0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Lębork

Inwestowanie w mieszkania na sprzedaż to idealna metoda zapewnienia sobie i swojej rodzinie stabilności finansowej. Flipowanie może być jednak zadaniem niełatwym, jeśli nie posiadasz specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Ale od tego masz nas! Przyjdź na nasze szkolenie z inwestowania w nieruchomości, które pozwoli Ci na samodzielny start w tej branży!

Flipnapierwotnym.pl to marka stworzona przez dwóch inwestorów – Patryka Sołtysiaka i Macieja Welmana. W sektorze nieruchomości działamy od blisko 10 lat. Początkowo stawialiśmy na inwestowanie, a teraz pokazujemy innym, jak robić to bezpiecznie i efektywnie! Z naszej oferty skorzystało dotąd ponad 800 młodych fliperów, a liczba ta ciągle rośnie!

Monitorowanie sytuacji na rynku pierwotnym i poszukiwanie atrakcyjnych mieszkań na sprzedaż, które charakteryzują się wysokim potencjałem zwrotu, to nasza specjalność. W ciągu każdego miesiąca odbywamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całego kraju. Pozwala nam to na tworzenie bazy lukratywnych ofert inwestycyjnych, które przekazujemy na ręce uczestników naszych szkoleń. Oprócz tego dla każdej takiej transakcji negocjujemy u firm deweloperskich preferencyjne warunki finansowania w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80. Na wyselekcjonowanych przez nas propozycjach zarobiło już blisko 400 osób! Chcesz dołączyć do tego grona?

Szkolenia z nieruchomości Lębork – ważne informacje

Kursy z flipowania mieszkaniami odbywają się stacjonarnie, zazwyczaj w systemie weekendowym. Kilka razy do roku odwiedzamy największe polskie aglomeracje: Warszawę, Łódź, Katowice, Poznań i wiele innych. Tutaj sprawdzisz aktualny grafik szkoleń!

W ofercie znajdziesz podstawowe szkolenia, które rzetelnie i kompleksowo przygotują Cię do przeprowadzenia Twojego pierwszego, samodzielnego flipu na pierwotnym! Dla zaawansowanych inwestorów przygotowaliśmy osobny program, który pomaga rozwinąć biznes i zaplanować inwestycje w skali całego kraju! Pełen zakres poszczególnych szkoleń znajduje się tutaj.

Chcesz wziąć udział w darmowych webinarach i być na bieżąco z nowinkami z branży? Zasubskrybuj nasze kanały na Facebooku i YouTube!

Rynek nieruchomości Lębork – atrakcyjność lokalizacji

Lębork to miasto powiatowe w województwie pomorskim, położone w regionie Kaszub, ok. 80 km na zachód od Gdańska. Z danych GUS wynika, że z końcem 2020 roku miejscowość zamieszkiwało blisko 35 tys. osób.

Przez Lębork przebiega trasa drogi krajowej nr 6 i kilka dróg wojewódzkich. Mieszkańcy miasta mogą skorzystać także z połączeń kolejowych. Bezpośrednie pociągi kursują m.in. do Gdańska, Gdyni, Białegostoku, Słupska, Kołobrzegu, Olsztyna, Elbląga i Krakowa. Najbliższe lotnisko, obsługujące loty pasażerskie znajduje się w Gdańsku. Lokalizacja miasta jest bardzo korzystna ze względu na niewielką odległość od Morza Bałtyckiego. Przykładowo od Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego Lębork dzieli zaledwie 30 km. Ma to duże znaczenie, zwłaszcza w czasie sezonu wiosenno-letniego.

Gospodarka Lęborka opiera się na przemyśle elektromaszynowym, mineralnym, lekkim oraz spożywczym. Funkcjonuje tu podstrefa Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której swoje przedsiębiorstwa ulokowały firmy z kapitałem krajowym i zagranicznym, jak: Meyn Polska Sp. z o.o., Alteams Poland Sp. z o.o., Farm Frites Poland S.A., NFM Production sp. z o.o., Alcolor.

Mieszkańcy Lęborka mają dostęp do wszelkich niezbędnych instytucji handlowo-usługowych, edukacyjnych i rekreacyjnych. W mieście zachowało się wiele historycznych budowli, w tym m.in. architektura Starego Miasta, sanktuarium św. Jakuba (XIV w.), ratusz, Dom Młynarza (XIV w.) czy zamek krzyżacki, który obecnie jest siedzibą sądu.

Mieszkania na sprzedaż Lębork – zainteresowanie

Na podstawie analizy najczęściej wyszukiwanych przez internautów fraz można uznać, że popyt na mieszkania w Lęborku jest umiarkowany, z tendencją rosnącą. Hasło „mieszkania na sprzedaż Lębork” wpisuje w miesiącu średnio 1.650 użytkowników Internetu, „mieszkania Lębork” – 950, a „nieruchomości Lębork” – 850.

Lębork jest niewielkim miastem o wyjątkowo dobrej lokalizacji i w skali całego województwa – bardzo korzystnych cenach lokali. Dlatego powstają tu liczne mieszkania deweloperskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Inwestuj z nami w Lęborku

Ceny mieszkań Lębork – styczeń 2022

W skali całego województwa ceny mieszkań w Lęborku należą do najniższych w tym regionie. Za m kw. mieszkania na sprzedaż z tutejszego rynku w styczniu 2022 roku należało zapłacić średnio 5.200 zł. Średnia cena dla całego województwa zbliżała się w tym czasie do 8.000 zł/m2, jednak te dane są podbijane zdecydowanie przez wysokie ceny za m kw. lokali mieszkalnych w Trójmieście, które przekraczają 10.000 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!