0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kluczbork

Chciałbyś zająć się obrotem mieszkaniami, ale nie wiesz, w jakie nieruchomości inwestować? Z nami poznasz potencjał rynku pierwotnego i dowiesz się wszystkiego o flippingu mieszkań! Przyjdź na szkolenie!

Flipnapierwotnym.pl tworzy duet dwóch energicznych inwestorów – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W branży nieruchomości działamy już od 10 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy osobiście wiele inwestycji, ale też przygotowaliśmy do wejścia w świat flipu na pierwotnym imponujące grono inwestorów. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już ponad 800 absolwentów. Wielu z nich zaczynało od zera, a teraz cieszą się zwrotem ze swoich pierwszych flipów.

Oprócz prowadzenia szkoleń zajmujemy się monitorowaniem sytuacji na rynku pierwotnym nieruchomości w całym kraju. Rocznie prowadzimy około 500 rozmów z firmami deweloperskimi ze wszystkich zakątków Polski. Dzięki temu tworzymy bazę intratnych ofert inwestycyjnych, dla których dodatkowo negocjujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowania. Wynegocjowanie takich systemów płatności, jak 10/90 czy 20/80 jest możliwe dzięki długoletniej obecności na rynku i renomie, jaką cieszymy się w środowisku deweloperów. Absolwenci naszych kursów mają dostęp do rentownych ofert z rynku pierwotnego. Z podsuniętych przez nas propozycji skorzystało już ponad 400 osób.

Flipowanie mieszkaniami Kluczbork – informacje o kursach

Jesteśmy z Poznania, ale możesz spotkać nas także w innych dużych polskich aglomeracjach. Nasze stacjonarne szkolenia z nieruchomości prowadzimy również w Warszawie, Łodzi, czy Katowicach. Sytuacja jest dynamiczna, dlatego bądź na bieżąco z naszym kalendarzem kursów.

Większość szkoleń odbywa się module 2-dniowym. Chcemy mieć pewność, że nie goni nas czas, a cały know-how przekazujemy w przystępnym tempie. Prowadzimy zajęcia osobiście, ale zapraszamy na nie również prelegentów z branży podatków, prawa i analizy biznesowej.

Poznaj nas za pomocą kanałów w mediach społecznościowych! Dzięki Facebookowi będziesz zawsze na bieżąco oraz będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w darmowych webinarach. Na YouTube znajdziesz szereg relacji z ciekawych flipów oraz mnóstwo informacji, dotyczących branży obrotu nieruchomościami!

Rynek nieruchomości Kluczbork – atrakcyjność lokalizacji

Kluczbork to miasto w województwie opolskim, jedna z większych miejscowości tego regionu. Raport demograficzny GUS podaje, że z końcem 2020 roku mieszkało tu 23.131 osób.

Mieszkańcy Kluczborka cieszą się wyjątkowo korzystną lokalizacją. Miasto leży w odległości ok. 50 km od Opola, 75 km od Częstochowy oraz 130 km od Wrocławia i Katowic. Krzyżują się tu trzy drogi krajowe: 11, 42, i 45. Funkcjonują tu także połączenia kolejowe. Pociągiem można stąd dotrzeć m.in. do Wrocławia, Lublińca, Szczecina, Katowic, Poznania i Opola.

Podobna odległość dzieli Kluczbork od dwóch dużych portów lotniczych, obsługujących połączenia pasażerskie. Mniej więcej 1,5 h zajmuje trasa do Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice, jak i do Portu Lotniczego Wrocław.

Kluczbork jest ważnym ośrodkiem gospodarczym województwa. Działają tu firmy, skupione w ramach podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest Park. W mieście dynamicznie rozwija się przemysł handlowo-usługowy, rolno-spożywczy i transportowy. Oprócz tego siłą napędową są tu także takie branże, jak maszynowa, budowlana i dziewiarska.

W mieście funkcjonują wszelkie niezbędne instytucje edukacyjne, rekreacyjne i sportowe. Stare Miasto Kluczborka jest wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa wraz z innymi zabytkami architektury. Dostęp do zieleni zapewnia m.in. położony niedaleko centrum Park Miejski o powierzchni 22,3 ha.

Mieszkania na sprzedaż Kluczbork – zainteresowanie

Popyt na nowe mieszkania w Kluczborku jest umiarkowany w stosunku do wielkości miasta. Narzędzia do analizy trendów w Internecie, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Kluczbork” wpisuje miesięcznie średnio 1250 użytkowników. Odpowiednio „nieruchomości Kluczbork” wpisuje 700 osób, a „mieszkania Kluczbork” – 600.

Tutejszy popyt na lokale mieszkalne znacznie przewyższa podaż. Dlatego deweloperzy (oraz potencjalni inwestorzy) mają tu naprawdę duże pole do działania.

Inwestuj z nami w Kluczborku

Ceny nieruchomości Kluczbork – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kluczborku wynosiła 4.100 zł/m2. Była to cena znacznie niższa (o 1950 zł/m2) niż średnia kwota, jaką trzeba było zapłacić za mieszkania na sprzedaż w Opolu.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!