0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Lublin

Szukasz bezpiecznego sposobu inwestowania, który przyniesie konkretny zysk? Poznaj z nami branżę flippingu nieruchomości i ciesz się wysoką stopą zwrotu z inwestycji, nawet przy relatywnie niewielkim wkładzie początkowym! Zapraszamy na szkolenie z nieruchomości, które da Ci szansę na spektakularny start!

Spotkanie dwóch ambitnych inwestorów – Patryka Sołtysiaka i Macieja Welmana – dało początek marce Flipnapierwotnym.pl. Jej misją jest szkolenie przyszłych fliperów, którzy tak jak my, chcą zarabiać na obracaniu nieruchomościami z rynku pierwotnego! Do tej pory nasze kursy ukończyło ponad 800 osób! Lata osobistych doświadczeń, udanych i mniej udanych inwestycji, pozwoliło nam poznać branżę flippingu mieszkaniowego od podszewki. Dzięki temu wiemy, jakich błędów unikać i co zrobić, aby inwestycje przynosiły wymierny zysk.

Jesteśmy znani w branży, jako profesjonaliści i wybitni fliperzy. Dzięki temu nasza sieć kontaktów z deweloperami obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Rocznie prowadzimy blisko 500 rozmów z firmami deweloperskimi z całej Polski, budując w ten sposób bazę aktualnych lukratywnych inwestycji. Umiemy rozpoznać potencjał oferty – tylko takimi dzielimy się z kursantami. Na szkoleniach przekazujemy naszym seminarzystom atrakcyjne oferty mieszkań, dla których dodatkowo negocjujemy u deweloperów specjalne warunki nabycia. Okazje inwestycyjne, które składamy na ręce naszych fliperów, mają korzystne systemy finansowania: 10/90, 15/85 lub 20/80. To warunki osiągalne jedynie dzięki naszej renomie – dla osób spoza branży są one niedostępne.

Flipping nieruchomości Lublin – informacje o kursach

Z naszymi seminariami odwiedzamy największe polskie aglomeracje. Spotkania odbywają się stacjonarnie, najczęściej w module 2-dniowym. Kilka razy do roku pojawiamy się w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, czy Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowany flipowaniem mieszkaniami na sprzedaż w Lublinie, sprawdź grafik najbliższych szkoleń!

Bez względu na to, jaką wiedzę o flipowaniu posiadasz, na naszych kursach znajdziesz coś dla siebie. Przygotowaliśmy zarówno program dla osób, które dopiero zastanawiają się nad inwestowaniem na rynku nieruchomości, jak i dla inwestorów, którzy mają już doświadczenie w tym zakresie.

Podstawowe szkolenie „Jak flipować na rynku pierwotnym?” obejmuje kompletny know-how, który przekażemy Ci w możliwie przystępny sposób. Po jego zakończeniu będziesz doskonale wiedział, jak zrobić dobry flip. Szkolenia prowadzimy osobiście, ale zapraszamy na nie także ekspertów z branży prawa, czy podatków. Niektóre kursy posiadają dodatkowy moduł wsparcia mentorskiego. Oznacza to dokładnie tyle, że po zakończeniu kursu będziesz mógł kontaktować się z nami telefonicznie i mailowo. Jeśli znajdziesz inwestycję, co do której zyskowności nie będziesz pewny – będziesz mógł ją z nami skonsultować!

Kursy na poziomie zaawansowanym wspierają fliperów, którzy chcą rozwinąć swój biznes w skali kraju. Dokładne zakresy szkoleń znajdziesz tutaj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych! Na Facebooku znajdziesz aktualności z branży oraz informacje o darmowych webinarach, a na YouTube obejrzysz relacje z intratnych i ciekawych flipów na pierwotnym!

Rynek nieruchomości Lublin – potencjał miasta

Lublin to największe miasto województwa lubelskiego. Według raportu GUS z końcem roku 2020 mieszkało tu prawie 338 tys. osób, co dawało miastu 9. pozycję w skali kraju pod względem liczby ludności. Miasto ma powierzchnię 147,5 km2.

Lublin jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych, edukacyjnych i kulturalnych Polski. Leży w południowo-wschodniej części kraju, w odległości ok. 170 km od stolicy oraz ok. 100 km od przejścia granicznego z Ukrainą. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane, co zawdzięcza głównie przebiegającym przez nie trasom S12, S17 i S19. Przez Lublin biegnie też jedna droga krajowa oraz cztery o charakterze wojewódzkim. Ruch w mieście odciążają trzy obwodnice. Mieszkańcy miasta mają także dostęp do połączeń kolejowych. Pociągiem można stąd dojechać m.in. do Warszawy, Zamościa, Chełma, Zielonej Góry, Rzeszowa i Bydgoszczy. Znajduje się tu także lotnisko (Port Lotniczy Lublin-Świdnik), obsługujące loty pasażerskie do Warszawy, Londynu i Dublina.

