki płatności. Opierają się one na systemach finansowania 10/90, 15/85 lub 20/80, które są nieosiągalne dla osób nowych w branży. Z naszych okazji inwestycyjnych skorzystało już ponad 400 absolwentów! Dołącz do tego grona!

Szkolenia z obrotu mieszkaniami Nysa – informacje o kursach

Z naszymi kursantami spotykamy się w stacjonarnie kilka razy do roku. Odwiedzamy największe miasta w Polsce, w tym m.in. Warszawę, Katowice i Poznań. Jeśli chcesz inwestować w mieszkania na sprzedaż w Nysie i okolicach, sprawdź aktualny grafik szkoleń i wybierz najdogodniejszą lokalizację!

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia przeznaczone dla osób początkujących, które nie miały, bądź miały jedynie minimalną styczność, z branżą flipowania mieszkaniami. W trakcie trwającego dwa dni seminarium wyposażymy Cię w kompletny i niezbędny know-how, który umożliwi Ci samodzielne przeprowadzanie bezpiecznych i pewnych inwestycji.

Pamiętamy też o doświadczonych fliperach! Do nich kierujemy kurs zaawansowany, który pozwala lepiej zrozumieć i wynieść na wyższy poziom swój biznes oraz zaplanować strategię inwestowania w skali całego kraju! Zakres szkoleń znajdziesz tutaj!

Jeśli chcesz wziąć udział w darmowych webinarach lub zapoznać się z relacjami z najbardziej lukratywnych inwestycji, odwiedź nasze kanały social media! Jesteśmy na YouTube oraz Facebooku!

Rynek nieruchomości Nysa – potencjał miasta

Nysa to miasto w województwie opolskim, położone ok. 60 km na południowy zachód od Opola. Raport demograficzny GUS podaje, że z końcem roku 2020 miejscowość zamieszkiwało 43 tys. osób.

Od granicy z Czechami Nysę dzieli niewiele ponad 20 km. Właściwe skomunikowanie z innymi aglomeracjami zapewniają mieszkańcom obwodnice dróg krajowych nr 41 i 46, a także trzy trasy wojewódzkie. W odległości mniej więcej 35 km znajduje się wjazd na autostradę A4. W mieście funkcjonuje główna stacja oraz jeden przystanek kolejowy. Można stąd dojechać pociągiem m.in. do Wrocławia, Kędzierzyna-Koźla, Brzegu, Opola, Krakowa, czy Kluczborka. Najbliższe lotnisko, obsługujące loty pasażerskie, znajduje się we Wrocławiu (ok. 90 km).

Z punktu widzenia ukształtowania terenu (który wpływa na atrakcyjność miasta) Nysa położona jest na pograniczu Niziny Śląskiej i Przedgórza Sudeckiego. Przez miasto przepływa rzeka Nysa Kłodzka. Niedaleko znajdują się dwa akweny o charakterze przyrodniczo-rekreacyjnym: Jezioro Nyskie oraz Jezioro Otmuchowskie.

Przekrój branż, w których znajdują zatrudnienie mieszkańcy Nysy, jest bardzo szeroki. Żadna nie wysuwa się znacząco na prowadzenie, rozwija się tu zarówno rolnictwo, leśnictwo, przemysł wydobywczy, handel, transport, jak i szeroko pojęte usługi. Na gospodarkę miasta duży wpływ ma przynależność do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”. Swoje przedsiębiorstwa otworzyły tutaj firmy Vasco Doors, Advantech Polska (z włoskim kapitałem) oraz Alsecco.

W Nysie działają wszystkie niezbędne instytucje o charakterze usługowym, edukacyjnym, handlowym, sportowym i kulturalnym. Miasto ma bardzo długą historię i usiane jest licznymi zabytkami (m.in. Twierdza Nysa, planty miejskie, budynki starego miasta), które przyciągają tu rzesze turystów. Dzięki dawnej architekturze Nysa nazywana jest „Śląskim Rzymem”. To zielone i ładne miasto, którego klimat ma pozytywny wpływ na dobrostan mieszkańców.

Mieszkania na sprzedaż Nysa – zainteresowanie

Popyt na mieszkania w Nysie jest wysoki, zarówno w odniesieniu do wielkości miasta, jak i porównując go do zainteresowania mieszkaniami w pozostałych znaczących miastach w Opolskiem.

Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarkach internetowych, wskazują, że frazę „nieruchomości Nysa” wpisuje miesięcznie średnio 2.850 użytkowników. Odpowiednio „mieszkania na sprzedaż Nysa” wpisuje 1.900 osób, a „mieszkania Nysa” – 700.

Zdecydowanie więcej osób jest zainteresowanych kupnem mieszkania w Nysie, niż wynajmem.

Inwestuj z nami w Nysie

Ceny mieszkań Nysa – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Nysie oscylowała w granicach 5.070 zł. To prawie o 1.000 zł/m2 mniej, niż w Opolu, gdzie za m kw. trzeba było zapłacić średnio 6.050 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!