0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Koszalin

Szukasz sprawdzonego sposobu na bezpieczne inwestowanie? Słyszałeś o flippingu nieruchomości, ale martwisz się, że brak Ci rzetelnej wiedzy na ten temat? Na naszym szkoleniu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby efektywnie i bez ryzyka obracać mieszkaniami z rynku pierwotnego!

Za firmą Flipnapierwotnym.pl stoi dwóch energicznych inwestorów – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Od 10 lat inwestujemy w nieruchomości, a od kilku lat realizujemy też misję edukacyjną – prowadzimy szkolenia z flipowania mieszkaniami, na których dzielimy się wiedzą teoretyczną i doświadczeniami z przyszłymi ambitnymi fliperami. Liczba absolwentów naszych warsztatów przekroczyła już 800 osób.

Dzięki wieloletniej obecności w branży i autorytetowi, jakim cieszymy się jako inwestorzy, mamy możliwość na bieżąco monitorować sytuację na rynku pierwotnym nieruchomości w całym kraju. Miesięcznie przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całej Polski, dzięki czemu wiemy o najlepszych okazjach inwestycyjnych. Bazą intratnych ofert dzielimy się z uczestnikami szkoleń, tak, aby po ich zakończeniu mogli od razu zacząć inwestować! Dla większości propozycji dodatkowo negocjujemy specjalne warunki płatności: 10/90, 15/85 lub 20/80. Takie systemy finansowania nie są dostępne dla osób, które dopiero startują w branży. Z naszej pomocy i ofert skorzystało już ponad 400 kursantów!

Szkolenia z nieruchomości Koszalin – informacje o kursach

Warsztaty z flipowania na rynku pierwotnym odbywają się stacjonarnie w największych polskich aglomeracjach. Poznań, Katowice, Warszawa, Łódź – to najczęściej odwiedzane przez nas miasta. Sprawdź aktualny grafik spotkań i wybierz dogodną dla siebie lokalizację!

Nasza oferta obejmuje zarówno weekendowe szkolenia dla inwestorów-amatorów, jak i kursy na poziomie zaawansowanym. Podstawowy program zawiera kompleksowo opracowany know-how, poparty przykładami naszych osobistych inwestycji. Po jego zakończeniu będziesz wiedział wszystko, co jest potrzebne, aby pewną ręką przeprowadzić swój pierwszy flip.

Zaawansowanych fliperów zapraszamy na warsztaty „mistrzowskie” – uczymy na nich, w jaki sposób rozwinąć i aranżować kolejne inwestycje, a co najważniejsze, zacząć obracać mieszkaniami na szeroką skalę.

Przyłącz się do naszej wirtualnej społeczności! Na Facebooku dzielimy się nowinkami z branży, prowadzimy darmowe webinary, a na YouTube zamieszczamy relacje z ciekawych (i zyskownych!) inwestycji.

Rynek nieruchomości Koszalin – potencjał lokalizacji

Koszalin to miasto na prawach powiatu w województwie zachodniopomorskim. Jest położony w odległości ok. 170 km na wschód od Szczecina i ok. 70 km na zachód od Słupska. Według danych GUS w 2020 roku miejscowość zamieszkiwało 105.801 osób. Z punktu widzenia demograficznego Koszalinjest 2. miastem w województwie i 37. w kraju.

Miasto słynie z wyjątkowo korzystnej lokalizacji. Od plaż Morza Bałtyckiego dzieli go zaledwie 13 km. Koszalin leży pomiędzy Jeziorami Jamno (północ) i Lubiatowo Północne (południe), a mieszkańcy mogą korzystać z atrakcji, oferowanych przez położone nad nimi ośrodki rekreacji.

Przez Koszalin przebiegają dwie drogi krajowe: nr 6 i nr 11 oraz kilka mniejszych tras wojewódzkich. Łączą się tu dwie drogi ekspresowe: nr S6 i S11. Funkcjonują tu również połączenia kolejowe. Pociągiem można stąd dojechać bezpośrednio do Ustki, Szczecina, Kołobrzegu, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i wielu innych miast.

Malownicza okolica jest jednym z głównych atutów miasta. Parki, zieleńce i lasy zajmują blisko 40% całej powierzchni Koszalina. Jest on zaliczany do grona tzw. miast zielonych, co ma niewątpliwy wpływ na dobrostan jego mieszkańców oraz na duże zainteresowanie mieszkaniami w tym mieście. Koszalin jest też jednym z najistotniejszych ośrodków kulturalnych i gospodarczych Pomorza.

W „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* przeprowadzonym przez ekspertów z Uniwersytetu Zielonogórskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz firmę konsultingową Arcadis, Koszalin znalazł się na 9. miejscu w klasyfikacji ogólnej, a należy nadmienić, że w poprzedniej edycji z 2018 roku zajął miejsce 18. To zatem doskonały wynik, świadczący o zdecydowanej poprawie jakości życia w mieście. W poszczególnych ocenianych obszarach miejscowość zajęła następujące pozycje: „Społeczeństwo” – 11., „Środowisko” – 1., „Gospodarka” – 31. W raporcie szczególnie podkreśla się również niski wskaźnik przestępczości oraz niewielką liczbę wypadków drogowych, co sprzyja poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców. Koszalin jest też przyjazny dla rodzin z dziećmi, ponieważ może pochwalić się dużą ilością miejsc w żłobkach i przedszkolach.

Mieszkania na sprzedaż Koszalin – zainteresowanie

Status nadmorskiego kurortu, atrakcyjna, zielona okolica oraz wysoki standard życia w mieście sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Koszalinie cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem i są korzystną inwestycją. Lokale można zarówno odsprzedać, jak i potraktować jako apartamenty na wynajem.

Popyt na mieszkania w Koszalinie można zobrazować m.in. na podstawie wyników analizy fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe przez osoby poszukujące mieszkania. W kontekście nieruchomości w Koszalinie najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Koszalin” – średnio 3.750 wyszukiwań w miesiącu, „nieruchomości Koszalin” (2.850), „mieszkania Koszalin” (1.150) oraz „Koszalin mieszkania na sprzedaż” (550).

Inwestuj z nami w Koszalinie

Ceny mieszkań Koszalin – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena mieszkania w Koszalinie wynosiła 6.700 zł/m2. Jest to cena znacznie wyższa, niż średnia wyliczona dla całego województwa (4.700 zł/m2). Dla porównania średnia cena lokali mieszkalnych w mieście wojewódzkim – Szczecinie – wynosiła w styczniu 2022 roku 7.500 zł/m2.

Warto nadmienić, że mieszkania na sprzedaż w największych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego są zdecydowanie tańsze, niż te w województwie pomorskim (tu średnia cena dla województwa to 7.900 zł). Jest to istotne szczególnie dla tych nabywców, dla których priorytetowa jest niewielka odległość od morza.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

Jeśli chcesz pomnożyć swój kapitał, sprawdź jak przeprowadzać flipping nieruchomości. Zdobądź cenną wiedzę, kontakty i umiejętności.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!