0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Kędzierzyn-Koźle

Czy inwestowanie w nieruchomości musi być trudne? Oczywiście, że nie! Pod warunkiem, że masz konkretną wiedzę i znasz specyfikę funkcjonowania tej branży. Jeśli jednak nie czujesz się zbyt pewnie w temacie, ale chcesz zarabiać na flipowaniu – przyjdź na nasze szkolenie, a wszystkiego Cię nauczymy!

Markę Flipnapierwotnym.pl tworzymy my – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Od 10 lat zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości. Bezcennym doświadczeniem, zdobytym na przestrzeni tej dekady, dzielimy się z początkującymi fliperami. Z naszych szkoleń z nieruchomości skorzystało już ponad 800 osób! Wiele z nich zaczynało od zera, a teraz cieszą się zwrotem ze swoich pierwszych flipów.

Do naszych stałych zadań należy analiza sytuacji na krajowym rynku pierwotnym nieruchomości. Dzięki licznym kontaktom w branży deweloperskiej i renomie, jaką cieszymy się jako inwestorzy, mamy informacje z pierwszej ręki! Tworzymy bazę ofert inwestycyjnych z dużym potencjałem zysku i dajemy do niej dostęp naszym kursantom. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 fliperów! Co więcej, mogli oni wykupić lokale na specjalnych warunkach! W ich imieniu negocjujemy u deweloperów takie systemy finansowania, jak 10/90, 15/85, czy 20/80. Są one niedostępne dla osób spoza branży – oznacza to, że wyselekcjonowane i przekazane naszym kursantom oferty to prawdziwa szansa na spektakularny start!

Flipowanie mieszkań Kędzierzyn-Koźle – informacje o kursach

Szkolenia z flipowania mieszkaniami odbywają się kilka razy do roku w największych miastach Polski. Wraz z grupą wykwalifikowanych prelegentów cyklicznie odwiedzamy Warszawę, Łódź, czy Poznań. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w nowe mieszkania w Kędzierzynie-Koźlu, proponujemy Ci kursy w Katowicach. Sprawdź grafik szkoleń i bądź na bieżąco!

Standardowo kursy odbywają się stacjonarnie w module 2-dniowym. Wszystko po to, aby mieć pewność, że nie goni nas czas, a cały know-how przekazujemy w przystępnym tempie. W ofercie znajdziesz nie tylko szkolenia dla osób początkujących. Mamy także specjalny moduł dla inwestorów, którzy są biegli we flipowaniu, ale chcą podkręcić swój biznes i zacząć obracać mieszkaniami w skali całego kraju! Gwarantujemy, że bez względu na poziom zaawansowania znajdziesz u nas program, który odkryje przed Tobą tajniki tej branży!

Twój z nami społeczność fliperów! Facebook pozwoli Ci być na bieżąco i uczestniczyć w darmowych prelekcjach! Na YouTube dzielimy się relacjami z ciekawych inwestycji! Dołącz do nas!

Rynek nieruchomości Kędzierzyn-Koźle – potencjał miasta

Kędzierzyn-Koźle to miasto w województwie opolskim, położone ok. 50 km na południe od Opola. Raport demograficzny GUS podaje, że na dzień 31.12.2020 r. miejscowość zamieszkiwało nieco ponad 60 tys. osób. Kędzierzyn-Koźle jest 2. co do wielkości obszaru oraz liczby ludności miastem województwa.

Duży potencjał rozwojowy miasto zawdzięcza swojej lokalizacji. Kędzierzyn-Koźle leży w niewielkiej odległości od autostrady A4. Przecina go także droga krajowa nr 40, zbiega się tu także 5 dróg wojewódzkich. Przez Kędzierzyn biegną dwa szlaki kolejowe E30 (część III Paneuropejskiego Korytarza Transportowego, łączącego Niemcy z Ukrainą) oraz E59 (łączący Skandynawię z Bałkanami). Działa tu także transport wodny. Znajduje się tu port rzeczny, będący częścią śródlądowego szlaku żeglugowego Odrzańska Droga Wodna. Najbliższe lotnisko to Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach (ok. 100 km).

Kędzierzyn-Koźle jest bardzo istotnym ośrodkiem gospodarczym województwa. Swoją siedzibę mają tu Zakłady Azotowe Kędzierzyn, będące jednym z najbardziej znaczących zakładów chemicznych w kraju. Innymi tutejszymi przedsiębiorstwami z branży chemicznej są JPM Holding S.A., Brenntag Polska, ICSO, Damen Shipyards, Cewe Color, Famet. Działa tu wiele firm z kapitałem zagranicznym. Dzięki bogatemu zapleczu przemysłowemu miasto ma ogromny potencjał rozwojowy.

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla cieszą się doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. Liczne instytucje kulturalne, placówki edukacji, obiekty rekreacyjno-sportowe – wszystko to wpływa na atrakcyjność miasta. Osoby lubiące aktywny wypoczynek cieszą się rozległymi terenami zielonymi w granicach miasta i poza nim. Kędzierzyn-Koźle leży w wyjątkowym regionie – na styku Górnego i Dolnego Śląska.

Mieszkania na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle – zainteresowanie

Popyt na nowe mieszkania w Kędzierzynie-Koźlu jest umiarkowany w stosunku do stanu populacji miasta. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle” wpisuje miesięcznie średnio 950 internautów. Odpowiednio „nieruchomości Kędzierzyn-Koźle” oraz „mieszkania Kędzierzyn-Koźle” wpisuje średnio 550 osób.

Największym zainteresowaniem, z punktu widzenia lokalizacji, cieszy się Osiedle Pogorzelec.

Inwestuj z nami w Kędzierzynie-Koźlu

Ceny mieszkań Kędzierzyn-Koźle – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Kędzierzynie-Koźlu wynosiła 4.170 zł. Była to jedna z najniższych cen w skali województwa. Dużo więcej, bo ponad 5.000 zł/m2 należało zapłacić m.in. w Nysie czy Strzelcach Opolskich. W stosunku do głównego miasta regionu – Opola – średnia cena za m kw. była w Kędzierzynie niższa o 1.880 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!