Łódź

Szkolenia z inwestowania i sprzedaży nieruchomości Łódź

Chcesz pomnożyć swój kapitał dzięki inwestowaniu w sprzedaż nieruchomości, ale czujesz, że nie masz wystarczającej wiedzy, żeby zacząć? Nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Firma Flipnapierwotnym.pl od wielu lat prowadzi szkolenia stacjonarne dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości w Łodzi i okolicach. Na naszych spotkaniach odkrywamy tajniki flippingu mieszkań na rynku pierwotnym. Oferujemy kompendium wiedzy w zakresie zarabiania na sprzedaży nieruchomości, nawet przy niewielkich zasobach finansowych na starcie.

Nasza działalność opiera się na wyszukiwaniu rentownych okazji na pierwotnym rynku nieruchomości i pozyskiwaniu ich dla inwestorów. Dzięki wieloletniej obecności w biznesie pozyskujemy od deweloperów mieszkania na niezwykle korzystnych warunkach – w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80. Dla początkujących flipperów takie warunki są nieosiągalne.

Dzięki wieloletniej praktyce zarówno w zakresie prowadzenia szkoleń z flippowania mieszkań, jak i samego obrotu nieruchomościami, wiemy, czego potrzebujesz, stawiając pierwsze kroki na tym polu.

Zespół wykwalifikowanych prelegentów przeprowadzi Cię rzeczowo i merytorycznie przez tajniki flipu na pierwotnym i udzieli wielu eksperckich rad, opartych na doświadczeniu, zbieranym przez lata.

W całej Polsce z naszych szkoleń skorzystało już ponad 600 przyszłych inwestorów. Przekazaliśmy im kilkaset lukratywnych okazji inwestycyjnych. Szkolenia z flippingu mieszkań w Łodzi organizujemy średnio dwa razy do roku. Statystyki wyszukiwań pokazują, że frazę „nieruchomości Łódź” wpisuje średnio miesięcznie 1.600 internautów. Nie zastanawiaj się, ilu z nich wpadło na taki pomysł jak Ty i próbuje pomnożyć swoje oszczędności, flippując na rynku pierwotnym! Wyprzedź konkurencję i zapisz się na nasze szkolenie z nieruchomości!

Szkolenia z nieruchomości – czego uczymy?

Na kursie ze sprzedaży nieruchomości, pozyskanych na rynku pierwotnym, dowiesz się, jak bezpiecznie osiągnąć satysfakcjonujący zysk. Na spotkaniach opowiadamy o kosztach i sposobach dofinansowania inwestycji w nieruchomości w Łodzi, możliwych harmonogramach płatności i technikach negocjacji. Analizujemy transakcje z punktu widzenia prawnego. Opowiadamy o umowach deweloperskich i kredytowych. Poruszamy też kwestie remontów.

Szkolenia z nieruchomości prowadzimy na kilku poziomach zaawansowania. Niektóre kursy obejmują również nieograniczone wsparcie mentorskie! Oznacza to, że po szkoleniu możesz kontaktować się z nami telefonicznie i mailowo bez limitów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat szkolenia z nieruchomości Łódź, kliknij w LINK.

Nieruchomości Łódź – ważne dane na temat miasta

Łódź to siedziba władz województwa łódzkiego i 3. w Polsce miasto pod względem zaludnienia. Według danych serwisu Polskawliczbach.pl stan populacji na dzień 1.01.2021 r. wynosił blisko 673 tys. mieszkańców. Centralna lokalizacja miasta i wysoko rozwinięta infrastruktura transportowa ma ogromny wpływ na jego prężny rozwój gospodarczy.

Łódź jest siedzibą wielu globalnych marek, co dowodzi, że jest miejscem korzystnym dla inwestorów pod wieloma względami biznesowymi. Nie inaczej jest z rynkiem pierwotnym nieruchomości. W ostatnich latach można zaobserwować także imponującą metamorfozę przestrzeni, co dotyczy m.in. postępującej rewitalizacji.

Łódź to miasto z potencjałem, co wysoko cenią jego mieszkańcy. Można powiedzieć, że aglomeracja wysuwa się na czołówkę i staje się ośrodkiem przyjaznym młodemu, kreatywnemu biznesowi. To miejsce z ciekawą historią i swoistym klimatem.

Łódź położona jest w centralnej części kraju. Cieszy się dobrym połączeniem komunikacyjnym z wieloma miastami, w tym z Warszawą (autostrada A2 oraz dogodne połączenia kolejowe). Na obrzeżach miasta znajduje się port lotniczy im. Władysława Reymonta.

Wielu mieszkańców województwa łódzkiego pracuje w stolicy. Porównując średnią cenę za m kw. w Warszawie i w Łodzi Stosunek średnich cen za m kw. w Warszawie i w Łodzi prezentuje się: 11.500 zł do 6.000 zł. Nieruchomości w Łodzi są zatem o połowę tańsze od stołecznych.

W 2021 roku deweloperzy wprowadzili na łódzki rynek ponad 4.500 mieszkań. Obecnie w mieście prowadzonych jest niemal 100 inwestycji deweloperskich, z czego około 45% z terminem oddania w ciągu 12 miesięcy.

