Kielce

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kielce

Szukasz metody inwestycji, która zagwarantuje Ci pewny zysk? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo finansowe swojej rodziny? Wejdź z nami w branżę flippingu mieszkań i ciesz się wysoką stopą zwrotu, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym! Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i ucz się inwestowania od ekspertów!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Każdy z nas działa na rynku nieruchomości od wielu lat. Połączyliśmy siły, wiedzę i doświadczenie, dając początek marce Flipnapierwotnym.pl. Jej misją jest edukacja przyszłych fliperów i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w branży flippingu nieruchomości! Uczymy tego, jak odnieść sukces w dziedzinie obracania lokalami z rynku pierwotnego. Do tej pory przeszkoliliśmy już ponad 800 ambitnych biznesmenów, którzy właśnie teraz cieszą się zyskami z pierwszych przeprowadzonych osobiście flipów na pierwotnym!

Wieloletnia obecność w branży i renoma, jaką się cieszymy, pozwoliła nam zbudować imponującą sieć kontaktów z deweloperami z całej Polski. Dzięki temu, że rocznie odbywamy blisko 500 rozmów z firmami deweloperskimi, trzymamy rękę na pulsie! Posiadamy osobistą bazę aktualnych inwestycji, rokujących pewną i satysfakcjonującą stopą zwrotu. Dostęp do tej listy otrzymują nasi kursanci! Przekazujemy im okazje inwestycyjne, dla których dodatkowo negocjujemy bardzo korzystne warunki nabycia. Są to systemy finansowania, takie jak 10/90 czy 20/80, czyli praktycznie nieosiągalne z punktu widzenia osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z flipowaniem. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 fliperów i właśnie te oferty umożliwiły im spektakularny start na rynku!

Nieruchomości Kielce – oferta szkoleniowa

Udział w kursie wyposaży Cię w kompletną wiedzę, która pozwoli Ci na samodzielne inwestowanie. Tych informacji nie znajdziesz w Internecie! Szkolenia odbywają się w systemie stacjonarnym, ponieważ bardzo cenimy aktywny udział i żywą dyskusję. Kilka razy do roku odwiedzamy największe miasta Polski, takie jak Warszawa, Katowice, Poznań, czy Łódź. Szkolenia trwają zazwyczaj dwa dni. Sprawdź aktualny grafik kursów i dołącz do nas w dogodnej dla Ciebie lokalizacji!

Prowadzimy szkolenia z flipu na pierwotnym dla osób początkujących i zaawansowanych. Te pierwsze obejmują kompletny know-how, który pozwoli Ci wystartować i odnieść sukces już przy pierwszym flipie. Niektóre kursy oferują pakiet mentorskiego wsparcia, którego udzielamy również po zakończeniu szkolenia. Seminaria dla zaawansowanych pokażą Ci, jak wyskalować biznes i obracać nie tylko mieszkaniami na sprzedaż w Kielcach, ale również w całej Polsce.

Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube i profil na Facebooku, aby mieć dostęp do darmowych webinarów i relacji z przeprowadzonych inwestycji!

Rynek nieruchomości Kielce – potencjał lokalizacji

Kielce to główne miasto województwa świętokrzyskiego. Raport demograficzny GUS podaje, że z końcem roku 2020 mieszkało tu 192 tys. osób, co dawało miastu 18. pozycję w skali kraju pod względem liczby ludności. Miasto ma powierzchnię 109,7 km2.

Kielce są jednym z najistotniejszych ośrodków społeczno-gospodarczych Polski. Mają bardzo korzystną lokalizację. Położone są w odległości ok. 115 km od Krakowa, 140 km od Częstochowy i 160 km od Katowic. Przez Kielce biegną: droga ekspresowa S7, drogi krajowe 73 i 74, liczne trasy wojewódzkie, powiatowe i gminne. Mieszkańcy mają dostęp do sieci kolejowej, za której pośrednictwem można dostać się bezpośrednio m.in. do Wrocławia, Częstochowy, Krakowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Lublina, czy Kołobrzegu.

Kielce są centralnym miastem aglomeracji kieleckiej, w skład której wchodzą miejscowości satelickie: Daleszyce, Nowa Słupia, Chęciny i Morawica.

W „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”*, opracowanym przez firmę konsultingową Arcadis oraz ekspertów z Uniwersytetów Zielonogórskiego i Ekonomicznego we Wrocławiu, Kielce uplasowały się na 22. pozycji, utrzymując miejsce z 2018 roku. Pod uwagę brane były trzy kategorie: środowisko, gospodarka i społeczeństwo. To ranking oceniający jakość życia mieszkańców w największych miastach w Polsce. W klasyfikacji ogólnej Kielce wyprzedziły takie lokalizacje, jak Szczecin, Łódź oraz Wałbrzych. Na uwagę zasługuje znaczny skok z 23. miejsca (2018 rok) na pozycję 14. (2021 rok) w kategorii „Społeczeństwo”.

