Katowice

Szkolenia z inwestowania i sprzedaży nieruchomości w Katowicach

Chciałbyś zacząć skutecznie inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym, ale obawiasz się, że nie posiadasz wystarczającej wiedzy i doświadczenia, by robić to skutecznie? Nasze szkolenie to okazja, z której powinieneś skorzystać.

Marka flipnapierwotnym.pl powstała w celu przekazywania wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości kolejnym inwestorom. W tym celu organizujemy szkolenia dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości w Katowicach i okolicach. Podczas naszych spotkań stacjonarnych nie tylko odkrywamy tajemnice związane z flipowaniem na rynku pierwotnym, ale także uczymy skutecznie inwestować w nieruchomości przy posiadaniu stosunkowo niewielkiego kapitału.

W ramach naszej działalności nie tylko przekazujemy wiedzę, ale także wyszukujemy możliwie najlepsze okazje inwestycyjne, a następnie udostępniamy je naszym inwestorom. Wieloletnie doświadczenie oraz obecność na rynku nie tylko potwierdza naszą wiarygodność, ale umożliwia również negocjowanie od deweloperów preferencyjnych warunków zakupu nieruchomości – w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Warto w tym miejscu podkreślić, że samodzielne uzyskanie tak korzystnych warunków jest praktycznie nieosiągalne.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu? Przede wszystkim dlatego, że bogate doświadczenie zarówno w inwestowaniu w nieruchomości, jak i prowadzeniu szkoleń z flipowania mieszkań na rynku pierwotnym pozwala nam skutecznie zdiagnozować poziom Twojej wiedzy oraz rozpoznać Twoje potrzeby. Aby nauczyć Cię skutecznego inwestowania w nieruchomości stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych prelegentów, który nie tylko rzeczowo prowadzi szkolenia, ale posiada również doświadczenie praktyczne umożliwiające udzielenie wielu eksperckich rad, których nie uzyskasz nigdzie indziej.

Od początku działalności marki flipnapierwotnym.pl w całej Polsce w naszych szkoleniach wzięło udział przeszło 800 przyszłych inwestorów. Udostępniliśmy im kilkaset rentownych okazji inwestycyjnych, co pozwoliło w praktyce nauczyć skutecznego inwestowania. Szkolenia z flippingu mieszkań w Katowicach przeprowadzamy średnio dwa razy do roku, co sprawia, że skorzystanie z nich pozwala dołączyć do elitarnego grona inwestorów. Według statystyk fraza “nieruchomości Katowice” jest wpisywana do wyszukiwarki około 2 tys. razy w miesiącu, dzięki czemu można się domyślić, że wielu internautów może być zainteresowanych flipowaniem na rynku pierwotnym w Katowicach. W związku z tym nie zwlekaj z podjęciem decyzji i już dziś zapisz się na nasze szkolenie z inwestowania w nieruchomości, co pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję.

Szkolenia z nieruchomości – czego uczymy?

Podczas kursu z zakresu inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym dowiesz się nie tylko w jaki sposób wyszukiwać najlepsze okazje inwestycyjne, ale również jak bezpiecznie uzyskać satysfakcjonującą stopę zwrotu. W ramach warsztatów poruszamy kwestię kosztów i sposobów dofinansowania inwestycji w nieruchomości w Katowicach, możliwych harmonogramów płatności, a także skutecznych technik negocjacji. Uczymy analizować transakcje z punktu widzenia prawnego, czy potencjalnego ryzyka. Odkrywamy tajemnice umów deweloperskich oraz kredytowych. Nie pomijamy również kwestii remontów, czy dodatkowych inwestycji.

W tym miejscu warto podkreślić, że nasze szkolenia odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, co pozwala dopasować je do własnego doświadczenia. W ramach niektórych kursów gwarantujemy również nieograniczone wsparcie mentorskie, co oznacza, że po szkoleniu możesz bez żadnych limitów kontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Chcąc uzyskać szczegółowe informacje w zakresie szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Katowicach, kliknij w LINK.

Nieruchomości Katowice – ważne dane na temat miasta

Katowice to siedziba władz województwa śląskiego, a zarazem jedenaste miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców. Obecnie zamieszkuje je ponad 289 tys. osób (stan na 31.12.2021). Katowice to miasto wojewódzkie oraz największa jednostka terytorialna wchodząca w skład tzw. aglomeracji śląskiej, co przekłada się na jego prężny rozwój gospodarczy. To właśnie tutaj swoje siedziby posiada wiele firm z branży IT, a stopa bezrobocia w mieście kształtuje się na poziomie około 1,9%, czyli znacznie niższym niż w całym województwie śląskim, czy kraju.