Mapa nieruchomości Łódź – najważniejsze lokalizacje

Pod kątem nieruchomości w Łodzi internauci najczęściej wyszukują dzielnice:

Nieruchomości Łódź Górna

Nieruchomości Łódź Śródmieście

Nieruchomości Łódź Polesie

Zainteresowaniem cieszy się również fraza: nieruchomości Łódź Piotrkowska. Trudno się dziwić, bowiem ulica Piotrkowska to wizytówka miasta oraz centrum jego życia kulturalnego. Co ciekawe, cena za metr kwadratowy mieszkania przy jednym z najdłuższych europejskich deptaków nie odbiega drastycznie od średniej, jest wyższa o zaledwie 100 zł za m kw. Ulica Piotrkowska podlega pod nieruchomości Łódź Śródmieście.

Ceny nieruchomości w Łodzi – styczeń 2022

Średnia cena za metr mieszkania Łódź w ujęciu za 2021 rok wynosiła nieco ponad 6.000 zł za m kw., co stanowi wzrost o niemal 14%. Według prognoz na rok 2022 cena może wzrosnąć do 6.500 zł za m kw. Dla porównania w 2020 roku średnia cena za m kw. wynosiła 5200 zł. Widać zatem, że ceny rosną.

Warto dodać, że w ubiegłym roku prognozy okazały się zaniżone, a koszt metra kwadratowego w grudniu 2021 roku był wyższy niż szacowali eksperci. Już od początku stycznia 2022 cena z m kw w nieruchomości w Łodzi wzrosła o ponad 700 zł.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Łodzi

Biorąc pod uwagę poszczególne dzielnice i wycenę nieruchomości w Łodzi – cennik kształtuje się na podobnym poziomie. Nie odnotowano drastycznych różnic w kwestii ceny za m kw., a ranking poszczególnych dzielnic pod kątem cen mieszkań zmienia się dynamicznie.

Najtaniej mieszkanie w Łodzi można kupić obecnie w Śródmieściu. Płaci się tu mniej o ok. 350 zł w stosunku do średniej ceny za metr kwadratowy.

Dzielnice Bałuty i Łódź Górna przewyższają średnią cenę o około 100 zł na m kw. Za to słynny łódzki Widzew na początku 2022 roku zanotował najwyższą stawkę – za m kw. mieszkania należy zapłacić tu ok. 6200 zł. Cennik jest tu prawdopodobnie efektem najmniejszej dostępnej ilości mieszkań w skali całego miasta. Liczba aktywnych ogłoszeń na Widzewie stanowi zaledwie 16% wszystkich ofert. Najłatwiej zaś znaleźć mieszkanie na sprzedaż na Bałutach. Aktualnie ogłoszenia w tym rejonie stanowią 25% całości rynku pierwotnego i wtórnego.

Najdroższe ulice – cena za metr mieszkania Łódź

Kwotę 8.000 zł za m kw. przekraczają nieruchomości przy ulicach: Helenówek, Podleśna, Poziomkowa, Borówkowa i Jabłoniowa. Wszystkie te ulice znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie, odchodzą od ulicy Zgierskiej. To obrzeża Łodzi, sąsiadujące z miastem Zgierz.

Potencjał łódzkiego rynku nieruchomości – interesujące fakty

 • w oparciu o raport „Rynek Mieszkaniowy w Łodzi. Rok 2016”*, przygotowany przez Łódzki Ośrodek Geodezji, średnia cena mieszkań na przestrzeni 5 lat wzrosła z 3700 zł do 6000 zł, czyli o około 62%;
 • średnia cena mieszkania na sprzedaż Łódź wzrosła w ujęciu r2020/r2021 o blisko 14%;
 • prognoza średniej ceny za m kw. w 2022 r. oscyluje w granicach 6.500 zł;
 • największą liczbę ofert stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, następne w kolejności są kawalerki;
 • popyt i podaż w Łodzi jest zrównoważona;
 • w 2020 roku Łódź znalazła się na 5 miejscu w Polsce pod względem mieszkań, oddanych do użytkowania. Było ich prawie 5.800, co stanowiło 2,6% mieszkań w skali kraju. W stosunku do roku 2019 liczba wzrosła o 1.600 lokali mieszkalnych*;
 • liczba ludności w ciągu 5 lat spadła z 696 tys do 673 tys. jednak Łódź nadal znajduje się na 3. miejscu w Polsce, jeśli chodzi o zaludnienie;
 • w 2020 roku najwyższą ceną za m kw. na rynku pierwotnym było 10.086 zł*;
 • W porównaniu do średniej ceny nieruchomości w Warszawie, mieszkania na sprzedaż w Łodzi są niemal o połowę tańsze. Prognozowane średnie ceny na koniec roku 2022 r. to odpowiednio 12.200 zł m kw. dla Warszawy oraz 6.500 zł m kw. dla Łodzi.
 • W 2021 roku deweloperzy wprowadzili na łódzki rynek ponad 4.500 mieszkań;Obecnie w mieście prowadzonych jest niemal 100 inwestycji deweloperskich, z czego około 45% z terminem oddania w ciągu 12 miesięcy.
 • ceny za m kw. w ujęciu dzielnic Łodzi są porównywalne i zmieniają się dynamicznie;

*Dane pochodzą z raportów “Rynek Mieszkaniowy w Łodzi. Rok 2016” oraz “Rynek Mieszkaniowy w Łodzi. Rok 2020”, przygotowanych przez Łódzki Ośrodek Geodezji.

Inwestuj z nami w Łodzi

Inwestowanie w nieruchomości – województwo łódzkie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne

TYLKO DO 25 LUTEGO DO 22.00,

WSZYSTKIE WARSZTATY

-1000zł

Z KODEM RABATOWYM:

FNPLOKALNIE

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Kraków 9 - 10 marca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Gdańsk 20 - 21 kwietnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 3 - 4 czerwca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk