0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kwidzyn

Chcesz inwestować w mieszkania na sprzedaż, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Dobrze, że tu trafiłeś! Nasze szkolenie wprowadzi Cię w tajniki flipowania nieruchomościami z rynku pierwotnego! Nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby Twoje zyski z inwestycji były maksymalnie satysfakcjonujące!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Firmę Flipnapierwotnym.pl stworzyliśmy kilka lat temu, ale na rynku działamy od ponad 10 lat! Dzięki tej pełnej wyzwań, ekscytującej dekadzie zebraliśmy bezcenną wiedzę i doświadczenie we flipowaniu mieszkaniami. Odnieśliśmy wiele spektakularnych sukcesów, ale równie wiele nauczyły nas porażki. Dlatego dokładnie wiemy, co robić, a czego nie robić, aby każda inwestycja w mieszkania z rynku pierwotnego była powodem do dumy i źródłem znacznego zysku. Do tej pory z naszych szkoleń z nieruchomości skorzystało już ponad 800 ambitnych fliperów!

Nasza działalność polega nie tylko na edukowaniu! Dogłębnie analizujemy sytuację w sektorze nowych mieszkań w całym kraju. Miesięcznie przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów i negocjacji z firmami deweloperskimi, dzięki czemu naszym seminarzystom dajemy coś wyjątkowego! Mają oni możliwość skorzystania z naszej bazy ofert inwestycyjnych z wysokim potencjałem zysku, które dodatkowo gwarantują korzystne warunki finansowania w systemach 10/90 lub 20/80. Dla tych, którzy nie orientują się jeszcze w kwestiach rozliczeniowych, zapewniamy, że to warunki preferencyjne i niedostępne dla osób spoza branży. Z wyselekcjonowanych przez nas okazji skorzystało do tej pory ponad 400 naszych kursantów. Ty też możesz do nich dołączyć!

Szkolenia z nieruchomości Kwidzyn – informacje

Firma Flipnapierwotnym.pl stacjonuje w Poznaniu, stąd wiele szkoleń prowadzimy właśnie w tym mieście. Na stacjonarnych kursach możesz nas także spotkać w innych ważnych polskich lokalizacjach, jak Warszawa, Łódź, czy Katowice. Szkolenia zazwyczaj odbywają się w weekendy i trwają dwa dni. Aktualny grafik sprawdzisz tutaj!

Wykłady prowadzimy zarówno dla osób początkujących, nieposiadających profesjonalnej wiedzy w temacie obrotu nieruchomościami, jak i dla inwestorów, którzy chcą poprawić wizerunek swojej marki i rozszerzyć zasięg działalności do skali kraju. Dla obu tych grup przygotowaliśmy osobne programy, których szczegóły znajdziesz tutaj.

Do współprowadzenia zajęć zapraszamy specjalistów z branży analityki, prawa i podatków, a my sami dzielimy się nie tylko wiedzą, ale również ciekawymi przykładami z własnej działalności inwestycyjnej. Po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział, co robić i czego nie robić, aby Twoje flipy przyniosły zadowalający zysk!

Jeśli chcesz poznać nas lepiej, wziąć udział w darmowych spotkaniach on-line, być na bieżąco z newsami z branży lub obejrzeć relacje z rentownych flipów na pierwotnym, zapraszamy Cię do subskrybowania naszych kanałów na Facebooku i YouTube!

Rynek nieruchomości Kwidzyn – atrakcyjność miasta

Kwidzyn to miasto powiatowe w województwie pomorskim, położone ok. 100 km na południe od Gdańska. Według danych GUS za rok 2020 miejscowość zamieszkuje ok. 38 tys. osób.

Przez Kwidzyn biegnie trasa drogi krajowej nr 55, kilka dróg wojewódzkich oraz linia kolejowa nr 207. Pociągiem można stąd dotrzeć bezpośrednio do Grudziądza i Malborka. Najbliższy port lotniczy obsługujący loty pasażerskie znajduje się w Gdańsku.

Z punktu widzenia geograficznego i przyrodniczego Kwidzyn ulokowany jest nad rzeką Liwą, na pograniczu Doliny Dolnej Wisły i Pojezierza Iławskiego. Zielone tereny zajmują tutaj ok. 40 ha, wokół miasta rozpościera się Las Gardejski i Las Ryjewski. W granicach Kwidzyna leży także rezerwat przyrody Kwidzyńskie Ostnice. Na szczególną uwagę zasługują także tereny rekreacyjno-wypoczynkowe „Miłosna”, które stanowią atrakcję nie tylko dla turystów, ale i mieszkańców. Kwidzyn leży także na Szlaku Zamków Gotyckich.

W Kwidzynie znajdują się liczne zabytki architektury historycznej: pozostałości budowli z XIII i XIV wieku, neogotyckie koszary, zabytkowe kamienice, czy budynki z okresu międzywojennego. Nadaje to miastu wyjątkowy klimat i niepowtarzalny urok.

Kwidzyn jest istotnym ośrodkiem gospodarczym, nie tylko w skali województwa, ale też całego kraju. Należy do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której swoje siedziby mają liczne fabryki i zakłady przemysłowe, zapewniające mieszkańcom zatrudnienie, a miastu – rozwój gospodarczy. Rozwijają się tu takie gałęzie przemysłu, jak elektronika (firma z amerykańskim kapitałem Jabil Circuit Poland Sp. z o.o., Plati Polska, Lacroix Electronics), papiernictwo (International Paper Kwidzyn Sp.z o.o.), recykling tworzyw sztucznych (Fabryka Plastików Kwidzyn Sp. z o.o., B.M. Polska) i wiele innych.

Mieszkania na sprzedaż Kwidzyn – zainteresowanie

Popyt na mieszkania w Kwidzynie doskonale obrazuje analiza najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników Internetu fraz. Hasło „mieszkania na sprzedaż Kwidzyn” wpisuje w miesiącu średnio 1.250 internautów, „mieszkania Kwidzyn” – 500, a „nieruchomości Kwidzyn” – 350. W porównaniu do innych miejscowości w Pomorskiem są to wyniki świadczące o umiarkowanym popycie, adekwatnym do wielkości miasta i jego stanu demograficznego. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście nowe mieszkania deweloperskie.

Inwestuj z nami w Kwidzynie

Ceny mieszkań Kwidzyn – styczeń 2022

Na tle całego województwa pomorskiego ceny mieszkań w Kwidzynie są najniższe. To jedyna spośród znaczących miejscowości, w której średnia cena za m kw. mieszkania nie przekroczyła 5.000 zł (dane za styczeń 2022 r.). Oczywiście, dynamika rynku nieruchomości w Polsce jest bardzo duża i trudno spodziewać się, że ceny zaczną spadać. Wręcz przeciwnie, powinniśmy spodziewać się ich stałego wzrostu.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!