Pozytywne informacje płyną również z lokalnego rynku nieruchomości, który nie tylko prężnie się rozwija, ale także staje się coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów. Katowice przyciągają bowiem wiele młodych osób, które nie tylko podejmują pracę w mieście, ale również decydują się w nim osiedlić na stałe. W efekcie systematycznie rośnie zapotrzebowanie na mieszkania, które stara się równoważyć podaż nieruchomości. Według danych na 31.12.2020 całkowite zasoby mieszkaniowe w Katowicach obejmują 149 812 nieruchomości, a w samym 2020 roku do użytku oddano 3 451 mieszkań. O rosnącym popycie może świadczyć fakt, że aż 94,2% z nich zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Katowicach – najważniejsze lokalizacje

Szukając nieruchomości w Katowicach internauci najczęściej wyszukują hasła:

Nieruchomości Katowice Koszutka

Nieruchomości Katowice Piotrowice

Nieruchomości Katowice Osiedle Tysiąclecia

Popularnością cieszy się również fraza: nieruchomości Katowice Kościuszki, co nie powinno dziwić ponieważ ulica Kościuszki to jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych Katowic, która jest zarazem najdłuższą ulicą w mieście. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ulica Kościuszki podlega pod frazę nieruchomości Piotrowice, czy nieruchomości Śródmieście.

Ceny nieruchomości w Katowicach – kwiecień 2022

Średnia cena za m² w Katowicach wynosi obecnie 6 257 złotych. W odniesieniu do ostatniego miesiąca odnotowano spadek cen o około 0,4%. Warto jednak zauważyć, że od początku bieżącego roku cena za m² w Katowicach wzrosła o 272 złote, czyli 4,57%.

Co więcej, eksperci lokalnego rynku nieruchomości prognozują, że trend wzrostowy utrzyma się w kolejnych miesiącach, co sprawi, że średnia cena za m² zbliży się do poziomu 7 tys. złotych. Wpływ na to będzie miał nie tylko zwiększony popyt na nieruchomości w Katowicach, ale również migracja ludności ze wschodu.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Katowicach

Lokalny rynek nieruchomości w Katowicach charakteryzuje wysoką rozpiętość cen nieruchomości w zależności od lokalizacją. Najdroższą dzielnicą jest w chwili obecnej Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, gdzie średnia cena za m² wynosi 8 830 złotych. Jest zatem aż o 2 573 złote, czyli 41,12% wyższa niż średnia cena m² w mieście. Na drugim miejscu znajduje się dzielnica Podlesie, gdzie średnia cena m² wynosi obecnie 8 384 złote, a na trzecim dzielnica Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, na którym średnia cena za m² kształtuje się na poziomie 7 936 złotych.

Najtańszą dzielnicą jest natomiast Szopienice-Burowiec, gdzie średnia cena za m² wynosi obecnie 4 957 złotych. Następnie należy wskazać Załęże oraz Giszowiec, gdzie m² nieruchomości kosztuje średnio między 5 000 – 5 500 złotych.

Najdroższe ulice – cena za metr mieszkania Katowice

Poziom 8 tys. zł za m² przekraczają obecnie nieruchomości położone przy ulicach Szybowcowej, Francuskiej, 73-go Pułku Piechoty oraz Placu Rady Europy. Zbliżają się do niego natomiast ceny mieszkań położonych przy ulicy Damrota, Jesionowej, Pilotów oraz Błękitnej.

Potencjał katowickiego rynku nieruchomości – interesujące fakty

  • Katowice to obecnie 11 miasto w Polsce pod względem liczby ludności, które według stanu na 31 grudnia 2021 zamieszkuje ponad 289 tys. osób;
  • miasto jest uznawane za przyjazne do życia nie tylko ze względu na prężny rozwój, ale także niską stopę bezrobocia, która kształtuje się na poziomie 1,9%;
  • przekłada się to na wzrost popytu na rynku nieruchomości, który stara się równoważyć rosnąca podaż;
  • jej potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 3 451 nowych mieszkań, z czego aż 94,2% zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem;
  • od początku roku średnia cena za m² nieruchomości w Katowicach wzrosła o 4,57% i wynosi obecnie 6 257 złotych;
  • rynek nieruchomości w Katowicach cechuje duża rozpiętość cenowa pod względem lokalizacji. Dowodem jest fakt, że średnia cena za m² w najdroższej dzielnicy, czyli na Osiedlu Paderewskiego-Muchowiec jest o ponad 41% wyższa niż średnia cena m² liczona dla całego miasta.

Inwestuj z nami w Katowicach

Inwestowanie w nieruchomości – województwo śląskie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk