0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Nowy Dwór Mazowiecki

Flipowanie, czyli inwestowanie w nieruchomości z myślą o ich odsprzedaży z zyskiem możliwe jest również na rynku pierwotnym. Wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu transakcji umożliwiło nam stworzenie zespołu flipnapierwotnym.pl, w ramach którego przeprowadzamy szkolenia dla potencjalnych inwestorów z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. W ich trakcie nie tylko zdradzamy tajniki dotyczące flipowania na rynku pierwotnym, ale pokazujemy również to, w jaki sposób zacząć inwestować w nieruchomości posiadając stosunkowo niewielki kapitał.

Każdego roku odbywamy ponad pół tysiąca spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami, których celem jest znalezienie najlepszych ofert inwestycyjnych dla uczestników naszych szkoleń. Staramy się również wynegocjować dla nich możliwie najatrakcyjniejsze warunki zakupu, dążąc do tego, by mogli oni nabyć nieruchomość na rynku pierwotnym w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Naszą siłą w tym przypadku jest grupa stojących za nami inwestorów, ponieważ samodzielne uzyskanie tak dobrych warunków jest praktycznie niemożliwe.

Czy warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Oczywiście, że tak, a jednym z powodów może być to, że do tej pory uczyniło to już ponad 600 osób. W efekcie nauczyli się oni tego, jak skutecznie inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym z małym kapitałem. Powstała również dzięki temu społeczność, która cały czas przyjmuje nowych inwestorów. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć śledzić nas na Facebooku, gdzie udostępniamy darmowe webinary i informujemy o kolejnych wydarzeniach.

Rynek nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim – przydatne informacje

Nowy Dwór Mazowiecki to niewielkie miasto, które zaliczane jest do tzw. aglomeracji warszawskiej. Według stanu na 31 grudnia 2021 mieszka w nim niespełna 29 tys. osób. Liczba mieszkańców w ciągu ostatnich 19 lat (od 2002 roku) wzrosła natomiast o 4,1%. Przekłada się to na zwiększenie popytu na nieruchomości, a w efekcie również wzrost ich cen. Rośnie także podaż, ponieważ w samym 2020 roku do użytku oddano 517 mieszkań, z których aż około 95% zostało przeznaczonych do sprzedaży lub najmu.

Mapa nieruchomości Nowy Dwór Mazowiecki – najważniejsze lokalizacje

W związku z rosnącym popytem hasło nieruchomości Nowy Dwór Mazowiecki jest coraz częściej wpisywane do wyszukiwarki. W praktyce największą popularnością cieszą się najlepsze lokalizacje, do których z całą pewnością można zaliczyć ulicę Wojska Polskiego, Okulickiego, czy Kopernika. Zainteresowanie wzbudzają również nieruchomości przy ulicy Pileckiego, Warszawskiej i Młodzieżowej.

Ceny nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim – Kwiecień 2022

Rosnący popyt na nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim przekłada się bezpośrednio na wzrost ich cen. Obecnie średnia cena za m² mieszkania wynosi 6 366 złotych, a od początku roku wzrosła o 683 złote, czyli aż 12,03%. Zgodnie z prognozami ekspertów ceny mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim nadal będą rosły, zbliżając się do granicy 7 000 zł/m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki jest niewielkim miastem, w związku z czym trudno w jego kontekście mówić o cenach nieruchomości w konkretnych dzielnicach. Śmiało można jednak wskazać najdroższe ulice, wśród których wymienić należy Krętą, Sporną oraz Topolową, gdzie średnia cena za m² zbliża się do 11 tys. złotych. Najtańsze nieruchomości zlokalizowane są natomiast przy ulicy Poniatowskiego, gdzie średnia cena nie przekracza 5 tys. złotych.

Inwestuj z nami w Nowym Dworze Mazowieckim

Potencjał nowodworskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim?:

  • liczba ludności w Nowym Dworze Mazowieckim systematycznie rośnie, a na przestrzeni ostatnich 19 lat jego populacja powiększyła się o przeszło 4%;
  • rosnąca liczba mieszkańców przekłada się na wzrost popytu na nieruchomości, który jest powiązany również z migracją ludności ze wschodu;
  • wzrasta także podaż nieruchomości, czego dowodem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 517 mieszkań, z czego aż 95 zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem;
  • średnia cena za m² mieszkania od początku roku wzrosła o ponad 12% i wynosi obecnie 6 366 złotych.

 

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!