0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Mińsku Mazowieckim

Szkolenia organizowane w ramach projektu flipnapierwotnym.pl mają na celu przedstawienie zasad flipowania oraz naukę inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym przy dysponowaniu stosunkowo niewielkim kapitałem. Wieloletnie doświadczenia posiadane przez nasz zespół pozwala skutecznie dzielić się wiedzą, z czego skorzystało do tej pory przeszło 600 osób. Warto podkreślić, że nie skupiamy się wyłącznie na dużych miastach, czego potwierdzeniem może być organizowanie szkoleń dla potencjalnych inwestorów z Mińska Mazowieckiego i okolic.

W ramach naszych szkoleń przekazujemy nie tylko praktyczną wiedzę na temat inwestowania w nieruchomości, ale również wyszukujemy dla uczestników najlepsze okazje inwestycyjne. Co więcej, negocjujemy dla nich możliwie najkorzystniejsze warunki zakupu, co umożliwia wejście w inwestycję posiadając stosunkowo niski kapitał. Siła, która tkwi w grupie stojących za nami inwestorów pozwala nam uzyskać naprawdę atrakcyjne warunki, czego przykładem może być zakup nieruchomości w systemie 20/80, 15/85, a nawet 10/90. Warto mieć świadomość, że jest to praktycznie niemożliwe w przypadku samodzielnych inwestorów.

Jakie korzyści osiągają uczestnicy naszych szkoleń? Przede wszystkim uzyskują dostęp do uporządkowanej wiedzy, którą zdobywaliśmy latami. Bardzo istotny jest również dostęp do najlepszych okazji inwestycyjnych, które negocjujemy podczas bezpośrednich spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami. Ich liczba może robić wrażenie, ponieważ rocznie odbywamy ich przeszło pół tysiąca, co w rzeczywistości jest ciężką pracą. Należy również podkreślić, że setki przeszkolonych przez nas osób w ramach flipnapierwotnym.pl stworzyło społeczność, która cały czas się rozrasta. Pragnąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie udostępniamy również darmowe webinary.

Rynek nieruchomości w Mińsku Mazowieckim przydatne informacje

Mińsk Mazowiecki to małe miasto wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. Według danych na 31 grudnia 2020 zamieszkuje je niespełna 41 tys. osób, a od 2002 roku liczba mieszkańców wzrosła o 12,1%. W związku z tym systematycznie rośnie również zapotrzebowanie na nieruchomości w Legionowie. Wynika ono z faktu, że wiele osób decyduje się zamieszkać na stałe w Legionowie i dojeżdżać do pracy w Warszawie. Podaż nieruchomości również rośnie, ponieważ w samym 2020 roku do użytku oddano 335 mieszkań, z czego 91% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Mińsku Mazowieckim – najważniejsze lokalizacje

Popyt na nieruchomości w Mińsku Mazowieckim systematycznie rośnie, a największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania, które cechuje dobra lokalizacja. Do najważniejszych lokalizacji w mieście z pewnością można zaliczyć ulicę Warszawską, Klonową, czy Siennicką. Bardzo szybko sprzedają się również nieruchomości położone przy Piłsudskiego, Wyszyńskiego oraz Świętokrzyskiej.

Ceny nieruchomości w Mińsku Mazowieckim – marzec 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Mińsku Mazowieckim wynosi obecnie 6 886 złotych i jest o 8,42% wyższa niż na początku tego roku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła natomiast o około 17%. Co więcej, z pewnością nie jest to koniec wzrostów, ponieważ eksperci przewidują, że już niebawem średnia cena za m² przekroczy granicę 7 tys. złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Mińsku Mazowieckim

Charakteryzując rynek nieruchomości w Mińsku Mazowieckim trudno wymienić najdroższe i najtańsze dzielnice. Z całą pewnością wyszczególnić można jednak najdroższe ulice, do których należy Chochołowska, gdzie średnia cena za m² przekracza 7 tys. złotych. Najtaniej jest natomiast na Andersa i Witosa, ponieważ tam cena za m² to niespełna 5 400 złotych.

Inwestuj z nami w Mińsku Mazowieckim

Potencjał mińskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Mińsku Mazowieckim?:

  • miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, co sprawia, że wiele osób mieszka w nim pracując w Warszawie;
  • liczba mieszkańców miasta wynosi niespełna 41 tys. osób i stale rośnie (od 2002 roku wzrost wyniósł przeszło 12%);
  • rosnący popyt na mieszkania bezpośrednio wiąże się z niższymi cenami niż w Warszawie, a w najbliższym czasie może przyczynić się do niego również migracja ludności ze wschodu;
  • w 2020 roku do użytku oddano 335 nowych mieszkań, z czego aż 91% to nieruchomości inwestycyjne (sprzedaż lub wynajem).

Poznaj najskuteczniejsze metody flipowania mieszkaniami – sprawdź nasze zaawansowane szkolenia z flippingu.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!