0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Mielec

Masz dość inwestowania z niewielkim zyskiem? Szukasz sposobu, który pozwoli Ci zarobić więcej i szybciej? Poznaj branżę flippingu mieszkań i zacznij obracać nieruchomościami w Mielcu i okolicach! Na naszym szkoleniu z inwestowania w nieruchomości nauczysz się wszystkiego od podstaw!

Firma Flipnapierwotnym.pl to my – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Działamy w branży już od ponad 10 lat. Przez ten czas przeprowadziliśmy wiele intratnych inwestycji na rynku pierwotnym nieruchomości, ale też dotarliśmy z naszym programem szkoleniowym do ponad 800 osób. Oprócz kompleksowej wiedzy i dzielenia się doświadczeniami zajmujemy się analizą sytuacji na rynku nowych mieszkań, dzięki czemu przekazujemy naszym początkującym flipperom gotowe propozycje rentownych ofert. Na ręce naszych kursantów złożyliśmy już ponad 400 takich okazji! Wielu z nich skorzystało i przeprowadziło swoje pierwsze zyskowne flipy na pierwotnym!

Wieloletnia praktyka i znajomości w branży deweloperskiej pozwalają nam na negocjowanie korzystnych warunków ofert inwestycyjnych, przekazywanych naszym kursantom. Dzięki temu nasi seminarzyści mogą korzystać z systemów płatności 10/90, 15/85 lub 20/80 – dla osób dopiero startujących w branży takie warunki są nie do osiągnięcia!

„W jakie nieruchomości inwestować?” – czyli czego uczymy?

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy głównie stacjonarnie w modelu 2-dniowym. Kilka razy do roku spotkasz nas w największych miastach Polski. Odwiedzamy Łódź, Poznań, Warszawę, Katowice i wiele innych miejsc. Listę aktualnych kursów znajdziesz tutaj!

Oprócz kursów, które zawierają kompletny know-how z dziedziny flipowania na rynku pierwotnym, prowadzimy także szkolenia na poziomie zaawansowanym. Przeznaczone są one dla osób, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia związane z obrotem nowymi mieszkaniami i uczą, jak działać na szeroką skalę w branży flippingu.

Na podstawowych seminariach z flipu na pierwotnym profesjonalna kadra fliperów, analityków biznesu, specjalistów z dziedziny prawa i podatków powie Ci m.in. jak:

  • zacząć inwestować nawet przy niewielkim wkładzie początkowym;
  • sprawdzać i zawierać korzystne umowy deweloperskie;
  • czytać umowykredytowe;
  • zoptymalizować koszty transakcji i remontu;

Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie kontakt z profesjonalistami mamy też szkolenia z nieruchomości z pakietem mentorskim. Oznacza to, że po zakończeniu kursów możesz się z nami kontaktować mailowo lub telefonicznie po to, aby skonsultować pomysł na inwestycję, czy rozwiać błąkające się po głowie wątpliwości. Oferujemy Ci wiedzę, której nie znajdziesz w Internecie – z nami żaden flip na pierwotnym nie będzie Ci straszny!

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku oraz YouTube – korzystaj z darmowych webinarów, oglądaj relacje z ciekawych inwestycji!

Rynek nieruchomości w Mielcu – potencjał regionu

Mielec to miasto powiatowe w województwie podkarpackim, położone ok. 60 km na północny zachód od miasta wojewódzkiego – Rzeszowa. Według danych GUS z końcem 2020 roku w Mielcu mieszkało 60.075 osób. To drugie co do wielkości miasto polskiego Podkarpacia.

Z punktu widzenia lokalizacji i komunikacji Mielec leży w odległości ok. 30 km od autostrady A4 (jednocześnie to droga międzynarodowa E40). Przez miasto przebiegają także linie kolejowe (aktywnie użytkowane).

Mielec jest ważnym centrum przemysłu i oświaty południowego regionu. Swoją siedzibę ma tu Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec. To najstarsza w Polsce strefa tego typu. W Mielcu zajmuje ponad 600 tys. ha, a na tym obszarze ulokowano aż 5 kompleksów przemysłowych. Wielu mieszkańców znajduje w nich zatrudnienie.

Miasto słynie w dużej mierze z przemysłu lotniczego. W jego granicach leży wiele firm należących do Doliny Lotniczej, która zrzesza ponad 180 podmiotów, specjalizujących się w dostarczaniu różnorodnych produktów i usług z tej branży. Na terenie Mielca leżą także Polskie Zakłady Lotnicze.

Zaglądając na internetowy portal miasta, w oczy rzuca się hasło: „Mielec, tu rozwijaj skrzydła!”, a z raportu „Strategia rozwoju Gminy Miejskiej Mielec na lata 2021-2027 z prognozą do 2032 r.” wynika, że Mielec jest na dobrym pasie startowym ku wysokim lotom! Władze miasta zdecydowały się położyć duży nacisk na zrównoważony rozwój, co ma się zdecydowanie przyczynić do poprawy jakości życia mieszkańców. Dostępność kultury, ochrona środowiska, wsparcie dla małych przedsiębiorstw, sprawne usługi publiczne, zwiększenie ilości zielonych terenów – to tylko niektóre postulaty, które wpłyną pozytywnie na zainteresowanie mieszkaniami w Mielcu.

Mieszkania na sprzedaż Mielec – popyt

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Mielcu, szukając ogłoszeń w Internecie, najchętniej posługują się frazami ogólnymi, takimi jak „mieszkania na sprzedaż Mielec” (1900 wyszukiwań miesięcznie), „nieruchomości Mielec” (1300/mies.) oraz „mieszkania Mielec” (900/mies.). Jeśli chodzi o konkretne lokalizacje, największym zainteresowaniem cieszy się osiedle Smoczka.

Według raportu „Strategia rozwoju Gminy Miejskiej Mielec 2021-2027” popyt na mieszkania w Mielcu przewyższa podaż. Aktualnie (stan na styczeń 2022 r.) nie są prowadzone żadne inwestycje deweloperskie, oferujące nowe mieszkania w Mielcu, jednak rynek jest dynamiczny i ta sytuacja szybko może ulec zmianie.

Inwestuj z nami w Mielcu

Ceny nieruchomości Mielec – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Mielcu na początku roku wynosiła 5.058 zł. Mniej więcej tyle samo wynosiła mediana (5.500 zł/m2). Za m kw. trzeba było zapłacić dużo więcej (ponad 6.000 zł/m2) w przypadku mieszkań o powierzchni do 40 m2.

Dla porównania za m kw. mieszkania w Rzeszowie na początku roku trzeba było zapłacić 7.741 zł.

Wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji w branżę mieszkaniową zapraszamy do sprawdzenia najbardziej aktualnych okazji inwestycyjnych.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!