0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Łowicz

Szukasz sposobów na pomnożenie swojego kapitału finansowego? Usłyszałeś o flipowaniu mieszkaniami, ale Twoja wiedza na ten temat jest niewielka? Dobrze trafiłeś! O wszystkim Ci opowiemy!

Firma Flipnapierwotnym.pl to my – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W branży nieruchomości działamy z zaangażowaniem już od 10 lat. Przez ten czas zdobywaliśmy wiedzę i bezcenne doświadczenia. Tego, czego uczymy na naszych szkoleniach z nieruchomości, nie znajdziesz w Internecie. Nasze seminaria ukończyło blisko 800 inwestorów, którzy właśnie teraz cieszą się zyskami ze swojego pierwszego flipu na pierwotnym.

Uczestnicy naszych szkoleń, po ich zakończeniu, otrzymują dostęp do wyselekcjonowanych przez nas inwestycji z krajowego rynku pierwotnego. Do tej pory przekazaliśmy im ponad 400 intratnych ofert, które pozwoliły im wystartować w branży i zagwarantowały pewny zysk.

Z racji długiej obecności w branży posiadamy bogatą sieć kontaktów z deweloperami. Pozwala nam to na negocjowanie dla naszych inwestorów systemów płatności, które standardowo są nieosiągalne. Mówimy o modelach 10/90, 15/85 czy 20/80. Jeśli nic Ci to nie mówi – spokojnie, o tym też mówimy na naszych szkoleniach z nieruchomości!

W jakie nieruchomości inwestować? – zakres kursów

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy 2-3 razy do roku w największych miastach Polski. Są to spotkania stacjonarne, na które zapraszamy ekspertów z dziedziny prawa i podatków oraz analityków biznesowych. Wykwalifikowana kadra prelegentów wyposaży Cię w niezbędną wiedzę teoretyczną, a my podzielimy się realnymi przykładami i doświadczeniami z naszych licznych flippingów mieszkaniowych.

Na szkoleniach dowiesz się m.in.:

  • jakie korzyści daje inwestowanie na rynku pierwotnym?
  • co wpływa na wartość mieszkania na sprzedaż w Łowiczu?
  • jak wyszukiwać intratne okazje?
  • czy można zarobić na nieruchomościach w Łowiczu bez dużego kapitału początkowego?
  • jak czytać umowy kredytowe i deweloperskie?

Dołącz do grona osób, które nam zaufały i zdobądź wiedzę, której nie znajdziesz w sieci! Znajdź nas na YouTube oraz Facebooku.

Nie prowadzimy szkoleń z nieruchomości w Łowiczu, ale możesz znaleźć nas w Łodzi i Warszawie! Sprawdź kalendarz szkoleń.

Rynek nieruchomości Łowicz – informacje o mieście

Łowicz jest miastem powiatowym, położonym w województwie łódzkim w odległości ok. 60 km na północ od Łodzi. Dojazd do Warszawy autostradą A2 zajmuje około 1 godzinę.

W granicach 100 km od Łowicza znajdują się aż trzy porty lotnicze: stołeczne Lotnisko Chopina (~90 km) i Modlin (~80 km) oraz łódzki Port Lotniczy im. Władysława Reymonta (~70 km). Jest to niewątpliwy atut lokalizacyjny. Oprócz tego Łowicz posiada także dobre połączenie komunikacyjne kolejowe z Warszawą, Łodzią, Skierniewicami i Poznaniem.

Łowicz ma powierzchnię 23,4 km2, którą zamieszkuje 27.896 mieszkańców (dane GUS z dn. 31.12.2020 r.). Daje to stosunkowo dużą gęstość zaludnienia.

Łowicz tworzy podstrefę Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obejmuje ona blisko 1,16 ha. Największe przedsiębiorstwa działają w branży produkcji opakowań, materiałów budowlanych, przetwórstwa warzyw i owoców oraz logistyce.

Łowicz to miasto o bogatych tradycjach kulturowych. Ludowe stroje łowickie są, obok góralskich, najbardziej rozpoznawalnymi kostiumami regionalnymi w Polsce.

Mapa nieruchomości Łowicz – zainteresowanie rynkiem

Analizy trendów miesięcznych wyszukiwań w Google pokazują, że największym zainteresowaniem wśród internautów cieszą się frazy:

mieszkania na sprzedaż Łowicz” – 1000/mies.

mieszkania Łowicz” – 1000/mies.

nieruchomości Łowicz” – 300/mies.

Najczęściej wyszukiwane ulice i osiedla w Łowiczu to nieruchomości usytuowane przy ulicy Piekarskiej, Nowej i Akademickiej oraz na osiedlu Starzyńskiego.

Ceny nieruchomości Łowicz – styczeń 2022

Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania na sprzedaż w Łowiczu w styczniu 2022 roku osiągnęła pułap niemal 6000 zł. W stosunku do miasta wojewódzkiego – Łodzi, poziom jest bardzo wyrównany, za to kwoty za metr kw. są niemal o połowę niższe niż w Warszawie.

Inwestuj z nami w Łowiczu

Potencjał rynku nieruchomości Łowicza i okolic

Według informacji podanych na portalu lowicz.naszemiasto.pl popyt na nowe nieruchomości w Łowiczu i okolicach jest bardzo duży. Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa przeprowadziła ankietę wśród mieszkańców, dotyczącą zainteresowania nowymi mieszkaniami na sprzedaż w Łowiczu, które zamierza wybudować w ciągu najbliższych 3 lat. Wyniki pokazały, że potencjalny popyt przerósł dwukrotnie ilość planowanych do wprowadzenia do obrotu mieszkań.

Jeśli wśród aktualnych ogłoszeń, dotyczących dostępnych nowych mieszkań w Łowiczu nie znajdziesz interesującej Cię oferty, to doskonałe położenie miasta pozwala Ci na inwestycje (i łatwe ich kontrole) w pobliskiej Łodzi, czy Warszawie.

W całym województwie łódzkim jest blisko 4500 aktywnych ofert nowych mieszkań. Przyjdź na nasze szkolenia i zacznij zarabiać, dzięki inwestowaniu w nieruchomości!

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!