Gdynia

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Gdynia

Szukasz metody inwestowania, która zagwarantuje Ci pewny zysk? Chcesz zadbać o finansową stabilność i bezpieczną przyszłość swojej rodziny? Wejdź z nami w branżę flippingu mieszkań i ciesz się wysoką stopą zwrotu, nawet przy relatywnie niewielkim kapitale początkowym! Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i ucz się inwestowania od ekspertów!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Każdy z nas swoją indywidualną przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął mniej więcej 10 lat temu. W 2018 roku połączyliśmy swoją wiedzę i doświadczenie, dając początek marce Flipnapierwotnym.pl. Naszą główną misją jest edukacja nowego pokolenia fliperów i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w branży flippingu nieruchomości! Uczymy tego, co zrobić, aby odnieść sukces w dziedzinie obracania mieszkaniami z rynku pierwotnego. Do tej pory z naszych szkoleń skorzystało ponad 800 ambitnych inwestorów. Wielu z nich właśnie teraz cieszy się zyskami z pierwszych samodzielnych flipów na pierwotnym!

Wieloletnia obecność w branży i autorytet, jakim cieszymy się wśród deweloperów, pozwala nam na stałe monitorowanie sytuacji na rynku nowych mieszkań w kraju. Rocznie odbywamy blisko 500 rozmów z firmami deweloperskimi, co pozwala nam na tworzenie aktualnej bazy ofert, charakteryzujących się wysokim potencjałem zwrotu z inwestycji. Dostęp do tej listy otrzymują nasi kursanci! Dla ofert, które im przekazujemy, dodatkowo negocjujemy preferencyjne warunki nabycia. Są to systemy finansowania, takie jak 10/90 czy 15/85, czyli praktycznie nieosiągalne z punktu widzenia osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z flipowaniem. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 fliperów i właśnie te okazje umożliwiły im spektakularny start na rynku!

Flipping mieszkań Gdynia – informacje o kursach

Warsztaty szkoleniowe odbywają się stacjonarnie w największych polskich aglomeracjach. Najczęściej można spotkać nas w Poznaniu, Warszawie, Katowicach oraz Łodzi. Sprawdź aktualny grafik kursów – wybierz najdogodniejszy dla siebie termin i lokalizację.

Podstawowe kursy trwają zazwyczaj dwa dni, a na spotkania wybieramy daty weekendowe, tak, aby każdy chętny mógł bez przeszkód wziąć w nich udział. Zajęcia prowadzimy osobiście, ale zapraszamy na nie również ekspertów z dziedzin prawa, podatków i analityki biznesowej. Wszystko po to, aby dać Ci kompletną i rzetelną wiedzę, która pozwoli Ci przeprowadzić bezpiecznie swój pierwszy flip na pierwotnym. Podstawowy program przeznaczony jest dla osób bez doświadczenia lub takich, które działają w branży od niedawna.

Dla inwestorów biegłych w sztuce flipowania mamy specjalne warsztaty na poziomie mistrzowskim! Szkolenie dla zaawansowanych pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, mądrze planować inwestycje i poszerzyć zasięg swojej działalności do rynku nieruchomości w całej Polsce. Zakres szkoleń na obu poziomach znajdziesz tutaj.

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności na Facebooku i YouTube! Otrzymasz tam za darmo wiele wartościowych treści, będziesz mieć dostęp do bezpłatnych webinarów i relacji z naszych najlepszych inwestycji! A co najważniejsze – nie przegapisz informacji o nowych datach kursów!

Rynek nieruchomości Gdynia – atrakcyjność lokalizacji

Gdynia to miasto na prawach powiatu w województwie pomorskim, zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim, dokładnie nad Zatoką Pucką. Wraz z Gdańskiem i Sopotem wchodzi w skład popularnego Trójmiasta. Według danych GUS za rok 2020 na powierzchni 135,1 km2 miejscowości mieszkają 244.104 osoby. Biorąc pod uwagę liczbę ludności, Gdynia znajduje się na 12. miejscu w kraju.

Gdynia jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim tętni życiem. Turystyka ma ogromne znaczenie dla tutejszej gospodarki, podobnie jak portowy charakter miasta.

Według licznych rankingów i analiz jakość życia mieszkańców Gdyni jest bardzo wysoka. Mają na to wpływ takie czynniki, jak interesujący i różnorodny rynek pracy, atrakcyjna, zielona okolica, nadmorskie plaże, rozwinięty system edukacji, przynależność do aglomeracji trójmiejskiej oraz nowoczesny rynek nieruchomości.

Jednym z takich zestawień jest „Ranking Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* opracowany przez firmę konsultingową Arcadis oraz specjalistów z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W rzeczonej analizie brano pod uwagę 50 największych polskich miejscowości. Końcowy rezultat to wypadkowa oceny aktywności miasta w trzech obszarach: gospodarki, środowiska oraz społeczeństwa. Celem zestawienia było wyłonienie tych polskich miast, których mieszkańcom żyje się najlepiej.Gdynia w klasyfikacji ogólnej uplasowała się na 16. miejscu, poprawiając tym samym swój wynik z poprzedniej edycji plebiscytu (2018) aż o 4. pozycje. W poszczególnych kategoriach Gdynia zajęła następujące pozycje: 29. miejsce w kategorii „Społeczeństwo”, 26. – „Gospodarka” oraz 2. – „Środowisko”. Na uwagę zasługuje szczególnie ostatni wynik. W zakresie dbałości o przyrodniczą infrastrukturę miasta Gdynia zdecydowanie poprawiła swój status – w 2018 roku znalazła się bowiem na 12. miejscu. Ciekawostką jest, że w Gdyni funkcjonuje stanowisko ogrodników miejskich, powstałe z inicjatywy władz miasta.

Mieszkania na sprzedaż Gdynia – popyt i podaż

Popyt na nowe mieszkania w Gdyni jest wysoki, stale rośnie i znacznie przewyższa podaż. Co ciekawe, jest on jednak znacznie niższy, niż popyt na mieszkania w Gdańsku. Zainteresowanie lokalami w Gdyni można zobrazować na podstawie wyników analizy haseł najczęściej wpisywanych przez użytkowników w wyszukiwarki internetowe. I tak frazę „mieszkania na sprzedaż Gdynia” wpisuje miesięcznie średnio 4.550 użytkowników. Odpowiednio „mieszkania Gdynia” wpisuje 1.750 osób, „nieruchomości Gdynia” – 1.350, a „nowe mieszkania Gdynia” – 500.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”* (źródło: gov.pl) w Gdyni w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 1.645 mieszkań. To aż o 839 mniej w stosunku do roku 2016. Dla porównania w 2019 roku takich pozwoleń wydano w Gdańsku aż 8.682. Jak widać, podaż mieszkań nie jest w Gdyni zbyt duża, co wyjaśnia wysoki popyt na mieszkania w tym mieście. Inwestowanie na tutejszym rynku na pewno się opłaci, a na zwrot z inwestycji nie będziemy długo czekać.

Do użytku w 2019 roku oddano w Gdyni 1.479 mieszkań. Na początku roku 2022 w Gdyni dostępnych było blisko 380 mieszkań, rozlokowanych w 17 inwestycjach deweloperskich. Zdecydowaną większość stanowiły mieszkania 3-pokojowe (51%), następne w kolejności były mieszkania 2-pokojowe (21%).

Analiza wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Gdyni miała w 2019 roku lokalizacja budynku. Następne w kolejności były takie cechy, jak powierzchnia lokalu oraz rodzaj i standard budynku. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokoi oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało. Naturalnie na rynku pierwotnym mieszkań w Gdyni największą popularnością cieszą się lokale o podwyższonym standardzie, z własnym miejscem parkingowym, znajdujące się w strefie monitorowanej, a przede wszystkim ulokowane możliwie blisko morza.

Inwestuj z nami w Gdyni

Ceny mieszkań Gdynia – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Gdyni wynosiła 10.200 zł. Droższe były jedynie mieszkania w Sopocie (16.500 zł/m2). Na wysoką cenę ma wpływ przede wszystkim położenie Gdyni i związana z nim atrakcyjność miasta. Prognozowana cena za m kw. od stycznia do kwietnia 2022 roku wzrosła o blisko 8%.

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Gdyni, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego wynosiła 11.600 zł.

Zobacz jak wygląda obrót mieszkaniami na rynku pierwotnym w praktyce na jednym z naszych szkoleń.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Poznań 3 - 4 czerwca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Najbliższe warsztaty stacjonarne

TYLKO DO 25 LUTEGO DO 22.00,

WSZYSTKIE WARSZTATY

-1000zł

Z KODEM RABATOWYM:

FNPLOKALNIE

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Kraków 9 - 10 marca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Gdańsk 20 - 21 kwietnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk