0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kołobrzeg

Szukasz bezpiecznego sposobu inwestowania, który gwarantuje satysfakcjonujący zysk? Słyszałeś o flipowaniu mieszkań, ale obawiasz się, że brak Ci kompetencji i wiedzy, aby spróbować swoich sił w tej branży? Na naszym szkoleniu z nieruchomości dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby sprawnie i bez ryzyka obracać mieszkaniami z rynku pierwotnego!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Od blisko 10 lat działamy w sektorze nieruchomości. Obecnie tworzymy markę Flipnapierwotnym.pl, której celem jest przekazywanie wiedzy na temat flippingu mieszkań i szkolenie przyszłych inwestorów. Z naszej oferty edukacyjnej skorzystało już ponad 800 kursantów.

Dzięki wieloletniej obecności w branży i autorytetowi, jakim cieszymy się jako inwestorzy, aktywnie obserwujemy sytuację na rynku pierwotnym nieruchomości w Polsce. Miesięcznie kontaktujemy się z kilkudziesięcioma deweloperami z całego kraju, dzięki czemu mamy możliwość selekcji i wyboru najlepszych propozycji inwestycyjnych. Bazą najkorzystniejszych ofert dzielimy się z uczestnikami naszych warsztatów, tak, aby po ich zakończeniu, mogli od razu zacząć działać! Dla większości ofert dodatkowo negocjujemy preferencyjne warunki finansowania inwestycji (10/90, 15/85 lub 20/80). Takie systemy płatności są nieosiągalne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z flipowaniem. Z naszej pomocy i ofert skorzystało już ponad 400 kursantów!

Flipping mieszkań Kołobrzeg – informacje o kursach

Warsztaty i szkolenia odbywają się stacjonarnie w największych polskich miastach. Kilka razy do roku odwiedzamy m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, czy Katowice. Jeśli interesujesz się inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Kołobrzegu i okolicach, sprawdź aktualny grafik kursów i wybierz dogodny termin i lokalizację!

Kompletny know-how, którym się dzielimy, to pokłosie naszej wieloletniej działalności inwestycyjnej – tych materiałów nie znajdziesz w Internecie! Nasze warsztaty przewidziane są zarówno dla całkowitych amatorów, jak i dla tych, którzy posiadają pewne pojęcie o branży nieruchomości. Jako absolwent szkolenia będziesz wyposażony w kompleksową wiedzę, który umożliwi Ci sprawny i bezpieczny start w dziedzinie flippingu mieszkań. Dla inwestorów biegłych w sztuce flipowania mamy zaś szkolenie dla zaawansowanych, które pozwoli im rozwinąć skrzydła i rozszerzyć zasięg działania do rynku nieruchomości w całej Polsce.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku i YouTube! Otrzymasz tam za darmo wiele wartościowych treści, będziesz mieć dostęp do webinarów i relacji z naszych najbardziej lukratywnych inwestycji!

Rynek nieruchomości Kołobrzeg – atrakcyjność lokalizacji

Kołobrzeg – jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, cel turystyczny niejednego Polaka i obcokrajowca. To miasto powiatowe w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 25,7 km2, na której według danych GUS w 2020 roku mieszkało blisko 46 tys. osób. Pod względem demograficznym jest to 4. miasto województwa.

Położenie u brzegów Morza Bałtyckiego to niewątpliwie największy atut Kołobrzegu. Do miasta prowadzą droga krajowa nr 11 oraz droga ekspresowa S6. Przez miasto przepływa rzeka Parsęta, u której ujścia znajduje się port morski, łączący funkcje: pasażerską, handlową, rybacką i żeglarską. Funkcjonują tu także połączenia kolejowe, a pociągi kursują bezpośrednio m.in. do Krakowa, Szczecina, czy Koszalina.

Duże znaczenie dla gospodarki miasta ma jego portowy, turystyczny i uzdrowiskowy charakter. W Kołobrzegu znajdują się źródła wody mineralnej, solanki i pokłady borowiny. W blisko 30 sanatoriach leczy się m.in. choroby stawów, krążenia i górnych dróg oddechowych.

Kołobrzeg to stolica nadmorskich festiwali (np. Sunrise Festival), koncertów i różnego rodzaju wydarzeń, które odbywają się zwłaszcza w sezonie letnim. Z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową oraz dostępem do wszystkich niezbędnych do wygodnego funkcjonowania instytucji, Kołobrzeg to miasto rozwojowe i atrakcyjne nie tylko dla mieszkańców, ale także inwestorów.

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg – zainteresowanie

Rynek mieszkań w Kołobrzegu jest dość dynamiczny. Trudno się dziwić – nadmorskie kurorty od zawsze cieszą się dużą popularnością. W 2016 roku oddano do użytku 40% więcej mieszkań, niż rok wcześniej. Nieruchomości w tym mieście cieszą się dużą popularnością i są korzystną inwestycją. Można je zarówno odsprzedać, jak i potraktować jako lokale na wynajem, nie tylko sezonowy.

Popyt na mieszkania w Kołobrzegu można zobrazować m.in. na podstawie wyników analizy fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe przez osoby poszukujące mieszkania. W kontekście nieruchomości w Kołobrzegu najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg” – średnio 1.850 wyszukiwań w miesiącu, „mieszkania Kołobrzeg” (1.800), „nieruchomości Kołobrzeg” (1.600) oraz „Kołobrzeg mieszkania na sprzedaż” (1.300). Hasłem „mieszkania do wynajęcia Kołobrzeg” interesuje się średnio 1.000 osób w miesiącu.

Na początku roku 2022 w Kołobrzegu dostępnych było około 390 mieszkań, rozlokowanych w 9 inwestycjach deweloperskich. Zdecydowaną większość stanowiły kawalerki (45%) oraz mieszkania 2-pokojowe (32%).

Inwestuj z nami w Kołobrzegu

Ceny mieszkań Kołobrzeg – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Kołobrzegu wynosiła 11.100 zł. Na wysoką cenę ma wpływ zarówno wysoki standard lokali, jak i wyjątkowo atrakcyjne położenie budynków deweloperskich. Warto dodać, że rozstrzał cenowy jest w Kołobrzegu bardzo duży, co oznacza, że można znaleźć mieszkanie na sprzedaż za cenę poniżej 8.500 zł/m2, jak i takie, którego cena zbliżać się będzie do 15.000 zł/m2.

Dla porównania średnia cena mieszkań w mieście wojewódzkim – Szczecinie – wynosiła w styczniu 2022 roku 7.500 zł/m2.

Chcesz zacząć inwestować w mieszkania? Sprawdź okazje inwestycyjne, które dla Ciebie przygotowaliśmy i zdobądź praktyczną wiedzę.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!