0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Markach

Wiele lat inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym pozwoliło nam stworzyć zespół flipnapierwotnym.pl, którego działanie polega na organizowaniu szkoleń dla potencjalnych inwestorów w Markach i okolicy. Ich głównym założeniem jest nie tylko wyjaśnienie najważniejszych kwestii dotyczących flipowania na rynku pierwotnym, ale także przedstawienie możliwości inwestycyjnych dla inwestorów, którzy dysponują stosunkowo niewielkim kapitałem. Dlatego też staramy się znaleźć dla uczestników naszych szkoleń najlepsze okazje inwestycyjne, a następnie wynegocjować dla nich najkorzystniejsze warunki zakupu bezpośrednio od dewelopera. W tym celu każdego roku odbywamy przeszło 500 spotkań z małymi i dużymi deweloperami starając się sfinalizować zakup. Zazwyczaj są to transakcje w systemie 10/90, 15/85 lub 20/80. Jest to możliwe dzięki sile stojących za nami inwestorów, ponieważ samodzielne uzyskanie tak dobrych warunków jest praktycznie nieosiągalne.

Dlaczego warto zapisać się na nasze szkolenie? Przede wszystkim dlatego, że jest to doskonała okazja, by skorzystać z wiedzy, której zdobycie i usystematyzowanie zajęło nam wiele lat. Udział w warsztatach pozwala także nauczyć się praktycznego inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym dysponując stosunkowo niewielkim kapitałem. Do tej pory zrobiło tak już ponad 600 osób, które tworzą obecnie systematycznie rozrastającą się społeczność. Pragnąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie można również skorzystać z darmowych webinarów. Może to być początek nauki skutecznego flipowania na rynku pierwotnym.

Rynek nieruchomości w Markach – przydatne informacje

Marki to niewielkie miasto położone około 12 kilometrów od stolicy, które zaliczane jest do aglomeracji warszawskiej. Bliska odległość oraz zdecydowanie niższe ceny nieruchomości niż w Warszawie sprawiają, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie właśnie w Markach. Obecnie w mieście zamieszkuje niespełna 38 tys. osób (dane na 31.12.2021), a liczba mieszkańców od 2002 roku wzrosła o ponad 75%. Przyczynia się to do wzrostu popytu na nieruchomości, których całkowity zasób wynosi 15 125 lokali (stan na 31.12.2020). W samym 2020 roku do użytku oddano 889 mieszkań, z czego aż 91% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Markach – najważniejsze lokalizacje

Rosnąca liczba mieszkańców Marek powoduje, że wzrasta również popyt na mieszkania w tym mieście. Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości zlokalizowane przy ulicy Kosynierów, Ząbkowskiej, czy Piłsudskiego. Szybko sprzedają się również mieszkania na Wilczej, Szpitalnej oraz Małachowskiego.

Ceny nieruchomości w Markach – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Markach wynosi obecnie 7 475 złotych i jest o 126 złotych, czyli 1,72% wyższa niż na początku roku. W odniesieniu do średniej ceny z kwietnia 2021, która wynosiła 6 169 zł, wzrost wynosi około 21%. Co więcej, eksperci przewidują, że ceny nieruchomości w Markach nadal będą rosły i niebawem zbliżą się do granicy 8 000 zł/m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Markach

W związku z tym, że Marki to naprawdę niewielkie miast trudno w jego przypadku mówić o najdroższych i najtańszych dzielnicach. Z całą pewnością można jednak wskazać najdroższe i najtańsze ulice. W tym pierwszym przypadku przoduje ulica Longinusa, ponieważ średnia cena za m² przekroczyła tam 9 300 złotych. Najtaniej jest z kolei na Michalickiej, Żurawinowej, Balladyny i Grota-Roweckiego, gdzie średnie ceny za m² nie przekraczają 6 tys. złotych.

Inwestuj z nami w Markach

Potencjał mareckiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Markach?:

  • miasto wg danych z końca 2021 roku zamieszkuje przeszło 38 tys. osób, a liczba mieszkańców systematycznie rośnie (75% na przestrzeni ostatnich 19 lat);
  • wzrasta również popyt na nieruchomości, których ceny są zdecydowanie niższe niż w Warszawie;
  • rośnie także podaż nieruchomości w Markach, ponieważ w samym 2020 roku do użytku oddano 889 mieszkań;
  • w dłuższej perspektywie do wzrostu popytu na nieruchomości, a w efekcie ich ceny może przyczynić się również migracja ludności ze wschodu;
  • ceny mieszkań w Markach systematycznie i szybko rosną, a w ostatnich 12 miesiącach wzrost ten wyniósł około 21%.

Dowiedz się jak wygląda zaawansowany flipping na rynku pierwotnym w całej Polsce.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!