0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Malbork

Chcesz, aby Twoje inwestycje przynosiły pewny zysk? Przyjdź na nasze szkolenie i poznaj tajniki flippingu nieruchomości! Naucz się zarabiać na obrocie mieszkaniami z rynku pierwotnego, nawet przy relatywnie niewielkim kapitale startowym!

Flipnapierwotnym.pl to duet przedsiębiorczych inwestorów – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. W sektorze nieruchomości działamy już od ponad dekady. Przez 10 lat zbieraliśmy bezcenne doświadczenia oraz wiedzę, której nie znajdziesz w Internecie. Dzięki licznym inwestycjom wiemy, na co zwracać uwagę i czego unikać w branży flippingu mieszkaniowego. Eksperckim i rzetelnym know-how dzielimy się na naszych warsztatach z inwestowania w nieruchomości.

Z naszej oferty szkoleniowej skorzystało już ponad 800 ambitnych inwestorów. Oprócz merytorycznych zajęć na najwyższym poziomie otrzymali oni również dostęp do bazy wyselekcjonowanych przez nas inwestycji z dużym potencjałem zysku. Łącznie przekazaliśmy naszym kursantom ponad 400 ofert nowych mieszkań na sprzedaż.

Dodatkowo dzięki renomie profesjonalistów, jaką cieszymy się wśród deweloperów, dla ofert przekazywanych naszym kursantom negocjujemy bardzo korzystne warunki finansowania ich pierwszego flipu. Zwykle dążymy do pozyskania niestandardowych systemów płatności 10/90, 15/85 lub 20/80. Dla osób „z zewnątrz” takie schematy opłat są nie do osiągnięcia.

Szkolenia z nieruchomości Malbork – ważne informacje

Nasza firma działa w Poznaniu, ale szkolenia organizujemy także w innych dużych miastach w Polsce. Możesz nas spotkać m.in. w Łodzi, Katowicach, czy Warszawie. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Malborku i okolicach, sprawdź aktualny harmonogram kursów i wybierz dogodną dla siebie lokalizację!

Szkolenia z nieruchomości odbywają się stacjonarnie w modelu weekendowym. Standardowy kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać kompleksowe przygotowanie do przeprowadzania samodzielnych flipów na pierwotnym. Niektóre z kursów oferują pakiet wsparcia mentorskiego, czyli gwarantują możliwość kontaktowania się z nami po zakończeniu szkolenia. Prowadzimy również zaawansowane seminaria dla aktywnych w branży inwestorów, którzy chcą rozwinąć swój biznes i obracać nieruchomościami w całej Polsce.

Odwiedź nasze kanały w mediach społecznościowych! Na Facebooku prowadzimy darmowe webinary, a na YouTube dzielimy się m.in. relacjami z flipów, przeprowadzanych przez nas i naszych kursantów!

Rynek nieruchomości Malbork – atrakcyjność lokalizacji

Malbork to miasto powiatowe w województwie pomorskim, położone ok. 65 km od Gdańska. Z danych GUS wynika, że z końcem 2020 roku na powierzchni 17,2 km2 tej miejscowości zamieszkiwało blisko 38 tys. osób. Malbork charakteryzuje się stosunkowo wysoką gęstością zaludnienia 2.208,5 os./km2.

Mieszkańcy Malborka cieszą się korzystną lokalizacją i dobrą siecią komunikacyjną. W mieście przecinają się dwie ważne drogi krajowe nr 22 i nr 55, a do wjazdu na autostradę A1 jest zaledwie 26 km. Mieszkańcy Malborka mogą korzystać także z połączeń kolejowych. Bezpośrednie pociągi kursują m.in. do Szczecina, Elbląga, Rzeszowa, Grudziądza, Iławy, Gdyni, Białegostoku, Warszawy i Zakopanego. Najbliższe lotnisko, obsługujące loty pasażerskie znajduje się w Gdańsku (ok. 1h drogi). Lokalizacja miasta jest bardzo korzystna ze względu na niewielką odległość od morza. Długość trasy do Jantaru czy Stegny wynosi mniej niż 50 km.

Jak podano na oficjalnej stronie Urzędu Miasta, Malbork jest miastem przedsiębiorców. Na jego terenie funkcjonuje ponad 4 tys. podmiotów gospodarczych. Oferuje on też najkorzystniejsze warunki inwestowania w całym województwie. Gospodarka Malborka opiera się na przemyśle spożywczym, chemicznym, odzieżowym oraz produkcji materiałów budowlanych, biopaliw, urządzeń rolniczych. Swoje przedsiębiorstwa otworzyły tu takie firmy, jak Leier Polska S.A., Techno-Marine Sp. z o.o., czy Alegre Logistic Sp. z o.o.

Mieszkańcy miasta cieszą się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlową, usługową, edukacyjną, kulturalną i sportową.

Turystyczną wizytówką Malborka jest Zamek Krzyżacki, którego budowa rozpoczęła się w XIII wieku i trwała do połowy wieku XV. Oprócz tego na liście dziedzictwa miasta znajdują się pozostałości murów obronnych, baszty, Brama Mariacka, Brama Garncarska i budynek ratusza. Te i wiele innych zabytków co roku przyciągają do Malborka liczne grono turystów.

Mieszkania na sprzedaż Malbork – zainteresowanie

Na podstawie analizy najczęściej wyszukiwanych przez internautów fraz można uznać, że popyt na mieszkania w Malborku jest wysoki i adekwatny do stanu demograficznego miasta. Hasło „mieszkania na sprzedaż Malbork” średnio w miesiącu wpisuje 2.350 użytkowników Internetu, „mieszkania Malbork” – 650, a „nieruchomości Malbork” – 450.

Malbork jest niewielkim miastem o wyjątkowo dobrej lokalizacji i w skali całego województwa – bardzo korzystnych cenach mieszkań. Dlatego powstają tu liczne mieszkania deweloperskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Inwestuj z nami w Malborku

Ceny mieszkań Malbork – styczeń 2022

W odniesieniu do całego województwa ceny mieszkań w Malborku należą do najniższych w tym regionie. Za m kw. mieszkania na sprzedaż z tutejszego rynku w styczniu 2022 roku należało zapłacić średnio 5.800 zł. Średnia cena obliczona dla całego województwa zbliżała się w tym czasie do 8.000 zł/m2, jednak dane te są zawyżane przez wysokie ceny za m kw. lokali mieszkalnych w Trójmieście, które przekraczają 10.000 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!