Koszalin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Koszalin

Szukasz sprawdzonego sposobu na bezpieczne inwestowanie? Słyszałeś o flippingu nieruchomości, ale martwisz się, że brak Ci rzetelnej wiedzy na ten temat? Na naszym szkoleniu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby efektywnie i bez ryzyka obracać mieszkaniami z rynku pierwotnego!

Za firmą Flipnapierwotnym.pl stoi dwóch energicznych inwestorów – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Od 10 lat inwestujemy w nieruchomości, a od kilku lat realizujemy też misję edukacyjną – prowadzimy szkolenia z flipowania mieszkaniami, na których dzielimy się wiedzą teoretyczną i doświadczeniami z przyszłymi ambitnymi fliperami. Liczba absolwentów naszych warsztatów przekroczyła już 800 osób.

Dzięki wieloletniej obecności w branży i autorytetowi, jakim cieszymy się jako inwestorzy, mamy możliwość na bieżąco monitorować sytuację na rynku pierwotnym nieruchomości w całym kraju. Miesięcznie przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całej Polski, dzięki czemu wiemy o najlepszych okazjach inwestycyjnych. Bazą intratnych ofert dzielimy się z uczestnikami szkoleń, tak, aby po ich zakończeniu mogli od razu zacząć inwestować! Dla większości propozycji dodatkowo negocjujemy specjalne warunki płatności: 10/90, 15/85 lub 20/80. Takie systemy finansowania nie są dostępne dla osób, które dopiero startują w branży. Z naszej pomocy i ofert skorzystało już ponad 400 kursantów!

Szkolenia z nieruchomości Koszalin – informacje o kursach

Warsztaty z flipowania na rynku pierwotnym odbywają się stacjonarnie w największych polskich aglomeracjach. Poznań, Katowice, Warszawa, Łódź – to najczęściej odwiedzane przez nas miasta. Sprawdź aktualny grafik spotkań i wybierz dogodną dla siebie lokalizację!

Nasza oferta obejmuje zarówno weekendowe szkolenia dla inwestorów-amatorów, jak i kursy na poziomie zaawansowanym. Podstawowy program zawiera kompleksowo opracowany know-how, poparty przykładami naszych osobistych inwestycji. Po jego zakończeniu będziesz wiedział wszystko, co jest potrzebne, aby pewną ręką przeprowadzić swój pierwszy flip.

Zaawansowanych fliperów zapraszamy na warsztaty „mistrzowskie” – uczymy na nich, w jaki sposób rozwinąć i aranżować kolejne inwestycje, a co najważniejsze, zacząć obracać mieszkaniami na szeroką skalę.

Przyłącz się do naszej wirtualnej społeczności! Na Facebooku dzielimy się nowinkami z branży, prowadzimy darmowe webinary, a na YouTube zamieszczamy relacje z ciekawych (i zyskownych!) inwestycji.

Rynek nieruchomości Koszalin – potencjał lokalizacji

Koszalin to miasto na prawach powiatu w województwie zachodniopomorskim. Jest położony w odległości ok. 170 km na wschód od Szczecina i ok. 70 km na zachód od Słupska. Według danych GUS w 2020 roku miejscowość zamieszkiwało 105.801 osób. Z punktu widzenia demograficznego Koszalinjest 2. miastem w województwie i 37. w kraju.

Miasto słynie z wyjątkowo korzystnej lokalizacji. Od plaż Morza Bałtyckiego dzieli go zaledwie 13 km. Koszalin leży pomiędzy Jeziorami Jamno (północ) i Lubiatowo Północne (południe), a mieszkańcy mogą korzystać z atrakcji, oferowanych przez położone nad nimi ośrodki rekreacji.

Przez Koszalin przebiegają dwie drogi krajowe: nr 6 i nr 11 oraz kilka mniejszych tras wojewódzkich. Łączą się tu dwie drogi ekspresowe: nr S6 i S11. Funkcjonują tu również połączenia kolejowe. Pociągiem można stąd dojechać bezpośrednio do Ustki, Szczecina, Kołobrzegu, Wrocławia, Gdańska, Krakowa i wielu innych miast.

Malownicza okolica jest jednym z głównych atutów miasta. Parki, zieleńce i lasy zajmują blisko 40% całej powierzchni Koszalina. Jest on zaliczany do grona tzw. miast zielonych, co ma niewątpliwy wpływ na dobrostan jego mieszkańców oraz na duże zainteresowanie mieszkaniami w tym mieście. Koszalin jest też jednym z najistotniejszych ośrodków kulturalnych i gospodarczych Pomorza.

W „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* przeprowadzonym przez ekspertów z Uniwersytetu Zielonogórskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz firmę konsultingową Arcadis, Koszalin znalazł się na 9. miejscu w klasyfikacji ogólnej, a należy nadmienić, że w poprzedniej edycji z 2018 roku zajął miejsce 18. To zatem doskonały wynik, świadczący o zdecydowanej poprawie jakości życia w mieście. W poszczególnych ocenianych obszarach miejscowość zajęła następujące pozycje: „Społeczeństwo” – 11., „Środowisko” – 1., „Gospodarka” – 31. W raporcie szczególnie podkreśla się również niski wskaźnik przestępczości oraz niewielką liczbę wypadków drogowych, co sprzyja poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców. Koszalin jest też przyjazny dla rodzin z dziećmi, ponieważ może pochwalić się dużą ilością miejsc w żłobkach i przedszkolach.

Mieszkania na sprzedaż Koszalin – zainteresowanie

Status nadmorskiego kurortu, atrakcyjna, zielona okolica oraz wysoki standard życia w mieście sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Koszalinie cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem i są korzystną inwestycją. Lokale można zarówno odsprzedać, jak i potraktować jako apartamenty na wynajem.

Popyt na mieszkania w Koszalinie można zobrazować m.in. na podstawie wyników analizy fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe przez osoby poszukujące mieszkania. W kontekście nieruchomości w Koszalinie najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Koszalin” – średnio 3.750 wyszukiwań w miesiącu, „nieruchomości Koszalin” (2.850), „mieszkania Koszalin” (1.150) oraz „Koszalin mieszkania na sprzedaż” (550).

Inwestuj z nami w Koszalinie

Ceny mieszkań Koszalin – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena mieszkania w Koszalinie wynosiła 6.700 zł/m2. Jest to cena znacznie wyższa, niż średnia wyliczona dla całego województwa (4.700 zł/m2). Dla porównania średnia cena lokali mieszkalnych w mieście wojewódzkim – Szczecinie – wynosiła w styczniu 2022 roku 7.500 zł/m2.

Warto nadmienić, że mieszkania na sprzedaż w największych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego są zdecydowanie tańsze, niż te w województwie pomorskim (tu średnia cena dla województwa to 7.900 zł). Jest to istotne szczególnie dla tych nabywców, dla których priorytetowa jest niewielka odległość od morza.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

Jeśli chcesz pomnożyć swój kapitał, sprawdź jak przeprowadzać flipping nieruchomości. Zdobądź cenną wiedzę, kontakty i umiejętności.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

blank

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk