0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Jak inwestować w nieruchomości? – szkolenia Kutno

Flipnapierwotnym.pl to duet energicznych inwestorów – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Trafiłeś do nas, bo zapewne chcesz pomnożyć oszczędności i zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich. Bardzo dobrze, że tu jesteś! Dzięki nam dowiesz się, co to jest flipowanie i jak na nim zarobić!

Jesteśmy obecni na rynku od blisko 10 lat. W tym czasie zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, której nie znajdziesz w Internecie. Naszym know-how dzielimy się na szkoleniach. Nieruchomości to świetne pole do inwestowania, a my pokazujemy, jak wynegocjować najkorzystniejsze warunkiflipu na pierwotnym i w relatywnie krótkim czasie znacznie pomnożyć swój kapitał.

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już ponad 800 przyszłych inwestorów. Po szkoleniach mieli oni dostęp do łącznie 400 ofert inwestycyjnych, które dla nich wyszukaliśmy. Biegłość w znajdowaniu intratnych okazji oraz liczne kontakty w branży deweloperskiej pozwalają nam na wynegocjowanie atrakcyjnych systemów płatności (10/90, 15/85 lub 20/80), niemożliwych do osiągnięcia dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z flippingiem mieszkań.

Szkolenia z nieruchomości Kutno – co oferujemy?

Nasze seminaria ze standardowym programem przeprowadzamy 2-3 razy do roku w większości dużych miast Polski. Najbliższe szkolenia z inwestowania w mieszkania w Kutnie odbywają się w Łodzi.

Kilka razy do roku prowadzimy też szkolenia zaawansowane. W ramach obu poziomów cyklicznie dostępne są także kursy z dodatkowym wsparciem eksperckim po zakończeniu szkolenia. Dowiedz się więcej o szkoleniach z nieruchomości z pakietem mentorskim na naszej stronie!

Na szkoleniach spotkasz się nie tylko z nami. Będziesz miał możliwość skorzystania z bogatego doświadczenia i wiedzy prowadzących, m.in. analityków biznesowych oraz ekspertów z dziedzinyprawa i podatków. Dowiesz się, na co zwracać uwagę w przypadku umów deweloperskich i kredytowych, jak obniżyć koszty remontu mieszkania w stanie surowym oraz najważniejsze – jak zarobić na flippingu mieszkań przy małym wkładzie finansowym na starcie.

Możesz nas bliżej poznać na Facebooku, gdzie od czasu do czasu prowadzimy darmowe webinary. Znajdziesz nas także na YouTubie – wejdź na nasz kanał i posłuchaj, jak opowiadamy o wcześniejszych dochodowych inwestycjach w nieruchomości.

Rynek nieruchomości w Kutnie – atrakcyjność miasta

Kutno położone jest centralnej Polsce, w województwie łódzkim. Jego powierzchnia to 33,6 km2, jest na 102. miejscu na 954 miasta w Polsce. Na koniec roku 2020 według danych portalu Polskawliczbach.pl Kutno zamieszkiwały 43.332 osoby.

Kutno jest częścią Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na terenie podstrefy Kutno działa ponad 60 firm polskich i zagranicznych, w których pracuje blisko 9000 osób. Dane te pochodzą ze strony Urzędu Miasta, gdzie możemy przeczytać także o zaletach lokalizacyjnych Kutna i doskonałym skomunikowaniu drogowym miejscowości. W promieniu 10 km od miejscowości znajdują się dwa węzły autostrady A1. Przez Kutno przebiega również droga krajowa nr 92 (Berlin-Moskwa) oraz linia kolejowa E20 Berlin-Moskwa. Obecnie trwają prace infrastrukturalne, związane z budową nowych peronów na stacji Kutno, których oddanie do użytku jest planowane na połowę 2022 r.

W Kutnie rozwijają się takie gałęzie przemysłu, jak: logistyka, produkcja opakowań, przetwarzanie tworzyw sztucznych. Wysoki poziom udziału w gospodarce miasta ma także farmacja (Nobilus Ent Sp. z o.o., Polfarmex S.A.).

Mapa nieruchomości Kutno – najważniejsze lokalizacje

Frazy, związane z nieruchomościami, które najczęściej wyszukują internauci to „mieszkania na sprzedaż Kutno” – 850/mies. oraz „mieszkania Kutno” 800/mies. Wskazuje to na (relatywnie w stosunku do ilości mieszkańców) duże zainteresowanie rynkiem nieruchomości w Kutnie.

Dzielnice, które cieszą się największą popularnością to Centrum oraz Kościuszków.

Nowe inwestycje w Kutnie powstają m.in. na Zielonym Wzgórzu, przy ul. Granicznej i Łącznej.

Inwestuj z nami w Kutnie

Ceny nieruchomości w Kutnie – styczeń 2022

Jeśli chodzi o Kutno, mieszkania w najtańszym wariancie cenowym można nabyć poniżej 200 tys. zł.

W styczniu 2022 roku średnia cena za m kw. nieruchomości w Kutnie wynosiła blisko 5800 zł za m kw. To kwota zbliżona do tej, jaką zapłacisz za m kw. w Łodzi. W końcówce ubiegłego roku wzrost cen zanotowały lokale 3-pokojowe, zaś ceny mieszkań 2-pokojowych spadły.

Potencjał rynku nieruchomości w Kutnie

Mimo tego, iż Kutno nie jest najbardziej atrakcyjną lokalizacją w Polsce pod względem flipowania mieszkaniami, to jego niewątpliwą zaletą jest położenie w niewielkiej odległości od Łodzi. Może właśnie to miasto stanie się Twoim inwestycyjnym strzałem w dziesiątkę? A może masz apetyt na więcej – przyjdź na szkolenie! Poznajmy się i porozmawiajmy o flippingu mieszkań!

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!