Lublin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Lublin

Szukasz bezpiecznego sposobu inwestowania, który przyniesie konkretny zysk? Poznaj z nami branżę flippingu nieruchomości i ciesz się wysoką stopą zwrotu z inwestycji, nawet przy relatywnie niewielkim wkładzie początkowym! Zapraszamy na szkolenie z nieruchomości, które da Ci szansę na spektakularny start!

Spotkanie dwóch ambitnych inwestorów – Patryka Sołtysiaka i Macieja Welmana – dało początek marce Flipnapierwotnym.pl. Jej misją jest szkolenie przyszłych fliperów, którzy tak jak my, chcą zarabiać na obracaniu nieruchomościami z rynku pierwotnego! Do tej pory nasze kursy ukończyło ponad 800 osób! Lata osobistych doświadczeń, udanych i mniej udanych inwestycji, pozwoliło nam poznać branżę flippingu mieszkaniowego od podszewki. Dzięki temu wiemy, jakich błędów unikać i co zrobić, aby inwestycje przynosiły wymierny zysk.

Jesteśmy znani w branży, jako profesjonaliści i wybitni fliperzy. Dzięki temu nasza sieć kontaktów z deweloperami obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Rocznie prowadzimy blisko 500 rozmów z firmami deweloperskimi z całej Polski, budując w ten sposób bazę aktualnych lukratywnych inwestycji. Umiemy rozpoznać potencjał oferty – tylko takimi dzielimy się z kursantami. Na szkoleniach przekazujemy naszym seminarzystom atrakcyjne oferty mieszkań, dla których dodatkowo negocjujemy u deweloperów specjalne warunki nabycia. Okazje inwestycyjne, które składamy na ręce naszych fliperów, mają korzystne systemy finansowania: 10/9015/85 lub 20/80. To warunki osiągalne jedynie dzięki naszej renomie – dla osób spoza branży są one niedostępne.

Flipping nieruchomości Lublin – informacje o kursach

Z naszymi seminariami odwiedzamy największe polskie aglomeracje. Spotkania odbywają się stacjonarnie, najczęściej w module 2-dniowym. Kilka razy do roku pojawiamy się w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, czy Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowany flipowaniem mieszkaniami na sprzedaż w Lublinie, sprawdź grafik najbliższych szkoleń!

Bez względu na to, jaką wiedzę o flipowaniu posiadasz, na naszych kursach znajdziesz coś dla siebie. Przygotowaliśmy zarówno program dla osób, które dopiero zastanawiają się nad inwestowaniem na rynku nieruchomości, jak i dla inwestorów, którzy mają już doświadczenie w tym zakresie.

Podstawowe szkolenie „Jak flipować na rynku pierwotnym?” obejmuje kompletny know-how, który przekażemy Ci w możliwie przystępny sposób. Po jego zakończeniu będziesz doskonale wiedział, jak zrobić dobry flip. Szkolenia prowadzimy osobiście, ale zapraszamy na nie także ekspertów z branży prawa, czy podatków. Niektóre kursy posiadają dodatkowy moduł wsparcia mentorskiego. Oznacza to dokładnie tyle, że po zakończeniu kursu będziesz mógł kontaktować się z nami telefonicznie i mailowo. Jeśli znajdziesz inwestycję, co do której zyskowności nie będziesz pewny – będziesz mógł ją z nami skonsultować!

Kursy na poziomie zaawansowanym wspierają fliperów, którzy chcą rozwinąć swój biznes w skali kraju. Dokładne zakresy szkoleń znajdziesz tutaj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych! Na Facebooku znajdziesz aktualności z branży oraz informacje o darmowych webinarach, a na YouTube obejrzysz relacje z intratnych i ciekawych flipów na pierwotnym!

Rynek nieruchomości Lublin – potencjał miasta

Lublin to największe miasto województwa lubelskiego. Według raportu GUS z końcem roku 2020 mieszkało tu prawie 338 tys. osób, co dawało miastu 9. pozycję w skali kraju pod względem liczby ludności. Miasto ma powierzchnię 147,5 km2.

Lublin jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych, edukacyjnych i kulturalnych Polski. Leży w południowo-wschodniej części kraju, w odległości ok. 170 km od stolicy oraz ok. 100 km od przejścia granicznego z Ukrainą. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane, co zawdzięcza głównie przebiegającym przez nie trasom S12, S17 i S19. Przez Lublin biegnie też jedna droga krajowa oraz cztery o charakterze wojewódzkim. Ruch w mieście odciążają trzy obwodnice. Mieszkańcy miasta mają także dostęp do połączeń kolejowych. Pociągiem można stąd dojechać m.in. do Warszawy, Zamościa, Chełma, Zielonej Góry, Rzeszowa i Bydgoszczy. Znajduje się tu także lotnisko (Port Lotniczy Lublin-Świdnik), obsługujące loty pasażerskie do Warszawy, Londynu i Dublina.

