0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kostrzyn nad Odrą

Szukasz sposobu na bezpieczne inwestowanie? Słyszałeś o flippingu mieszkań, ale obawiasz się, że brak Ci konkretnej wiedzy na ten temat? Na naszym szkoleniu z nieruchomości dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pewnie i efektywnie obracać mieszkaniami z rynku pierwotnego!

Za marką Flipnapierwotnym.pl stoi dwóch energicznych inwestorów – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Od 10 lat zajmujemy się obrotem nieruchomościami. Od kilku lat realizujemy też misję edukacyjną – prowadzimy szkolenia z flipowania, na których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi ambitnymi inwestorami. Możemy powiedzieć z dumą, że liczba absolwentów naszych seminariów przekroczyła już 800 osób.

Dzięki wieloletniej obecności w branży i renomie, jaką cieszymy się jako inwestorzy, na bieżąco kontrolujemy sytuację na rynku pierwotnym nieruchomości w kraju. Miesięcznie przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całej Polski, dzięki czemu mamy możliwość selekcji i wyboru okazji inwestycyjnych z potencjałem. Bazą najlepszych ofert dzielimy się z uczestnikami szkoleń, tak, aby po ich zakończeniu mogli od razu zacząć działać! Dla większości propozycji dodatkowo negocjujemy najkorzystniejsze warunki płatności (10/90 lub 20/80). Takie systemy finansowania nie są dostępne dla osób, które dopiero startują w branży. Z naszej pomocy i ofert skorzystało już ponad 400 kursantów!

Szkolenia z nieruchomości Kostrzyn nad Odrą – informacje

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy w systemie stacjonarnym 2-dniowym. Cyklicznie odwiedzamy największe miasta Polski, w tym m.in. Łódź, Katowice, Poznań oraz Warszawę. Jeśli interesuje Cię flipowanie mieszkaniami w Kostrzynie, zapoznaj się z harmonogramem kursów i wybierz dogodną dla siebie lokalizację!

Program seminariów podzielony jest na dwa stopnie zaawansowania. Na podstawowym kursie z flippingu nieruchomości dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, aby samodzielnie rozpocząć przygodę z inwestowaniem w mieszkania deweloperskie. Niektóre szkolenia oferują moduł wsparcia mentorskiego, co oznacza, że będziesz mógł się z nami konsultować także po zakończeniu kursu.

W ofercie nie brakuje także specjalnego programu dla inwestorów, którzy swoje pierwsze flipy na pierwotnym mają już za sobą, ale chcą rozkręcić biznes i obracać mieszkaniami na skalę krajową. Program kursów na obu poziomach znajdziesz tutaj!

Skorzystaj z naszych darmowych materiałów – na Facebooku prowadzimy cykliczne webinary, dotyczące aktualności z branży, a na YouTube dodatkowo udostępniamy liczne relacje z interesujących (i wyjątkowo rentownych!) inwestycji. Dołącz do nas!

Rynek nieruchomości Kostrzyn nad Odrą – potencjał lokalizacji

Kostrzyn nad Odrą to miasto w województwie lubuskim, oddalone o ok. 50 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miasto leży przy granicy z Niemcami.

Według raportu o stanie demograficznym Polski opublikowanego przez GUS, na koniec roku 2020 miasto zamieszkiwało 17.656 osób.

Według danych oficjalnego portalu miasta w Kostrzynie nad Odrą w 2018 roku zarejestrowanych było 2.245 podmiotów gospodarczych. Sporą część z nich stanowiły jednoosobowe działalności gospodarcze (1.673). Najwięcej przedsiębiorstw działa w branży handlowo-usługowej, gastronomicznej, zdrowotnej oraz kulturalno-rekreacyjnej.

Mimo tego, iż kostrzyńska starówka uległa w trakcie II wojny światowej drastycznym zniszczeniom i nie została do tej pory w pełni odrestaurowana (choć działania rewitalizacyjne są wdrażane), Kostrzyn jest nadal atrakcyjnym ośrodkiem turystycznym. Miasto leży nad rzeką Odrą i Wartą. Przylegają do niego liczne lasy i tereny rozlewisk, zapewniając tym samym nie tylko dostęp do pięknych widoków i terenów rekreacyjnych, ale również do czystego powietrza.

Mieszkania na sprzedaż Kostrzyn nad Odrą – popyt

Osoby poszukujące lokalu za pośrednictwem Internetu najczęściej wpisują w wyszukiwarki frazy ogólne. W ujęciu miesięcznym hasło „mieszkania na sprzedaż Kostrzyn nad Odrą” wpisywane jest średnio 900 razy, „mieszkania Kostrzyn nad Odrą” – 700 razy, a „nieruchomości Kostrzyn nad Odrą” – 400 razy. Popyt jest zatem umiarkowany, adekwatny do wielkości miasta i liczby ludności.

Inwestuj z nami w Kostrzynie

Ceny mieszkań Kostrzyn nad Odrą – styczeń 2022

Na początku 2022 roku średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Kostrzynie nad Odrą oscylowała w granicach 5.450 zł. W zestawieniu z kwotą, jaką w tym czasie należało zapłacić za m kw. lokalu w Zielonej Górze (6.100 zł), była to cena o 650 zł/m2 niższa.

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!