Kraśnik

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kraśnik

Szukasz pewnej metody inwestowania, która przynosi zyski, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym? Flipping mieszkań jest tym, czego szukasz! Weź udział w szkoleniu z nieruchomości i dowiedz się wszystkiego o flipie na pierwotnym!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Wspólnie tworzymy markę Flipnapierwotnym.pl. Rynkiem nieruchomości zajmujemy się już od 10 lat. Oprócz flipowania zajmujemy się także kompleksowym przygotowaniem przyszłych inwestorów do wejścia w branżę flippingu mieszkaniowego. Do tej pory przeszkoliliśmy już ponad 800 inwestorów, którzy teraz cieszą się zyskami ze swoich pierwszych inwestycji na rynku pierwotnym nieruchomości.

Nasza działalność polega także na monitorowaniu sytuacji w branży deweloperskiej. Trzymamy rękę na pulsie! Rocznie odbywamy blisko 500 rozmów z deweloperami, dzięki czemu tworzymy bazę atrakcyjnych ofert inwestycyjnych, którymi dzielimy się z naszymi kursantami. Uczestnicy naszych szkoleń z nieruchomości mają dostęp do bazy ofert, dla których dodatkowo negocjujemy korzystne warunki finansowania w systemach 10/90 lub 20/80. Takie warunki są nieosiągalne dla osób spoza branży! Udział w szkoleniu gwarantuje Ci lepszy start i udany pierwszy flip na pierwotnym!

Flipping mieszkań Kraśnik – informacje o szkoleniach

Z naszymi kursantami spotykamy się kilka razy do roku w największych miastach Polski. Lubimy bezpośredni kontakt, dlatego szkolenia odbywają się stacjonarnie, zwykle w modelu 2-dniowym.

Zajęcia prowadzimy osobiście we współpracy z ekspertami z dziedziny analizy finansowej, podatków i prawa. Dbamy o to, abyś po zakończeniu szkolenia był pewien każdego swojego kroku na rynku pierwotnym nieruchomości.

Standardowe szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących, które nie miały, bądź miały minimalną styczność, z inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż. Niektóre z kursów oferują dodatkowy moduł wsparcia mentorskiego. Oznacza to, że po ukończeniu szkoleń będziesz mógł się z nami kontaktować mailowo lub telefonicznie, choćby po to, aby rozwiać wątpliwości, dotyczące planowanego flipu.

Nie zapominamy również o doświadczonych fliperach! Do nich przychodzimy z kursem zaawansowanym, które pozwala wyskalować biznes i zaplanować wiele inwestycji w całym kraju! Zakres kursów znajdziesz tutaj!

Bądź na bieżąco i korzystaj z darmowych webinarów na naszym Facebooku! Oglądaj sprawozdania z atrakcyjnych inwestycji na kanale YouTube!

Rynek nieruchomości Kraśnik – atrakcyjność miasta

Kraśnik to miasto powiatowe w województwie lubelskim, położone ok. 50 km na południowy zachód od Lublina. Według raportu GUS na koniec roku 2020 miasto zamieszkiwało 36.870 osób.

Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym województwa. Biegną przez nie drogi krajowe nr 19 (którą można dostać się do Rzeszowa czy Białegostoku) i nr 74 (można nią dotrzeć do Kielc, Zamościa, a dalej nawet na Ukrainę). Kraśnik posiada także dostęp do sieci kolejowej. Można stąd dojechać bezpośrednio do Lublina, Rzeszowa, Wrocławia, czy Szczecina. Przez Kraśnik biegnie także droga ekspresowa S19, stanowiąca część będącego w budowie, szlaku Via Carpatia, biegnącego przez Litwę, Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię i Grecję.

Kraśnik dzieli się na dwie części: Dzielnicę Starą (inaczej Kraśnik Lubelski) i Kraśnik Fabryczny. Obie strefy dzieli 6 km, a łączy je ulica Urzędowska. Między głównymi częściami miasta leżą dwa osiedla Budzyń i Piaski, które stanowiły niegdyś autonomiczne wsie. Po wchłonięciu ich do miasta na Piaskach powstało osiedle, a na terenie Budzynia znajduje się Kraśnicka Podstrefa Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Jeśli chodzi o kwestie gospodarcze, da się zauważyć, że ponad połowa mieszkańców pracuje w przemyśle. Pozostałe osoby znajdują zatrudnienie w usługach lub budownictwie. Gospodarkę Kraśnika budują głównie małe i średnie przedsiębiorstwa.

Kraśnik gwarantuje swoim mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji, sklepów, placówek oświaty, kultury i sportu. Od 2017 roku działa też prężnie w zakresie zielonej rewitalizacji i poprawy jakości środowiska, co jest niewątpliwym plusem dla osób chcących się tu osiedlić bądź zainwestować w mieszkania na sprzedaż.

Mieszkania w Kraśniku – zainteresowanie

Narzędzia do analizy aktywności internautów w sieci wskazują, że użytkownicy są bardziej zainteresowani zakupem mieszkania, niż jego wynajmem. Fraza „mieszkania na sprzedaż Kraśnik” wpisywana jest średnio 1.000 razy w miesiącu, a „mieszkania do wynajęcia Kraśnik” zaledwie 450 razy. Dużą popularnością cieszą się także frazy ogólne, tj. „mieszkania Kraśnik” (900) oraz „nieruchomości Kraśnik” (350).

Dużo więcej osób szuka mieszkania w dzielnicy Kraśnik Fabryczny.

Inwestuj z nami w Kraśniku

Ceny mieszkań na sprzedaż Kraśnik – styczeń 2022

Średnia cena, jaką należy zapłacić za m kw. mieszkania w Kraśniku to 5.400 zł. Dane dotyczą stycznia 2022 roku, specjaliści prognozują stały wzrost cen mieszkań, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. W odniesieniu do wszystkich większych miast województwa lubelskiego mieszkania w Kraśniku są jednymi z najtańszych. Dla porównania lokum w Lublinie kosztuje 7.300 zł/m2, co daje nam sporą różnicę 1.900 zł na m kw.

Na koniec 2021 roku największą liczbę ofert mieszkań na sprzedaż w Kraśniku stanowiły lokale 2- i 3-pokojowe.

Jeśli chcesz zainwestować pieniądze, sprawdź najlepsze okazje do inwestycji na rynku nieruchomości.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk