Grudziądz

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Grudziądz

Jeśli od dłuższego czasu Twoją głowę zaprząta myśl o tym, jak pomnożyć swoje oszczędności, to dobrze trafiłeś. Flipping mieszkaniowy pozwala w skuteczny i bezpieczny sposób osiągnąć zyski, nawet przy niewielkim kapitale początkowym. Obawiasz się, że brak Ci wiedzy i doświadczenia? Nasze szkolenie z nieruchomości to rozwiązanie Twoich problemów!

Markę Flipnapierwotnym.pl stworzyliśmy kilka lat temu, ale w branży działamy od ponad 10 lat! Dzięki tej intensywnej dekadzie zebraliśmy bezcenną wiedzę i doświadczenie w obracaniu nieruchomościami z rynku pierwotnego. Popełniliśmy przy tym sporo błędów, dlatego teraz możemy powiedzieć Ci, jak ich uniknąć! Dziś branża flippingu mieszkań nie ma przed nami tajemnic! Do tej pory przeszkoliliśmy już kilka pokoleń ambitnych flipperów. W tym roku liczba uczestników naszych warsztatów przekroczyła 800!

Nasi kursanci, oprócz profesjonalnego know-how, otrzymują od nas liczne propozycje korzystnych ofert inwestycyjnych, które pomagają im postawić pierwsze kroki na polu flippingu mieszkaniowego. Przekazaliśmy im ponad 400 intratnych okazji. Dodatkowo, dzięki licznym kontaktom w branży i renomie, jaką cieszymy się jako inwestorzy, jesteśmy w stanie wynegocjować u deweloperów niestandardowe, wyjątkowo korzystne systemy płatności, jak 10/90, 15/85, czy 20/80.

Szkolenia z nieruchomości Grudziądz – organizacja

Warsztaty prowadzimy wraz z wykwalifikowaną kadrą ekspertów, m.in. z dziedziny prawa i podatków. Młodym inwestorom proponujemy dwa poziomy szkoleń. Podstawowy kurs obejmuje kompleksową wiedzę na temat flipu na pierwotnym, która pozwala na rozpoczęcie bezpiecznego inwestowania w nieruchomości. Na kursy zaawansowane zapraszamy tych, którzy chcą wyskalować swój biznes i obracać nowymi mieszkaniami na terenie całego kraju.

Szkolenia ze sprzedaży nieruchomości prowadzimy w systemie stacjonarnym w głównych krajowych metropoliach. Znajdziesz nas kilka razy w roku w Warszawie, Łodzi, Katowicach, czy Poznaniu. Sprawdź aktualny kalendarz szkoleń i spotkaj się z nami na seminarium, które odmieni Twoje finanse!

Bądź na bieżąco! Na naszym kanale YouTube zamieszczamy relacje z interesujących inwestycji deweloperskich, a na profilu na Facebooku znajdziesz nie tylko aktualne informacje dotyczące szkoleń, ale także darmowe webinary!

Rynek nieruchomości Grudziądz – potencjał regionalny

Grudziądz to miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim położone ok. 70 km na północny wschód od Bydgoszczy. Miejscowość zlokalizowana jest nad Wisłą.

Pod Grudziądzem, w odległości nie większej niż 20 km, znajdują się 4 wjazdy na autostradę A1, dzięki czemu w 1,5 h można dostać się stąd do Trójmiasta. W niewielkiej odległości od granic miasta przebiega droga krajowa 91. Z punktu widzenia komunikacyjnego miasto jest ulokowane wyjątkowo korzystnie. Grudziądz leży też na szlaku kolejowym. Pociągiem można dojechać stąd do Bydgoszczy, Torunia, Brodnicy, Malborka, Trójmiasta i Tczewa.

Według danych statystycznych, zaczerpniętych ze strony Polskawliczbach.pl – na koniec roku 2020 na powierzchni 57,8 km2 zamieszkiwały 93.564 osoby.

Według „Rankingu Polski Miast Zrównoważonych 2021”*, przeprowadzonego przez firmę konsultingową Arcadis oraz specjalistów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Uniwersytetu Zielonogórskiego, Grudziądz należy do miast, w którym szczególnie dużą powierzchnię zajmują tereny zielone. W kategorii „Środowisko” znalazło się ono na 2. miejscu, ex aequo z Gdańskiem. Mieszkańcy cieszą się tutaj wyjątkowo czystym powietrzem. W skali całego plebiscytu, obejmującego oprócz środowiska, kategorię „Społeczeństwo” i „Gospodarka”, Grudziądz uplasował się na 27. pozycji, co, jak na niewielką aglomerację, daje naprawdę dobry wynik.

Z punktu widzenia gospodarczego, Grudziądz jest częścią Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na terenie miejscowości działają takie większe firmy, jak Stomil Grudziądz, Zakłady Mięsne oraz Warma Grudziądz. Od 2013 roku w mieście funkcjonuje inicjatywa Made in Grudziądz, zrzeszająca i wspierająca rozwój mniejszych przedsiębiorstw.

Mapa nieruchomości Grudziądz – najważniejsze lokalizacje

Popyt na nowe mieszkania w Grudziądzu jest umiarkowany. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Grudziądz” wpisuje miesięcznie średnio 1850 użytkowników. Odpowiednio „mieszkania Grudziądz” wpisuje 850 osób, „nieruchomości Grudziądz” – 700, a „nowe mieszkania Grudziądz” – 60.

Największym zainteresowaniem, z punktu widzenia lokalizacji, cieszą się Osiedle Kopernika, Tarpno, Rządz i Osiedle Lotnisko.

Ceny mieszkania na sprzedaż w Grudziądzu – styczeń 2022

Za metr kwadratowy mieszkania w Grudziądzu na początku 2022 roku należało zapłacić średnio 4.500 zł. To blisko 1.600 zł mniej niż za m kw. lokalu w oddalonej o zaledwie 70 km Bydgoszczy.

Inwestuj z nami w Grudziądzu

Potencjał inwestycyjny Grudziądza

Według danych na początek roku 2022 mieszkania deweloperskie w Grudziądzu są budowane m.in. na popularnym i atrakcyjnym Osiedlu Rządz, Osiedlu Przy Basenie, Osiedlu Dębowe Wzgórze.

Z racji dogodnej lokalizacji, korzystnej infrastruktury handlowo-usługowej oraz doskonałych warunków środowiskowych, Grudziądz jawi się jako dogodne miejsce do przeprowadzania inwestycji w nieruchomości na rynku pierwotnym.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

Jeśli Ty również chcesz zainwestować pieniądze w branżę mieszkaniową, sprawdź okazje inwestycyjne, których nie możesz przeoczyć.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk