0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Grodzisk Mazowiecki

Zakup nieruchomości z myślą o jej odsprzedaży z zyskiem to tzw. flip, który można również przeprowadzić na rynku pierwotnym. Wieloletnie doświadczenie w tego typu inwestycjach umożliwiło nam zbudowanie marki flipnapierwotnym.pl, w ramach której przekazujemy wiedze kolejnym inwestorom. Organizujemy w tym celu szkolenia dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okolic, w trakcie których nie tylko zdradzamy tajemnice odnoszące się do flipowania na rynku pierwotnym, ale również uczymy praktycznego inwestowania w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału. Szukając najlepszych okazji inwestycyjnych dla uczestników naszych szkoleń rokrocznie odbywamy ponad pół tysiąca spotkań z zarówno małymi, jak i dużymi deweloperami. Ich celem jest wynegocjowanie jak najkorzystniejszych warunków zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym. Siła stojących za nami inwestorów pozwala nam wynegocjować warunki transakcji w systemie 10/90, 15/85, czy 20/80, co nie byłoby możliwe w przypadku samodzielnych negocjacji.

Czy warto wziąć udział w naszym szkoleniu? Oczywiście, że tak, a potwierdzeniem może być fakt, że do tej pory uczyniło to już ponad 600 osób. Uzyskały one wiedzę na temat flipowania na rynku pierwotnym oraz nauczyły się inwestować w nieruchomości dysponując stosunkowo niewielkim kapitałem. Powstała również dzięki temu społeczność, która cały czas się rozrasta. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować markę flipnapierwotnym na Facebooku, a także skorzystać z darmowych webinarów, które tam udostępniamy.

Rynek nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim – przydatne informacje

Grodzisk Mazowiecki to niewielkie miasto w centralnej Polsce, które jest zlokalizowane około 40 kilometrów od Warszawy. Obecnie miasto zamieszkuje przeszło 32 tys. osób (stan na 31 grudnia 2021), a od 2002 roku populacja zwiększyła się o około 25%. Wzrost liczby mieszkańców przekłada się na rosnący popyt na rynku nieruchomości, co musi być równoważone przez podaż. Ta również się zwiększa, a w samym 2020 roku do użytku oddano 282 mieszkania, z czego aż 80,5% było przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości Grodzisk Mazowiecki – najważniejsze lokalizacje

Rosnący popyt na nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim sprawia nie tylko, że ceny mieszkań rosną, ale przyczynia się również do tego, że lokale sprzedają się w szybkim tempie. Oczywiście dotyczy to najlepszych lokalizacji, wśród których z całą pewnością można wymienić Osiedle Kopernika, czy rejon w pobliżu ulic Piaskowej, Nadarzyńskiej i Warszawskiej. Popularnością cieszą się również nieruchomości zlokalizowane w rejonie ulicy Montwiłła.

Ceny nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim – kwiecień 2022

Systematycznie rosnący popyt na nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim przekłada się bezpośrednio na wzrost ich cen. Obecnie średnia cena za m² mieszkania wynosi 7 385 złotych, a od początku roku wzrosła o 357 złotych, czyli ponad 4%. Co więcej, eksperci lokalnego rynku nieruchomości prognozują, że ceny nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim będą w najbliższych miesiącach nadal rosły, zbliżając się do granicy 8 tys. zł/m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki to nieduże miasto, co sprawia, że trudno w jego przypadku powoływać się na dane dotyczące cen nieruchomości w konkretnych dzielnicach. Można za to wskazać najdroższe i najtańsze ulice. Przykładem tych pierwszych może być Dąbrowskiego, Piaskowa, czy Warszawska, gdzie średnia cena za m² przekracza 8 tys. złotych. Najtańsze są natomiast mieszkania na Słowackiego, czy Sielskiej, gdzie m² kosztuje około 6 tys. złotych.

Inwestuj z nami w Grodzisku Mazowieckim

Potencjał grodziskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim?:

  • miasto zamieszkuje obecnie ponad 32 tys. osób (dane na 31.12.2021), a od 2002 roku liczba mieszkańców wzrosła o około 25%;
  • w mieście od lat występuje zwiększony popyt na mieszkania, co jest powiązane z rosnącą liczbą mieszkańców;
  • w przyszłości można spodziewać się dalszego zwiększenia popytu, do czego przyczyni się z pewnością migracja ludności ze wschodu;
  • średnia cena za m² mieszkania w Grodzisku Mazowieckim wynosi obecnie 7 385 złotych, a od początku roku wzrosła o przeszło 4%.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!