Opracowany przez ekspertów z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz firmę konsultingową Arcadis raport „Ranking Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* podaje, że Lublin uplasował się na 10. pozycji w klasyfikacji ogólnej. Jest to ranking oceniający jakość życia mieszkańców w największych miastach w Polsce. Ocenie podlegały trzy obszary: gospodarka, środowisko i społeczeństwo. Na uwagę zasługuje wysoka pozycja w kategorii „Społeczeństwo” – Lublin uplasował się na 5. miejscu. W kategorii „Gospodarka” miasto również wypadło nie najgorzej, zajęło bowiem 13. pozycję, zaliczając skok z miejsca 22. (2018 rok). Wyniki rankingu pokazują, że Lublin znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o dynamiczny rozwój, dzięki czemu jest atrakcyjnym miejscem do pracy i życia.

Lublin jest ważnym ośrodkiem akademickim, dlatego przyciąga młodszą część społeczeństwa. Wielu z tych osób decyduje się później osiedlić w mieście. Świetnie rozwija się tu także sfera rekreacyjno-kulturalna. Na dobrostan mieszkańców wpływa także duża ilość terenów zielonych i przestrzeni parkowych.

Popyt na mieszkania na sprzedaż Lublin

Popyt na nowe mieszkania w Lublinie jest bardzo wysoki i znacznie przewyższa podaż. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Lublin” wpisuje miesięcznie średnio 9.600 użytkowników. Jest to rekordowy wynik w skali województwa. Odpowiednio hasła „mieszkania Lublin” wpisuje 4.100 osób, „nieruchomości Lublin” – 1.950, a „nowe mieszkania Lublin” – 1000. Zdecydowanie więcej osób (ponad 50%) jest zainteresowanych kupnem, niż wynajmem lokalu.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”** (źródło: gov.pl) w Lublinie w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 3.184 mieszkań. To aż o 561 więcej w stosunku do roku 2016.

W 2019 roku w Lublinie oddano do użytku 2.328 mieszkań, czyli o 561 mniej w stosunku do roku 2018, co tłumaczy przewagę popytu nad podażą.

Analiza wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Lublinie miała w 2019 roku jego lokalizacja i standard. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokoi oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało.

Mapa nieruchomości Lublin – najważniejsze lokalizacje

Jeśli chodzi o zainteresowanie Internautów mieszkaniami na sprzedaż w Lublinie ze wskazaniem na konkretną lokalizację, największą popularnością cieszą się dzielnice Czechów i Czuby. Sporo osób zainteresowanych jest także lokalizacją nad Zalewem Zemborzyckim. W tej pięknej okolicy o charakterze rekreacyjnym powstają nowe mieszkania deweloperskie.

Ceny mieszkań na sprzedaż Lublin – styczeń 2022

Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lublinie w styczniu 2022 roku wyniosła 7.300 zł/m2. Była to najwyższa cena w porównaniu do innych znaczących ośrodków województwa, choć niewiele większa niż cena za m kw. mieszkania w Puławach (6.704 zł/m2) czy w Świdniku (6.816 zł/m2)

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Lublinie, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego przekroczyła 9.000 zł.

Inwestuj z nami w Lublinie

Potencjał lubelskiego rynku nieruchomości – podsumowanie

  • Lublin zajął 10. miejsce w klasyfikacji ogólnej „Rankingu Miast Zrównoważonych 2021”.
  • Średnia za cena za m kw. mieszkania w Lublinie w 2017 roku nie przekraczała 5.500 zł. Dziś, po 5 latach, za m kw. lokalu trzeba zapłacić już średnio 7.300 zł/m2.
  • Średnia cena za m kw. nowego mieszkania w Lublinie (wyłącznie rynek pierwotny) wynosi 9.100 zł.
  • Cena za m kw. w najdroższych lokalizacjach Lublina zbliża się do 9.000 zł. Rozstrzał cenowy jest znaczący, bowiem w najtańszych dzielnicach miasta średnia cena za m kw. oscyluje w granicach 6.000 zł. Świadczy to o zróżnicowanej sytuacji na tutejszym rynku nieruchomości.
  • Mieszkania na sprzedaż w Lublinie są najdroższe w całym województwie.
  • Popyt na nowe mieszkania w Lublinie jest wysoki i zdecydowanie przewyższa podaż.
  • Największą liczbę ofert na rynku pierwotnym stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, następne w kolejności są kawalerki i lokale 4-pokojowe.
  • Na koniec 2020 roku Lublin zamieszkiwało 338 tys. osób.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

**”Analiza Polskiego Rynku Nieruchomości w 2019 roku”: gov.pl/web/rozwoj-technologia/analizy-polskiego-rynku-nieruchomosci

Inwestowanie w nieruchomości – województwo lubelskie

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!