W północnej części miasta działa jego biznesowa wizytówka – Kielecki Park Technologiczny, który odgrywa dużą rolę w rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw i start-upów. Swoje siedziby ulokowały w Kielcach takie znane marki jak Cersanit, Echo Investment, Kolporter, WSP Społem, Kerry Polska i wiele innych. Na uwagę zasługuje także fakt, że Targi Kielce są obecnie wiceliderem wśród polskich ośrodków wystawienniczych.

Mieszkańcy miasta cieszą się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. Mieści się tu wiele instytucji o charakterze wojewódzkim, m.in. Izba Administracji Skarbowej, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, sąd okręgowy i rejonowy.

Z punktu widzenia przyrodniczego miasto cieszy się piękną okolicą. Kielce leżą bowiem w Górach Świętokrzyskich. W ich granicach znajduje się także spory fragment Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego z 8 rezerwatami przyrody nieożywionej, 1 krajobrazowym i 1 leśnym. W Kielcach mają początek liczne szlaki turystyczne. Miasto jest też wojewódzkim centrum wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz edukacji. Funkcjonuje tu ponad 10 uczelni wyższych, w tym Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego. Ma to duże znaczenie szczególnie dla młodych osób, które planują się tu osiedlić.

Popyt na mieszkania na sprzedaż Kielce

Popyt na nowe mieszkania w Kielcach jest bardzo wysoki, stale rośnie i znacznie przewyższa podaż. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Kielce” wpisuje miesięcznie średnio 10.200 użytkowników. To rekordowy wynik w skali województwa. Odpowiednio „mieszkania Kielce” wpisuje 1.650 osób, „nieruchomości Kielce” – 950, a „nowe mieszkania Kielce” – 600.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”** (źródło: gov.pl) w Kielcach w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 833 mieszkań. To aż o 1274 mniej w stosunku do roku 2018. Wyjaśnia to zdecydowaną przewagę popytu nad podażą i jest powodem, dla którego mieszkania w Kielcach szybko się sprzedają.

Do użytku w 2019 roku oddano w Kielcach 1424 mieszkań, czyli o 529 więcej niż w roku 2018. Dane te doskonale przedstawiają fakt stabilnego rozwoju rynku pierwotnego nieruchomości w Kielcach.

Analiza wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Kielcach miała w 2019 roku jego powierzchnia, rodzaj i standard budynku oraz rok budowy. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokoi oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało. Naturalnie na rynku pierwotnym mieszkań w Kielcach największą popularnością cieszą się lokale o podwyższonym standardzie, z własnym miejscem parkingowym, znajdujące się w strefie monitorowanej.

Mapa nieruchomości Kielce – najważniejsze lokalizacje

Najczęściej wyszukiwane przez Internautów osiedla w Kielcach to Ślichowice. Wynika to z faktu, że powstają tam nowe mieszkania deweloperskie.

Ceny mieszkań Kielce – styczeń 2022

Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kielcach w styczniu 2022 roku wyniosła 6.300 zł/m2. Była to najwyższa cena w porównaniu do innych znaczących miast województwa, takich jak Skarżysko-Kamienna czy Sandomierz. Prognozowana cena za m kw. od początku roku wzrosła o blisko 5%.

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Kielcach, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego zbliżała się do 7.000 zł.

Średni czas aktywności oferty sprzedaży mieszkania w Kielcach to 80 dni.

Inwestuj z nami w Kielcach

Potencjał kieleckiego rynku nieruchomości – podsumowanie

  • Kielce zajęły 22. miejsce w klasyfikacji ogólnej „Rankingu Miast Zrównoważonych 2021”.
  • Średnia za cena za m kw. mieszkania w Kielcach w 2017 roku nie przekraczała 5.000 zł. Dziś, po 5 latach, za m kw. lokalu trzeba zapłacić już średnio 6.300 zł/m2.
  • Średnia cena za m kw. nowego mieszkania w Kielcach (wyłącznie rynek pierwotny) wynosi 7.000 zł.
  • Mieszkania na sprzedaż w Kielcach są najdroższe w całym województwie.
  • Popyt na nowe mieszkania w Kielcach jest wysoki i zdecydowanie przewyższa podaż.
  • Największą liczbę ofert na rynku pierwotnym stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, następne w kolejności są lokale 4-pokojowe i kawalerki.
  • W Kielcach prowadzonych jest 7 inwestycji, w których znajduje się około 90 dostępnych mieszkań (dane na początek 2022 r.).
  • Na koniec 2020 roku Kielce zamieszkiwały 192 tys. osób.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

**”Analiza Polskiego Rynku Nieruchomości w 2019 roku”: gov.pl/web/rozwoj-technologia/analizy-polskiego-rynku-nieruchomosci

Inwestowanie w nieruchomości – województwo świętokrzyskie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Poznań 3 - 4 czerwca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Najbliższe warsztaty stacjonarne

TYLKO DO 25 LUTEGO DO 22.00,

WSZYSTKIE WARSZTATY

-1000zł

Z KODEM RABATOWYM:

FNPLOKALNIE

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Kraków 9 - 10 marca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Gdańsk 20 - 21 kwietnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk