0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Mikołowie

Wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości pozwoliło nam stworzyć markę flipnapierwotnym.pl, w ramach której przeprowadzamy szkolenia z flipowania dla inwestorów z Mikołowa oraz okolic. Ich podstawą jest przedstawienie wiedzy w zakresie tego, czym w rzeczywistości jest flip na pierwotnym, a także przedstawienie praktycznego aspektu inwestowania przy dysponowaniu stosunkowo niewielkim kapitałem. Jest to możliwe, ponieważ wyszukujemy dla uczestników naszych szkoleń najlepsze okazje inwestycyjne, a także negocjujemy dla nich możliwie najkorzystniejsze warunki zakupu. W tym celu każdego roku odbywamy ponad 500 spotkań z deweloperami, w trakcie których dążymy do zakupu nieruchomości w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Jest to możliwe dzięki sile stojącej za nami grupy inwestorów.

Co przemawia za tym, by wziąć udział w naszym szkoleniu? Przede wszystkim bogate doświadczenie oraz wiedza, którą zdobywaliśmy przez długie lata. Dzielimy się nią, ponieważ rozumiemy, że jest ona niezbędna do tego, by skutecznie flipować na rynku pierwotnym. Od początku działalności naszej marki w szkoleniach wzięło udział ponad 600 osób, które tworzą obecnie społeczność wspierających się inwestorów. Systematycznie przyjmowane są do niej nowe osoby, które wnoszą swoje pomysły oraz zwiększają możliwości inwestycyjne. Chcąc dołączyć do tej społeczności warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie nie tylko zamieszczamy informacje o nadchodzących wydarzeniach, ale udostępniamy również darmowe pigułki wiedzy w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Mikołowie – przydatne informacje

Mikołów to niewielkie śląskie miasto, które według stanu na 31.12.2021 zamieszkuje niespełna 41 tys. osób. W ciągu ostatnich 19 lat (od 2002 roku) populacja wzrosła o 7,2%, co przekłada się na rosnący popyt na rynku nieruchomości. Odpowiedzią na niego jest wzrost podaży, czego potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 334 mieszkania, z czego 59,6% zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Mikołowie – najważniejsze lokalizacje

Największym zainteresowaniem w Mikołowie cieszą się nieruchomości położone w najważniejszych lokalizacjach. Z pewnością należy wśród nich wymienić ulicę Kochanowskiego, Słowackiego, czy Nowy Świat. Szybko sprzedają się również mieszkania położone przy Staromiejskiej, Pszczyńskiej oraz Gliwickiej.

Ceny nieruchomości w Mikołowie – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Mikołowie wynosi obecnie 4 857 złotych i jest nieznacznie niższa niż na początku tego roku, kiedy to wynosiła 4 875 złotych. W ujęciu rocznym odnotowano natomiast około 3% wzrost. Eksperci lokalnego rynku nieruchomości przewidują, że trend wzrostowy szybko wróci, a średnia cena za m² przekroczy niebawem poziom 5 tys. złotych.

Najtańsze i najdroższe dzielnice w Mikołowa

Charakteryzując rynek nieruchomości w Mikołowie trudno wskazać najdroższe oraz najtańsze dzielnice, co wynika z faktu, że jest to niewielkie miasto. Z całą pewnością można jednak wytypować najdroższe i najtańsze ulice. W tym pierwszym przypadku jest to przede wszystkim ulica Lipcowa, czy Kolonia Huta, gdzie średnia cena za m² oscyluje w granicach 5750 złotych. Najtaniej jest natomiast na Wiązowej oraz sadowej, gdzie średnia cena za m² nie przekracza 4 700 złotych.

Inwestuj z nami w Mikołowie

Potencjał mikołowskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Mikołowie?:

  • Mikołów należy do tzw. aglomeracji śląskiej, co sprawia, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie w nim oraz codzienne dojazdy do pracy w większych miastach regionu;
  • w efekcie liczba mieszkańców od 2002 roku wzrosła o 7,2% i wynosi obecnie niespełna 41 tys. osób (stan na 31.12.2021);
  • przekłada się to na rosnący popyt na nieruchomości, których ceny są zdecydowanie niższe niż np. w Katowicach;
  • rosnące zainteresowanie nieruchomościami w przyszłości może wynikać z napływu ludności ze wschodu;
  • w ciągu roku średnia cena za m² wzrosła o około 3% i wynosi obecnie 4 857 złotych;
  • odpowiedzią na rosnący popyt na nieruchomości w Mikołowie jest wzrost podaży, czego potwierdzeniem jest fakt, że w 2020 roku do użytku oddano 334 nowe mieszkania, z czego niespełna 60% to nieruchomości inwestycyjne (sprzedaż lub wynajem).

 

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!