0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Nowa Sól

Zastanawiasz się, w co zainwestować odłożone na czarną godzinę pieniądze? Flipping mieszkań to sposób, który umożliwia osiągnięcie satysfakcjonującego zysku, nawet przy relatywnie niskim wkładzie początkowym. Warunek jest jeden – odpowiednia wiedza! A tę zdobędziesz na naszym szkoleniu z inwestowania w nieruchomości!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman! W branży obrotu nieruchomościami działamy już od ponad 10 lat. Pod marką Flipnapierwotnym.pl realizujemy misję edukacyjną! Nasze kursy z flipowania mieszkaniami ukończyło już ponad 800 fliperów!

W ramach naszej działalności zajmujemy się nie tylko przekazywaniem wiedzy. Aktywnie monitorujemy sytuację na rynku pierwotnym w całym kraju. Miesięcznie przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów i negocjacji z deweloperami, dzięki czemu naszym kursantom dajemy coś specjalnego! Mają oni dostęp do bazy wyjątkowo atrakcyjnych ofert inwestycyjnych, które dodatkowo gwarantują korzystne warunki finansowania w systemach 10/90 lub 20/80. Jeśli nie orientujesz się jeszcze w kwestiach rozliczeniowych, zapewniamy – wszystkiego dowiesz się na szkoleniu. Ważne jednak, żebyś wiedział, że to warunki preferencyjne i niedostępne dla osób spoza branży. Z wyselekcjonowanych przez nas ofert skorzystało do tej pory ponad 400 naszych seminarzystów. Chcesz wiedzieć więcej?

Flipowanie mieszkaniami Nowa Sól – informacje o kursach

Kompleksowe szkolenia z inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym odbywają się w systemie stacjonarnym i zazwyczaj trwają 2 dni. Rocznie ma miejsce kilkanaście spotkań, które prowadzimy w największych miastach Polski. Spotkasz nas na pewno w Łodzi, Katowicach, Warszawie oraz Poznaniu. Jeśli interesuje Cię inwestowanie w mieszkania na sprzedaż w Nowej Soli, zapoznaj się z harmonogramem szkoleń i wybierz lokalizację dogodną dla siebie!

Wiedza, którą przekazujemy, to efekt wieloletniej praktyki – tych informacji nie znajdziesz w Internecie! Nasze kursy przewidziane są zarówno dla osób, które nie mają na swoim koncie jeszcze żadnego flipu, jak i dla tych, którzy posiadają pewną wiedzę, ale chcą ją usystematyzować i poszerzyć. Po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz wyposażony we wszystkie informacje niezbędne do tego, aby przeprowadzić swoją pierwszą samodzielną inwestycję. Niektóre szkolenia posiadają dodatkowo moduł wsparcia mentorskiego, co oznacza, że będziesz mógł się z nami konsultować także po zakończeniu kursu.

W ofercie nie brakuje także specjalnego programu dla inwestorów, którzy są już jakiś czas na rynku, ale chcą rozkręcić swój biznes i obracać mieszkaniami w całej Polsce. Program kursów na obu poziomach znajdziesz tutaj!

Skorzystaj z naszych darmowych materiałów – na Facebooku prowadzimy cykliczne webinary, dotyczące aktualności z branży, a na YouTube dodatkowo udostępniamy liczne relacje z interesujących (i bardzo zyskownych!) inwestycji. Dołącz do nas!

 

Rynek nieruchomości Nowa Sól – atrakcyjność regionu

Nowa Sól to miasto powiatowe w województwie lubuskim, jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych regionu. Według danych GUS z końcem roku 2020 miasto zamieszkiwało blisko 38 tys. osób. Nowa Sól jest 3. co do liczby ludności miastem województwa.

Miasto położone jest w odległości niespełna 30 km na południe od Zielonej Góry. Doskonałą komunikację zapewnia mieszkańcom dostęp do drogi ekspresowej S3 oraz pomniejsze drogi wojewódzkie. Nowa Sól leży nad rzeką Odrą, znajduje się tutaj port i stocznia. Oprócz tego przez miejscowość kursują pociągi, którymi można dotrzeć bezpośrednio m.in. do Wrocławia, Zielonej Góry, Szczecina i Przemyśla.

Nowa Sól jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w zachodniej części kraju. Tworzy podstrefę Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której funkcjonują liczne fabryki i przedsiębiorstwa. W mieście rozwija się także sektor małych i średnich firm. Mieszkańcy Nowej Soli zasilają również zielonogórski rynek pracy, ze względu na niewielką odległość od stolicy województwa. Osoby, które osiedliły się w Nowej Soli, mają dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych, kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych.

 

Mieszkania Nowa Sól – popyt

Analizując ruch w wyszukiwarkach internetowych, można zauważyć, że zdecydowanie więcej osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania w Nowej Soli, niż jego wynajęciem.

Osoby poszukujące lokalu za pośrednictwem Internetu najczęściej wpisują frazy o znaczeniu ogólnym. W ujęciu miesięcznym hasło „mieszkania na sprzedaż Nowa Sól” wpisywane jest średnio 1000 razy, „mieszkania Nowa Sól” – 950 razy, a „nieruchomości Nowa Sól” – 550 razy. Niektórzy użytkownicy posługują się również frazami wskazującymi na konkretne ulice, tj. „mieszkania Nowa Sól Armii Krajowej” oraz „mieszkania Nowa Sól ul. Głowackiego”. Są to lokalizacje, w których w ostatnim czasie powstały nowe mieszkania deweloperskie, co wskazuje na szczególny popyt na lokale z rynku pierwotnego.

Inwestuj z nami w Nowej Soli

Ceny mieszkań na sprzedaż Nowa Sól – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Nowej Soli oscylowała w granicach 4.800 zł. Była to jedna z najniższych średnich cen, jeśli chodzi o najistotniejsze miasta województwa lubuskiego. Dla porównania średnia cena za m kw. mieszkania w Zielonej Górze wynosiła w tym samym czasie 6.100 zł.

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!