0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Kaliszu

Doświadczenie, które zdobyliśmy inwestując w nieruchomości na rynku pierwotnym pozwoliło nam stworzyć markę flipnapierwotnym.pl, w ramach której szkolimy potencjalnych inwestorów z Kalisza oraz okolic. Głównym założeniem warsztatów jest nie tylko przedstawienie najważniejszych kwestii dotyczących flipowania na rynku pierwotnym, ale także nauka inwestowania przy dysponowaniu stosunkowo niewielkim kapitałem. Dlatego też staramy się wyszukiwać dla osób biorących udział w naszych szkoleniach najlepsze okazje inwestycyjne, a następnie negocjować możliwie najkorzystniejsze warunki zakupu nieruchomości. W tym celu rokrocznie przeprowadzamy pond pół tysiąca spotkań z różnego rodzaju deweloperami, a działania te mają doprowadzić do zawarcia transakcji w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Jest to możliwe dzięki sile grupy stojących za nami inwestorów, ponieważ warto mieć świadomość, że samodzielne uzyskanie tak korzystnych warunków jest praktycznie nie osiągalne.

Czy warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Oczywiście, że tak, a przemawiać za tym może fakt, że jest to doskonała okazja do tego, by nauczyć się skutecznie inwestować w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału. Jest to również możliwość, by w szybki i łatwy sposób posiąść wiedzę, na którą my pracowaliśmy długimi latami. Do tej pory od początku działalności naszej marki skorzystało z niej przeszło 600 osób, które w efekcie stworzyły społeczność wspierających się inwestorów. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie udostępniamy również darmowe webinary dotyczące flipowania na rynku pierwotnym.

Rynek nieruchomości w Kaliszu – przydatne informacje

Kalisz to średniej wielkości miasto na prawach powiatu, które jest położone w województwie wielkopolskim. Obecnie zamieszkuje je ponad 98 tys. osób (stan na 31.12.2021), a populacja miasta na przestrzeni ostatnich 19 lat (od 2002 roku) zmalała o około 10%. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na lokalny rynek nieruchomości, na którym nadal występuje zwiększony popyt. Odpowiedzią na niego jest rosnąca podaż, co potwierdza fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 365 mieszkań, z czego 82,2% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Kaliszu – najważniejsze lokalizacje

Największym zainteresowaniem w Kaliszu cieszą się nieruchomości położone w najważniejszych lokalizacjach. Wymienić wśród nich należy przede wszystkim Śródmieście, czy Majków. Popularnością cieszy się także Zagorzynek.

Ceny nieruchomości w Kaliszu – kwiecień 2022

Ceny nieruchomości w Kaliszu powoli, ale systematycznie rosną. Obecnie średnia cena za m² wynosi 5 674 złote, a na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy wzrosła o około 2%. Powierzchnia przeciętnego mieszkania liczy natomiast 57 m², co oznacza, że należy za nie zapłacić średnio około 318 tys. złotych. Co więcej, eksperci lokalnego rynku nieruchomości przewidują przyspieszenie trendu wzrostowego, co sprawi, że średnia cena za m² już niebawem powinna zbliżyć się do poziomu 6 tys. złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Kalisz

Kalisz to miasto, w którym ceny nieruchomości są bardzo zróżnicowane. Wśród najdroższych dzielnic należy wymienić wspomniane już Śródmieście oraz Majków, gdzie średnia cena za m² przekracza 6 200 złotych. Najtaniej jest natomiast w dzielnicy Piskorzewie oraz Szczypiorno, gdzie średnia cena za m² oscyluje w granicach 4 900 złotych.

Inwestuj z nami w Kaliszu

Potencjał kaliskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Kaliszu?:

  • miasto zamieszkuje obecnie ponad 98 tys. osób (stan na 31.12.2021), co przekłada się na zwiększony popyt na rynku nieruchomości;
  • jego przyczyną może być atrakcyjna lokalizacja oraz fakt, że ceny nieruchomości w Kaliszu są niższe niż w większych miastach regionu;
  • w dłuższej perspektywie do rosnącego popytu na nieruchomości może przyczynić się także migracja ludności ze wschodu;
  • na lokalnym rynku nieruchomości rośnie także podaż, czego potwierdzeniem może być fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 365 nowych mieszkań, z czego aż 82,2% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem;
  • średnia cena za m² w Kaliszu wynosi obecnie 5 674 złote, a na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy wzrosła o około 2%.

Sprawdź na czym polega flipping, poznaj najlepsze okazje inwestycyjne i naucz się zarabiania na obrocie mieszkaniami.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!