0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Gdynia

Szukasz metody inwestowania, która zagwarantuje Ci pewny zysk? Chcesz zadbać o finansową stabilność i bezpieczną przyszłość swojej rodziny? Wejdź z nami w branżę flippingu mieszkań i ciesz się wysoką stopą zwrotu, nawet przy relatywnie niewielkim kapitale początkowym! Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i ucz się inwestowania od ekspertów!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Każdy z nas swoją indywidualną przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął mniej więcej 10 lat temu. W 2018 roku połączyliśmy swoją wiedzę i doświadczenie, dając początek marce Flipnapierwotnym.pl. Naszą główną misją jest edukacja nowego pokolenia fliperów i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w branży flippingu nieruchomości! Uczymy tego, co zrobić, aby odnieść sukces w dziedzinie obracania mieszkaniami z rynku pierwotnego. Do tej pory z naszych szkoleń skorzystało ponad 800 ambitnych inwestorów. Wielu z nich właśnie teraz cieszy się zyskami z pierwszych samodzielnych flipów na pierwotnym!

Wieloletnia obecność w branży i autorytet, jakim cieszymy się wśród deweloperów, pozwala nam na stałe monitorowanie sytuacji na rynku nowych mieszkań w kraju. Rocznie odbywamy blisko 500 rozmów z firmami deweloperskimi, co pozwala nam na tworzenie aktualnej bazy ofert, charakteryzujących się wysokim potencjałem zwrotu z inwestycji. Dostęp do tej listy otrzymują nasi kursanci! Dla ofert, które im przekazujemy, dodatkowo negocjujemy preferencyjne warunki nabycia. Są to systemy finansowania, takie jak 10/90 czy 15/85, czyli praktycznie nieosiągalne z punktu widzenia osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z flipowaniem. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 fliperów i właśnie te okazje umożliwiły im spektakularny start na rynku!

Flipping mieszkań Gdynia – informacje o kursach

Warsztaty szkoleniowe odbywają się stacjonarnie w największych polskich aglomeracjach. Najczęściej można spotkać nas w Poznaniu, Warszawie, Katowicach oraz Łodzi. Sprawdź aktualny grafik kursów – wybierz najdogodniejszy dla siebie termin i lokalizację.

Podstawowe kursy trwają zazwyczaj dwa dni, a na spotkania wybieramy daty weekendowe, tak, aby każdy chętny mógł bez przeszkód wziąć w nich udział. Zajęcia prowadzimy osobiście, ale zapraszamy na nie również ekspertów z dziedzin prawa, podatków i analityki biznesowej. Wszystko po to, aby dać Ci kompletną i rzetelną wiedzę, która pozwoli Ci przeprowadzić bezpiecznie swój pierwszy flip na pierwotnym. Podstawowy program przeznaczony jest dla osób bez doświadczenia lub takich, które działają w branży od niedawna.

Dla inwestorów biegłych w sztuce flipowania mamy specjalne warsztaty na poziomie mistrzowskim! Szkolenie dla zaawansowanych pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, mądrze planować inwestycje i poszerzyć zasięg swojej działalności do rynku nieruchomości w całej Polsce. Zakres szkoleń na obu poziomach znajdziesz tutaj.

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności na Facebooku i YouTube! Otrzymasz tam za darmo wiele wartościowych treści, będziesz mieć dostęp do bezpłatnych webinarów i relacji z naszych najlepszych inwestycji! A co najważniejsze – nie przegapisz informacji o nowych datach kursów!

Rynek nieruchomości Gdynia – atrakcyjność lokalizacji

Gdynia to miasto na prawach powiatu w województwie pomorskim, zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim, dokładnie nad Zatoką Pucką. Wraz z Gdańskiem i Sopotem wchodzi w skład popularnego Trójmiasta. Według danych GUS za rok 2020 na powierzchni 135,1 km2 miejscowości mieszkają 244.104 osoby. Biorąc pod uwagę liczbę ludności, Gdynia znajduje się na 12. miejscu w kraju.

Gdynia jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim tętni życiem. Turystyka ma ogromne znaczenie dla tutejszej gospodarki, podobnie jak portowy charakter miasta.

Według licznych rankingów i analiz jakość życia mieszkańców Gdyni jest bardzo wysoka. Mają na to wpływ takie czynniki, jak interesujący i różnorodny rynek pracy, atrakcyjna, zielona okolica, nadmorskie plaże, rozwinięty system edukacji, przynależność do aglomeracji trójmiejskiej oraz nowoczesny rynek nieruchomości.

Jednym z takich zestawień jest „Ranking Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* opracowany przez firmę konsultingową Arcadis oraz specjalistów z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W rzeczonej analizie brano pod uwagę 50 największych polskich miejscowości. Końcowy rezultat to wypadkowa oceny aktywności miasta w trzech obszarach: gospodarki, środowiska oraz społeczeństwa. Celem zestawienia było wyłonienie tych polskich miast, których mieszkańcom żyje się najlepiej.Gdynia w klasyfikacji ogólnej uplasowała się na 16. miejscu, poprawiając tym samym swój wynik z poprzedniej edycji plebiscytu (2018) aż o 4. pozycje. W poszczególnych kategoriach Gdynia zajęła następujące pozycje: 29. miejsce w kategorii „Społeczeństwo”, 26. – „Gospodarka” oraz 2. – „Środowisko”. Na uwagę zasługuje szczególnie ostatni wynik. W zakresie dbałości o przyrodniczą infrastrukturę miasta Gdynia zdecydowanie poprawiła swój status – w 2018 roku znalazła się bowiem na 12. miejscu. Ciekawostką jest, że w Gdyni funkcjonuje stanowisko ogrodników miejskich, powstałe z inicjatywy władz miasta.

Mieszkania na sprzedaż Gdynia – popyt i podaż

Popyt na nowe mieszkania w Gdyni jest wysoki, stale rośnie i znacznie przewyższa podaż. Co ciekawe, jest on jednak znacznie niższy, niż popyt na mieszkania w Gdańsku. Zainteresowanie lokalami w Gdyni można zobrazować na podstawie wyników analizy haseł najczęściej wpisywanych przez użytkowników w wyszukiwarki internetowe. I tak frazę „mieszkania na sprzedaż Gdynia” wpisuje miesięcznie średnio 4.550 użytkowników. Odpowiednio „mieszkania Gdynia” wpisuje 1.750 osób, „nieruchomości Gdynia” – 1.350, a „nowe mieszkania Gdynia” – 500.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”* (źródło: gov.pl) w Gdyni w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 1.645 mieszkań. To aż o 839 mniej w stosunku do roku 2016. Dla porównania w 2019 roku takich pozwoleń wydano w Gdańsku aż 8.682. Jak widać, podaż mieszkań nie jest w Gdyni zbyt duża, co wyjaśnia wysoki popyt na mieszkania w tym mieście. Inwestowanie na tutejszym rynku na pewno się opłaci, a na zwrot z inwestycji nie będziemy długo czekać.

Do użytku w 2019 roku oddano w Gdyni 1.479 mieszkań. Na początku roku 2022 w Gdyni dostępnych było blisko 380 mieszkań, rozlokowanych w 17 inwestycjach deweloperskich. Zdecydowaną większość stanowiły mieszkania 3-pokojowe (51%), następne w kolejności były mieszkania 2-pokojowe (21%).

Analiza wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Gdyni miała w 2019 roku lokalizacja budynku. Następne w kolejności były takie cechy, jak powierzchnia lokalu oraz rodzaj i standard budynku. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokoi oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało. Naturalnie na rynku pierwotnym mieszkań w Gdyni największą popularnością cieszą się lokale o podwyższonym standardzie, z własnym miejscem parkingowym, znajdujące się w strefie monitorowanej, a przede wszystkim ulokowane możliwie blisko morza.

Inwestuj z nami w Gdyni

Ceny mieszkań Gdynia – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Gdyni wynosiła 10.200 zł. Droższe były jedynie mieszkania w Sopocie (16.500 zł/m2). Na wysoką cenę ma wpływ przede wszystkim położenie Gdyni i związana z nim atrakcyjność miasta. Prognozowana cena za m kw. od stycznia do kwietnia 2022 roku wzrosła o blisko 8%.

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Gdyni, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego wynosiła 11.600 zł.

Zobacz jak wygląda obrót mieszkaniami na rynku pierwotnym w praktyce na jednym z naszych szkoleń.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!