0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Inowrocław

Słyszałeś, że flipowanie mieszkaniami to świetny sposób na pomnożenie kapitału, ale obracanie nieruchomościami ma dla Ciebie zbyt wiele niewiadomych? Nasze szkolenie z nieruchomości rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci inwestować bez ryzyka!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman i to my tworzymy firmę Flipnapierwotnym.pl. Działamy w branży od ponad 10 lat. Wiedzą i doświadczeniem, zdobytym w ciągu tej niezwykle intensywnej dekady, dzielimy się z osobami, które tak jak my chcą zarabiać duże pieniądze na flipowaniu. Przeszkoliliśmy już blisko 800 przyszłych flipperów, którzy właśnie teraz cieszą się zyskami ze swoich pierwszych samodzielnych inwestycji.

Nasza działalność nie polega jedynie na dzieleniu się kompletnym know-how, którego próżno szukać na stronach internetowych. Naszym seminarzystom przekazujemy lukratywne okazje inwestycyjne, wyselekcjonowane z krajowego rynku pierwotnego nieruchomości. Do tej pory było ich ponad 400! Co więcej, z racji wieloletniej obecności w branży, znajomości jej specyfiki oraz rozbudowanej sieci kontaktów, dla naszych kursantów jesteśmy w stanie wynegocjować niestandardowe, niezwykle korzystne warunki płatności w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80.

Szkolenia z nieruchomości Inowrocław – gdzie nas znajdziesz?

Kursy z flipu na pierwotnym przeprowadzamy stacjonarnie w największych miastach Polski. Łódź, Katowice, Warszawa, Poznań i wiele innych – wszystkie te lokalizacje odwiedzamy kilka razy do roku. Sprawdź aktualny kalendarz spotkań!

Standardowo oferujemy szkolenia podstawowe i zaawansowane. Ukończenie modułu podstawowego pozwoli Ci inwestować na rynku nieruchomości pewnie, unikając wpadek i potknięć. Dowiesz się na nim ze szczegółami, co to jest flipowanie, na co zwracać uwagę podczas podpisywania umowy deweloperskiej oraz jak uzyskać wysoką stopę zwrotu przy relatywnie niskich nakładach finansowych. Kursy zaawansowane pokażą Ci jak wyskalować Twój i flipować mieszkania na całą Polskę!

Oferta jest dynamiczna, ponieważ my też się zmieniamy i dostosowujemy do potrzeb naszych przyszłych absolwentów. Dlatego bądź z nami na bieżąco na Facebooku. Dzięki temu nie przegapisz informacji o najnowszych szkoleniach oraz darmowych webinarów! Relacje z przykładowych, intratnych inwestycji znajdziesz na kanale YouTube!

Rynek nieruchomości Inowrocław – potencjał regionalny

Inowrocław to miasto powiatowe położone w województwie kujawsko-pomorskim w odległości ~40 km od Bydgoszczy oraz ~36 km od Torunia.

Inowrocław leży na trasie drogi krajowej nr 25, ale posiada obwodnicę, która zmniejsza natężenie ruchu w mieście. Ma to korzystny wpływ na jakość życia mieszkańców. Inowrocławski dworzec kolejowy ma status regionalnego, leży na linii kolejowej Chorzów Batory – Tczew oraz Poznań Wschód – Skandawa.

Według danych demograficznych GUS na koniec roku 2020 na powierzchni 30,4 km2 zamieszkiwały 71.674 osoby. Inowrocław był wówczas na 1. miejscu w województwie pod względem gęstości zaludnienia.

Pod względem gospodarki Inowrocław należy do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rozwija się tu m.in. przemysł poligraficzny, metalowy, szklarski i maszynowy. Swoje siedziby mają tutaj Huta Szkła Gospodarczego „Irena” S.A., Inowrocławskie Kopalnie Soli „Solino” S.A. i liczne drukarnie. Infrastruktura usługowo-handlowa miasta jest doskonale rozwinięta i przyjazna mieszkańcom.

Inowrocław jest ważnym ośrodkiem kuracyjnym kraju, znany jest głównie jako ośrodek leczenia dróg oddechowych. Miasto ma status uzdrowiska, znajduje się w nim tężnia solankowa. Działa tu także program „Zielony Inowrocław”, mający na celu zwiększenie ilości zieleni w mieście i działania o charakterze ochrony środowiska.

Wszystkie te cechy stawiają Inowrocław w bardzo korzystnym świetle z punktu widzenia miejsca do życia.

Mapa nieruchomości Inowrocław – najważniejsze lokalizacje

Popyt na mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu jest relatywnie duży, w stosunku do wielkości tej aglomeracji. Osoby potencjalnie zainteresowane kupnem mieszkania najczęściej wpisują w wyszukiwarkę Google frazy:

mieszkania na sprzedaż Inowrocław” – 2400/mies.

„mieszkania Inowrocław” – 1650/mies.

„nieruchomości Inowrocław” – 700/mies.

„nowe mieszkania Inowrocław” – 150/mies.

Wynika z tego, że istnieje wysokie zapotrzebowanie na lokale w Inowrocławiu. Nowe mieszkania powstają m.in. na osiedlu Rąbin i to ta część miasta cieszy się największym zainteresowaniem, jeśli chodzi o mieszkania deweloperskie. Inowrocław Centrum – to kolejna lokalizacja, która jest popularna wśród osób poszukujących lokum.

Ceny mieszkań na sprzedaż Inowrocław – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w Inowrocław na początku roku 2022 wynosiła 5.200 zł. To prawie o 1.000 zł za m kw. mniej w stosunku do cen w Bydgoszczy.

Inwestuj z nami w Inowrocławiu

Potencjał inwestycyjny Inowrocławia

Za inwestowaniem w inowrocławski rynek nieruchomości przemawiają w dużej mierze względy środowiskowe, uzdrowiskowy charakter miasta oraz dogodna lokalizacja. Ceny mieszkań są tu także znacznie niższe niż w położonej w niewielkiej odległości Bydgoszczy.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!