Opracowany przez ekspertów z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz firmę konsultingową Arcadis raport „Ranking Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* podaje, że Lublin uplasował się na 10. pozycji w klasyfikacji ogólnej. Jest to ranking oceniający jakość życia mieszkańców w największych miastach w Polsce. Ocenie podlegały trzy obszary: gospodarka, środowisko i społeczeństwo. Na uwagę zasługuje wysoka pozycja w kategorii „Społeczeństwo” – Lublin uplasował się na 5. miejscu. W kategorii „Gospodarka” miasto również wypadło nie najgorzej, zajęło bowiem 13. pozycję, zaliczając skok z miejsca 22. (2018 rok). Wyniki rankingu pokazują, że Lublin znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o dynamiczny rozwój, dzięki czemu jest atrakcyjnym miejscem do pracy i życia.

Lublin jest ważnym ośrodkiem akademickim, dlatego przyciąga młodszą część społeczeństwa. Wielu z tych osób decyduje się później osiedlić w mieście. Świetnie rozwija się tu także sfera rekreacyjno-kulturalna. Na dobrostan mieszkańców wpływa także duża ilość terenów zielonych i przestrzeni parkowych.

Popyt na mieszkania na sprzedaż Lublin

Popyt na nowe mieszkania w Lublinie jest bardzo wysoki i znacznie przewyższa podaż. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Lublin” wpisuje miesięcznie średnio 9.600 użytkowników. Jest to rekordowy wynik w skali województwa. Odpowiednio hasła „mieszkania Lublin” wpisuje 4.100 osób, „nieruchomości Lublin” – 1.950, a „nowe mieszkania Lublin” – 1000. Zdecydowanie więcej osób (ponad 50%) jest zainteresowanych kupnem, niż wynajmem lokalu.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”** (źródło: gov.pl) w Lublinie w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 3.184 mieszkań. To aż o 561 więcej w stosunku do roku 2016.

W 2019 roku w Lublinie oddano do użytku 2.328 mieszkań, czyli o 561 mniej w stosunku do roku 2018, co tłumaczy przewagę popytu nad podażą.

Analiza wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Lublinie miała w 2019 roku jego lokalizacja i standard. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokoi oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało.

Mapa nieruchomości Lublin – najważniejsze lokalizacje

Jeśli chodzi o zainteresowanie Internautów mieszkaniami na sprzedaż w Lublinie ze wskazaniem na konkretną lokalizację, największą popularnością cieszą się dzielnice Czechów i Czuby. Sporo osób zainteresowanych jest także lokalizacją nad Zalewem Zemborzyckim. W tej pięknej okolicy o charakterze rekreacyjnym powstają nowe mieszkania deweloperskie.

Ceny mieszkań na sprzedaż Lublin – styczeń 2022

Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lublinie w styczniu 2022 roku wyniosła 7.300 zł/m2. Była to najwyższa cena w porównaniu do innych znaczących ośrodków województwa, choć niewiele większa niż cena za m kw. mieszkania w Puławach (6.704 zł/m2) czy w Świdniku (6.816 zł/m2)

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Lublinie, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego przekroczyła 9.000 zł.

Inwestuj z nami w Lublinie

Potencjał lubelskiego rynku nieruchomości – podsumowanie

  • Lublin zajął 10. miejsce w klasyfikacji ogólnej „Rankingu Miast Zrównoważonych 2021”.
  • Średnia za cena za m kw. mieszkania w Lublinie w 2017 roku nie przekraczała 5.500 zł. Dziś, po 5 latach, za m kw. lokalu trzeba zapłacić już średnio 7.300 zł/m2.
  • Średnia cena za m kw. nowego mieszkania w Lublinie (wyłącznie rynek pierwotny) wynosi 9.100 zł.
  • Cena za m kw. w najdroższych lokalizacjach Lublina zbliża się do 9.000 zł. Rozstrzał cenowy jest znaczący, bowiem w najtańszych dzielnicach miasta średnia cena za m kw. oscyluje w granicach 6.000 zł. Świadczy to o zróżnicowanej sytuacji na tutejszym rynku nieruchomości.
  • Mieszkania na sprzedaż w Lublinie są najdroższe w całym województwie.
  • Popyt na nowe mieszkania w Lublinie jest wysoki i zdecydowanie przewyższa podaż.
  • Największą liczbę ofert na rynku pierwotnym stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, następne w kolejności są kawalerki i lokale 4-pokojowe.
  • Na koniec 2020 roku Lublin zamieszkiwało 338 tys. osób.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

**”Analiza Polskiego Rynku Nieruchomości w 2019 roku”: gov.pl/web/rozwoj-technologia/analizy-polskiego-rynku-nieruchomosci

Inwestowanie w nieruchomości – województwo lubelskie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne

TYLKO DO 25 LUTEGO DO 22.00,

WSZYSTKIE WARSZTATY

-1000zł

Z KODEM RABATOWYM:

FNPLOKALNIE

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Kraków 9 - 10 marca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Gdańsk 20 - 21 kwietnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 3 - 4 czerwca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk