0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kielce

Szukasz metody inwestycji, która zagwarantuje Ci pewny zysk? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo finansowe swojej rodziny? Wejdź z nami w branżę flippingu mieszkań i ciesz się wysoką stopą zwrotu, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym! Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i ucz się inwestowania od ekspertów!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Każdy z nas działa na rynku nieruchomości od wielu lat. Połączyliśmy siły, wiedzę i doświadczenie, dając początek marce Flipnapierwotnym.pl. Jej misją jest edukacja przyszłych fliperów i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w branży flippingu nieruchomości! Uczymy tego, jak odnieść sukces w dziedzinie obracania lokalami z rynku pierwotnego. Do tej pory przeszkoliliśmy już ponad 800 ambitnych biznesmenów, którzy właśnie teraz cieszą się zyskami z pierwszych przeprowadzonych osobiście flipów na pierwotnym!

Wieloletnia obecność w branży i renoma, jaką się cieszymy, pozwoliła nam zbudować imponującą sieć kontaktów z deweloperami z całej Polski. Dzięki temu, że rocznie odbywamy blisko 500 rozmów z firmami deweloperskimi, trzymamy rękę na pulsie! Posiadamy osobistą bazę aktualnych inwestycji, rokujących pewną i satysfakcjonującą stopą zwrotu. Dostęp do tej listy otrzymują nasi kursanci! Przekazujemy im okazje inwestycyjne, dla których dodatkowo negocjujemy bardzo korzystne warunki nabycia. Są to systemy finansowania, takie jak 10/90 czy 20/80, czyli praktycznie nieosiągalne z punktu widzenia osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z flipowaniem. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 fliperów i właśnie te oferty umożliwiły im spektakularny start na rynku!

Nieruchomości Kielce – oferta szkoleniowa

Udział w kursie wyposaży Cię w kompletną wiedzę, która pozwoli Ci na samodzielne inwestowanie. Tych informacji nie znajdziesz w Internecie! Szkolenia odbywają się w systemie stacjonarnym, ponieważ bardzo cenimy aktywny udział i żywą dyskusję. Kilka razy do roku odwiedzamy największe miasta Polski, takie jak Warszawa, Katowice, Poznań, czy Łódź. Szkolenia trwają zazwyczaj dwa dni. Sprawdź aktualny grafik kursów i dołącz do nas w dogodnej dla Ciebie lokalizacji!

Prowadzimy szkolenia z flipu na pierwotnym dla osób początkujących i zaawansowanych. Te pierwsze obejmują kompletny know-how, który pozwoli Ci wystartować i odnieść sukces już przy pierwszym flipie. Niektóre kursy oferują pakiet mentorskiego wsparcia, którego udzielamy również po zakończeniu szkolenia. Seminaria dla zaawansowanych pokażą Ci, jak wyskalować biznes i obracać nie tylko mieszkaniami na sprzedaż w Kielcach, ale również w całej Polsce.

Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube i profil na Facebooku, aby mieć dostęp do darmowych webinarów i relacji z przeprowadzonych inwestycji!

Rynek nieruchomości Kielce – potencjał lokalizacji

Kielce to główne miasto województwa świętokrzyskiego. Raport demograficzny GUS podaje, że z końcem roku 2020 mieszkało tu 192 tys. osób, co dawało miastu 18. pozycję w skali kraju pod względem liczby ludności. Miasto ma powierzchnię 109,7 km2.

Kielce są jednym z najistotniejszych ośrodków społeczno-gospodarczych Polski. Mają bardzo korzystną lokalizację. Położone są w odległości ok. 115 km od Krakowa, 140 km od Częstochowy i 160 km od Katowic. Przez Kielce biegną: droga ekspresowa S7, drogi krajowe 73 i 74, liczne trasy wojewódzkie, powiatowe i gminne. Mieszkańcy mają dostęp do sieci kolejowej, za której pośrednictwem można dostać się bezpośrednio m.in. do Wrocławia, Częstochowy, Krakowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Lublina, czy Kołobrzegu.

Kielce są centralnym miastem aglomeracji kieleckiej, w skład której wchodzą miejscowości satelickie: Daleszyce, Nowa Słupia, Chęciny i Morawica.

W „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”*, opracowanym przez firmę konsultingową Arcadis oraz ekspertów z Uniwersytetów Zielonogórskiego i Ekonomicznego we Wrocławiu, Kielce uplasowały się na 22. pozycji, utrzymując miejsce z 2018 roku. Pod uwagę brane były trzy kategorie: środowisko, gospodarka i społeczeństwo. To ranking oceniający jakość życia mieszkańców w największych miastach w Polsce. W klasyfikacji ogólnej Kielce wyprzedziły takie lokalizacje, jak Szczecin, Łódź oraz Wałbrzych. Na uwagę zasługuje znaczny skok z 23. miejsca (2018 rok) na pozycję 14. (2021 rok) w kategorii „Społeczeństwo”.

W północnej części miasta działa jego biznesowa wizytówka – Kielecki Park Technologiczny, który odgrywa dużą rolę w rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw i start-upów. Swoje siedziby ulokowały w Kielcach takie znane marki jak Cersanit, Echo Investment, Kolporter, WSP Społem, Kerry Polska i wiele innych. Na uwagę zasługuje także fakt, że Targi Kielce są obecnie wiceliderem wśród polskich ośrodków wystawienniczych.

Mieszkańcy miasta cieszą się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. Mieści się tu wiele instytucji o charakterze wojewódzkim, m.in. Izba Administracji Skarbowej, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, sąd okręgowy i rejonowy.

Z punktu widzenia przyrodniczego miasto cieszy się piękną okolicą. Kielce leżą bowiem w Górach Świętokrzyskich. W ich granicach znajduje się także spory fragment Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego z 8 rezerwatami przyrody nieożywionej, 1 krajobrazowym i 1 leśnym. W Kielcach mają początek liczne szlaki turystyczne. Miasto jest też wojewódzkim centrum wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz edukacji. Funkcjonuje tu ponad 10 uczelni wyższych, w tym Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego. Ma to duże znaczenie szczególnie dla młodych osób, które planują się tu osiedlić.

Popyt na mieszkania na sprzedaż Kielce

Popyt na nowe mieszkania w Kielcach jest bardzo wysoki, stale rośnie i znacznie przewyższa podaż. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Kielce” wpisuje miesięcznie średnio 10.200 użytkowników. To rekordowy wynik w skali województwa. Odpowiednio „mieszkania Kielce” wpisuje 1.650 osób, „nieruchomości Kielce” – 950, a „nowe mieszkania Kielce” – 600.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”** (źródło: gov.pl) w Kielcach w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 833 mieszkań. To aż o 1274 mniej w stosunku do roku 2018. Wyjaśnia to zdecydowaną przewagę popytu nad podażą i jest powodem, dla którego mieszkania w Kielcach szybko się sprzedają.

Do użytku w 2019 roku oddano w Kielcach 1424 mieszkań, czyli o 529 więcej niż w roku 2018. Dane te doskonale przedstawiają fakt stabilnego rozwoju rynku pierwotnego nieruchomości w Kielcach.

Analiza wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Kielcach miała w 2019 roku jego powierzchnia, rodzaj i standard budynku oraz rok budowy. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokoi oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało. Naturalnie na rynku pierwotnym mieszkań w Kielcach największą popularnością cieszą się lokale o podwyższonym standardzie, z własnym miejscem parkingowym, znajdujące się w strefie monitorowanej.

Mapa nieruchomości Kielce – najważniejsze lokalizacje

Najczęściej wyszukiwane przez Internautów osiedla w Kielcach to Ślichowice. Wynika to z faktu, że powstają tam nowe mieszkania deweloperskie.

Ceny mieszkań Kielce – styczeń 2022

Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kielcach w styczniu 2022 roku wyniosła 6.300 zł/m2. Była to najwyższa cena w porównaniu do innych znaczących miast województwa, takich jak Skarżysko-Kamienna czy Sandomierz. Prognozowana cena za m kw. od początku roku wzrosła o blisko 5%.

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Kielcach, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego zbliżała się do 7.000 zł.

Średni czas aktywności oferty sprzedaży mieszkania w Kielcach to 80 dni.

Inwestuj z nami w Kielcach

Potencjał kieleckiego rynku nieruchomości – podsumowanie

  • Kielce zajęły 22. miejsce w klasyfikacji ogólnej „Rankingu Miast Zrównoważonych 2021”.
  • Średnia za cena za m kw. mieszkania w Kielcach w 2017 roku nie przekraczała 5.000 zł. Dziś, po 5 latach, za m kw. lokalu trzeba zapłacić już średnio 6.300 zł/m2.
  • Średnia cena za m kw. nowego mieszkania w Kielcach (wyłącznie rynek pierwotny) wynosi 7.000 zł.
  • Mieszkania na sprzedaż w Kielcach są najdroższe w całym województwie.
  • Popyt na nowe mieszkania w Kielcach jest wysoki i zdecydowanie przewyższa podaż.
  • Największą liczbę ofert na rynku pierwotnym stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, następne w kolejności są lokale 4-pokojowe i kawalerki.
  • W Kielcach prowadzonych jest 7 inwestycji, w których znajduje się około 90 dostępnych mieszkań (dane na początek 2022 r.).
  • Na koniec 2020 roku Kielce zamieszkiwały 192 tys. osób.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

**”Analiza Polskiego Rynku Nieruchomości w 2019 roku”: gov.pl/web/rozwoj-technologia/analizy-polskiego-rynku-nieruchomosci

Inwestowanie w nieruchomości – województwo świętokrzyskie

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!