0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Jaworznie

Flipowianie na nieruchomościach, czyli ich zakup z zamiarem odsprzedaży z zyskiem jest możliwe również na rynku pierwotnym. Doświadczenie, które zdobyliśmy przeprowadzając tego typu transakcje pozwoliło nam stworzyć markę flipnapierwotnym.pl, w ramach której organizujemy szkolenia dla potencjalnych inwestorów z Jaworzna oraz okolic. Ich tematem są nie tylko tajniki flipowania na rynku pierwotnym, ale również praktyczna nauka inwestowania w nieruchomości w sytuacji, gdy posiadamy stosunkowo niewielki kapitał.

Każdego roku odbywamy ponad 500 spotkań z różnego rodzaju deweloperami, których celem jest odnajdywanie najlepszych okazji inwestycyjnych dla uczestników naszych szkoleń, a także negocjowanie dla nich możliwie najlepszych warunków zakupu. Staramy się uzyskać możliwość nabycia nieruchomości na rynku pierwotnym w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Co więcej, z reguły nam się to udaje, co jest możliwe dzięki sile grupy stojących za nami inwestorów. Warto bowiem mieć świadomość, że samodzielne wynegocjowanie tak korzystnych warunków jest w większości przypadków nierealne.

Czy warto zapisać się na nasze szkolenie? Oczywiście, że tak, ponieważ jest to jedna z niewielu okazji, by w łatwy sposób posiąść wiedzę, którą my zdobywaliśmy przez długie lata. Do tej pory uczyniło to ponad 600 osób, które nauczyły się w ten sposób tego, jak skutecznie inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym bez dużego kapitału. Powstała dzięki temu społeczność wzajemnie wspierających się inwestorów, która regularnie powiększa się o nowych członków. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie nie tylko informujemy o organizowanych przez nas wydarzeniach, ale również dzielimy się bezpłatną wiedzą w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Jaworznie – przydatne informacje

Jaworzno to średniej wielkości śląskie miasto, które zamieszkuje obecnie niespełna 90 tys. osób (stan na 31.12.2021). Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości jest stabilna, a odpowiedzią na systematycznie rosnące zapotrzebowanie na mieszkania jest wzrost podaży nieruchomości. Jej potwierdzeniem może być fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 223 mieszkania, z czego 17% zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż bądź wynajem.

Mapa nieruchomości Jaworzno – najważniejsze lokalizacje

Największym zainteresowaniem w Jaworznie cieszą się nieruchomości położone w atrakcyjnych lokalizacjach. Wśród nich z pewnością można wymienić osiedle Stałe oraz Cynamonowe. Duży popyt można zaobserwować w przypadku mieszkań położonych na osiedlu Cegielniana.

Ceny nieruchomości w Jaworznie – kwiecień 2022

Rosnący popyt na nieruchomości w Jaworznie bezpośrednio przekłada się na wzrost ich cen. Obecnie średnia cena za m² mieszkania wynosi 5 908 złotych, a na przestrzeni ostatniego roku wzrosła o około 13%. Prognozy ekspertów przewidują, że ceny nadal będą rosły, co sprawi, że już niebawem przekroczą barierę 6 tys. złotych za m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Jaworznie

Rynek nieruchomości w Jaworznie podobnie jak w innych śląskich miastach cechuje duża rozpiętość cen w zależności od lokalizacji. Wśród najdroższych dzielnic z pewnością można wymienić Śródmieście oraz Niedzieliska, gdzie średnia cena za m² przekracza 6 200 złotych. Najtaniej jest natomiast w dzielnicy Ciężkowice oraz Koźmin, gdzie za m² płaci się średnio 5 350 złotych.

Inwestuj z nami w Jaworznie

Potencjał jaworzańskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Jaworznie:

  • obecnie miast zamieszkuje niespełna 90 tys. osób (stan na 31.12.2021), a popyt na rynku nieruchomości może wynikać z faktu, że Jaworzno pełni rolę jednej z sypialni aglomeracji śląskiej;
  • w dalszej perspektywie do wzrostu zainteresowania nieruchomościami przyczyni się z pewnością również migracja ludności ze wschodu;
  • wzrasta także podaż nieruchomości, czego dowodem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 223 mieszkania, z czego 17 zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem;
  • średnia cena za m² mieszkania na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy roku wzrosła o około 13% i wynosi obecnie 5 908 złotych;
  • eksperci przewidują, że ceny nadal będą dalej rosły, co sprawi, że już niebawem przekroczona zostanie granica 6 tys. złotych za m².

Poznaj najskuteczniejsze metody flipowania mieszkaniami – sprawdź najlepsze okazje inwestycyjne.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!