0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Legionowie

Wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości na rynku pierwotnym umożliwiło nam stworzenie zespołu flipnapierwotnym.pl, którego działalność skupia się na organizowaniu szkoleń dla potencjalnych inwestorów z Legionowa i okolic. W ich trakcie skupiamy się na przedstawieniu najważniejszych kwestii dotyczących praktycznego wymiaru flipowania na rynku pierwotnym oraz pokazaniu możliwości inwestycyjnych, w sytuacji, gdy inwestor dysponuje stosunkowo niewielkim kapitałem. W tym celu wyszukujemy dla uczestników naszych szkoleń najlepszych okazji inwestycyjnych, co jest możliwe dzięki wielu spotkaniom zarówno z dużymi, jak i małymi inwestorami. Rocznie odbywamy ich przeszło pół tysiąca, co umożliwia nam wynegocjowanie możliwie najkorzystniejszych warunków, czyli zakupu w systemie 20/80, 15/85, a nawet 10/90. Oczywiście jest to możliwe dzięki sile, którą stanowi nasza grupa inwestorów, ponieważ warto zdawać sobie sprawę, że indywidualne uzyskanie tak korzystnych warunków jest praktycznie nie możliwe.

Czy warto wziąć udział w naszym szkoleniu? Oczywiście, że tak, ponieważ jest to doskonała okazja, by posiąść wiedzę, na której uzyskanie my musieliśmy poświęcić długie lata. Udział w szkoleniu pozwala również nauczyć się tego, jak inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym dysponując stosunkowo niedużym kapitałem. Do tej pory zrobiło to już przeszło 600 osób, co pozwoliło stworzyć społeczność, która systematycznie się rozrasta. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, a także zacząć korzystać z darmowych webinarów, które tam udostępniamy. Może to być bowiem pierwszy krok do nauki flipowania na rynku pierwotnym.

Rynek nieruchomości w Legionowo przydatne informacje

Legionowo to niewielkie miasteczko, które jest zlokalizowane w odległości około 20 kilometrów od Warszawy. Tak bliska odległość sprawia, że wiele osób decyduje się zamieszkać na stałe w Legionowie, do czego przekonują zdecydowanie niższe ceny nieruchomości niż w stolicy. Według danych na dzień 31.12.2020 w Legionowie mieszka przeszło 53 tys. osób, a liczba mieszkańców od 2002 roku wzrosła o 6,1%. Przekłada się to na rosnący popyt na nieruchomości, których całkowity zasób wynosi 22 036 nieruchomości (stan na koniec grudnia 2020). W samym 2020 roku do użytku oddano 314 mieszkań, z czego aż 82,5% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Legionowie – najważniejsze lokalizacje

Nieruchomości na sprzedaż w Legionowie cieszą się dużym zainteresowaniem, a największy popyt dotyczy lokali przy ulicach Piłsudskiego, Zegrzyńskiej, czy Piaskowej. Do najważniejszych lokalizacji można zaliczyć również Aleję 3 Maja oraz ulicę gen. Bolesława Roi.

Ceny nieruchomości w Legionowie – marzec 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Legionowie wynosi obecnie 7377 złotych i jest o 172 złote, czyli 2,39% wyższa niż na początku roku. W odniesieniu do średniej ceny z marca 2021, która wynosiła 6231 zł, wzrost wynosi przeszło 18%. Eksperci przewidują jednak, że ceny nieruchomości w Legionowie nadal będą rosły, a co za tym idzie w najbliższych miesiącach zbliżą się do granicy 8 000 zł/m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Legionowie

Legionowo to małe miasto, które jest zaliczane do aglomeracji Warszawskiej. W związku z tym trudno mówić w jego przypadku o najdroższych i najtańszych dzielnicach. Można natomiast wskazać najdroższe ulice, do których należy z całą pewnością Szarych Szeregów, Lelewela, Kościuszki, czy Kopernika. W ich przypadku średnie ceny nieruchomości wynoszą 7 400 – 7 500 zł/m². Na drugim biegunie znajdują się najtańsze ulice, gdzie średnia cena za metr kwadratowy wynosi niespełna 6 200 zł. Przykładem może być ulica Dąbrowskiego, czy Herberta.

Inwestuj z nami w Legionowie

Potencjał legionowskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Legionowie?:

  • miasto wg danych z końca 2020 roku zamieszkuje przeszło 53 tys. osób, a liczba mieszkańców systematycznie rośnie;
  • rośnie także zapotrzebowanie na nieruchomości, których ceny są zdecydowanie niższe niż w Warszawie;
  • na wzrost popytu na nieruchomości w Legionowie może wpłynąć migracja ludności ze wschodu;
  • ceny mieszkań w Legionowie systematycznie rosną, a w ostatnich 12 miesiącach wzrost ten wyniósł ponad 18%.

Dowiedz się jak wygląda flipping na rynku pierwotnym.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!