0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Iława

Masz dość nisko oprocentowanych lokat bankowych? Szukasz sposobu na inwestycję, która przyniesie Ci satysfakcjonującą stopę zwrotu? Jesteś zatem w dobrym miejscu! Wejdź z nami w świat flippingu nieruchomości i zacznij obracać mieszkaniami z rynku pierwotnego! Nasze szkolenie to klucz do Twojego sukcesu!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. W sektorze nieruchomości działamy od 10 lat. Zajmujemy się nie tylko flipowaniem mieszkaniami, ale realizujemy także naszą misję edukacyjną. Pod marką Flipnapierwotnym.pl szkolimy nowe pokolenie inwestorów! Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już ponad 800 zadowolonych kursantów.

Na co dzień zajmujemy się także monitorowaniem sytuacji na rynku pierwotnym nieruchomości. Rocznie przeprowadzamy blisko 500 rozmów z deweloperami z całej Polski. Dzięki temu tworzymy bazę najbardziej rentownych ofert z rynku, do której dostęp przekazujemy naszym seminarzystom. Dodatkowo dla każdej okazji inwestycyjnej negocjujemy u deweloperów korzystne warunki finansowania w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80. Takie systemy płatności są niemożliwe do wynegocjowania dla osób spoza branży! Z przygotowanych przez nas propozycji skorzystało do tej pory ponad 400 naszych absolwentów. Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Flipping mieszkań Iława – informacje o kursach

Warsztaty flipu na pierwotnym prowadzimy stacjonarnie w największych miastach Polski. Kilka razy do roku odwiedzamy m.in. Warszawę, Poznań, Łódź i Katowice. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Iławie i okolicach, sprawdź aktualny grafik szkoleń i wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację!

Oferta naszych kursów obejmuje różne poziomy zaawansowania oraz dodatkowe pakiety wsparcia mentorskiego, które gwarantują Ci możliwość konsultowania się z nami po zakończeniu szkolenia. Zapoznaj się z różnymi opcjami i programem naszych seminariów tutaj!

Możesz nas także śledzić na Facebooku, gdzie prowadzimy darmowe spotkania i webinary na temat różnych aspektów flipowania nieruchomościami. Na naszym kanale na YouTube obejrzysz z kolei wiele relacji z zyskownych inwestycji, zarówno naszych osobistych, jak i przeprowadzonych przez absolwentów naszych szkoleń.

Rynek nieruchomości Iława – atrakcyjność lokalizacji

Iława to miasto powiatowe w województwie warmińsko-mazurskim, położone w odległości ok. 75 km na zachód od Olsztyna. Według raportu demograficznego GUS za 2020 rok na powierzchni 21,9 km2 miejscowości mieszkają 33 tys. osób.

Główną arterię komunikacyjną miasta stanowi droga krajowa nr 16. Prowadzą tu także pomniejsze trasy wojewódzkie. Mieszkańcy Iławy mają do dyspozycji dwa dworce kolejowe. Połączenia pociągowe pozwalają na bezpośredni dojazd m.in. do Warszawy, Gdyni, Krakowa, Bydgoszczy, czy Zakopanego. Iława jest jedyną miejscowością w województwie, w której zatrzymuje się pociąg Pendolino.

Iława leży nad najdłuższym jeziorem w Polsce – Jeziorakiem. Przepływają przez nią dwie rzeki – Iławka i Tynwałd. Do granic administracyjnych miasta należy największa wyspa śródlądowa kraju – Wielka Żuława (na Jezioraku). Transport śródlądowy jest tu doskonale rozwinięty, a duża ilość akwenów wodnych znacznie rozszerza ofertę rekreacyjną miasta. Co ciekawe, płynąc przez Jeziorak i dalej Kanałem Elbląskim, można stąd dotrzeć do Morza Bałtyckiego.

Okoliczna przyroda stanowi bardzo duży atut Iławy. Od północy i zachodu otacza ją Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego. Miejscowość leży także na terenie unikatowego obszaru Zielonych Płuc Polski.

Jak większość miast Warmii i Mazur, Iława cieszy się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Nazywana jest często „turystyczną perłą województwa”. Z punktu widzenia gospodarczego istotne jest, że w mieście wydzielono podstrefę Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Oprócz turystyki najważniejszymi gałęziami przemysłu są tu produkcja mebli, wyrobów z drewna oraz produkcja wyrobów metalowych. Stopa bezrobocia w Iławie jest niska, co jest dodatkowym plusem dla osób, które planują się tam osiedlić, bądź zainwestować w mieszkania na sprzedaż.

Mieszkania na sprzedaż Iława – zainteresowanie

Zainteresowanie mieszkaniami w Iławie można przedstawić na podstawie wyników analizy fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe przez osoby poszukujące nieruchomości w tym regionie. W kontekście nieruchomości w Iławie najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Iława” – średnio 1.950 wyszukiwań w skali miesiąca, „mieszkania Iława” (850), „nieruchomości Iława” (450) oraz „Iława mieszkania na sprzedaż” (350). Widać też wyraźnie, że użytkownicy szukają także lokali w nowych inwestycjach deweloperskich, posługując się takimi słowami, jak „Iława mieszkania na sprzedaż nowe” lub „mieszkania na sprzedaż Iława rynek pierwotny”.

Inwestuj z nami w Iławie

Ceny mieszkań Iława – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Iławie oscylowała w granicach 6.100 zł. Dla porównania średnia cena za m kw. mieszkania w Olsztynie wynosiła w tym samym czasie 6.900 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!