Ełk

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Ełk

Chcesz, aby Twoje inwestycje przynosiły konkretny, satysfakcjonujący zysk? Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i poznaj tajniki flippingu mieszkań! Inwestuj w mieszkania deweloperskie i zarabiaj nawet przy relatywnie niewielkim wkładzie finansowym!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Obecnie wspólnie tworzymy firmę Flipnapierwotnym.pl, ale swoje pierwsze kroki w branży obrotu nieruchomościami postawiliśmy ponad 10 lat temu. Od 2018 roku realizujemy misję edukowania nowego pokolenia inwestorów. Z naszych seminariów z flipowania skorzystało już ponad 800 osób!

Lata praktyki, szeroka wiedza na temat flipowania i imponująca ilość sprzedanych mieszkań to nie wszystko, co wyróżnia nas na rynku! Miesięcznie odbywamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całej Polski, co pozwala nam na tworzenie aktualnej listy lukratywnych okazji inwestycyjnych z całego kraju. Bazę wyselekcjonowanych ofert oddajemy do dyspozycji naszych kursantów, dzięki czemu zaraz po zakończeniu szkolenia mogą podjąć się swojego pierwszego flipu. Co więcej, dla każdej z tych ofert staramy się negocjować u deweloperów preferencyjne warunki finansowania, tj. 10/90, 15/85 lub 20/90. Są to warunki niedostępne dla osób, które dopiero startują w branży. Do tej pory z podsuniętych przez nas propozycji skorzystało 400 absolwentów seminariów! Ty też możesz do nich dołączyć!

Flipping mieszkań Ełk – informacje o kursach

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy w trybie stacjonarnym w największych miastach Polski. Z naszymi seminariami kilka razy do roku przyjeżdżamy do Łodzi, Katowic, Warszawy, czy Poznania. Sprawdź aktualny terminarz kursów i wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację!

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dla osób ze znikomym doświadczeniem, które zawierają kompletny i rzetelny know-how, pozwalający na bezpieczne i świadome poruszanie się po rynku nieruchomości pierwotnych. Program kursów jest efektem połączenia konkretnej wiedzy z wieloletnią praktyką.

Dla osób, które miały już styczność z flipem na pierwotnym i aktywnie działają w branży, przygotowaliśmy specjalne warsztaty dla zaawansowanych, które pozwalają znacznie rozwinąć działalność i planować wiele inwestycji na skalę całego kraju.

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności! Obserwuj nasz profil na Facebooku i korzystaj z cyklicznych darmowych webinarów! Zajrzyj też na YouTube i zapoznaj się z relacjami z najciekawszych inwestycji!

Rynek nieruchomości Ełk – atrakcyjność lokalizacji

Ełk to miasto powiatowe w województwie warmińsko-mazurskim, położone 150 km na wschód od Olsztyna. Według raportu demograficznego GUS za rok 2020 na powierzchni 21,1 km2 miejscowości mieszka 61.728 osób. Ełk jest 3. miastem w województwie pod względem liczby ludności. Jeśli podzielić województwo na osobne regiony Warmii i Mazur, to Ełk jest głównym mazurskim ośrodkiem miejskim, zarówno pod względem powierzchni, jak i stanu populacji.

Z punktu widzenia dojazdu i transportu Ełk stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przecinają się tu drogi krajowe nr 16 i nr 65. W ciągu obu dróg biegnie trasa obwodnicy, odciążająca ruch w centrum miasta. W przyszłości planowana jest też rozbudowa trasy ekspresowej S16, która znajduje się w ciągu międzynarodowego szlaku Via Carpatia. Mieszkańcy Ełku mogą korzystać również z oferty przewozów kolejowych. Pociągiem dojedziemy stąd do Olsztyna, Białegostoku i wielu innych miast.

Ełk położony jest nad Jeziorem Ełckim i Jeziorem Sunowo, na terenach Zielonych Płuc Polski. W okresie od maja do października miasto tętni życiem i jest przepełnione turystycznym gwarem. Turystyka odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju gospodarczym miasta. I choć znajdziemy tu sporo zabytków historycznej architektury, to jednak malownicza okolica jest najważniejszym atutem miasta.

W Ełku funkcjonuje podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Park Naukowo-Technologiczny, którego zadaniem są badania nad nowoczesnymi, innowacyjnymi technologiami. Stopa bezrobocia jest tu niska, a krajowi i zagraniczni inwestorzy są coraz częściej zainteresowani otwarciem filii swoich firm właśnie w Ełku. Znane przedsiębiorstwa, które zdecydowały się zainwestować w mieście, to MG Murbet, Impress Decor, czy Porta Drzwi.

Mieszkania na sprzedaż Ełk – zainteresowanie

Zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż w Ełku jest bardzo wysokie. Przyczyną dużego popytu jest różnorodna oferta mieszkań deweloperskich o komfortowych metrażach i wysokim standardzie, atrakcyjne okolice inwestycji, dobre warunki do życia w Ełku oraz konkurencyjne ceny.

Na duże zainteresowanie mieszkaniami w Ełku wskazuje także analiza haseł najchętniej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe. Użytkownicy najczęściej wpisują frazę „mieszkania na sprzedaż Ełk” – średnio 2.850 razy w miesiącu. Następne w kolejności są wyrażenia: „mieszkania Ełk” – 1.600 razy, „nieruchomości Ełk” – 950 razy oraz „Ełk mieszkania na sprzedaż” – 500 razy.

Na początku roku 2022 dostępnych było blisko 100 nowych mieszkań w Ełku, rozmieszczonych w 3 inwestycjach deweloperskich. Większość stanowiły mieszkania 2- i 3-pokojowe.

Inwestuj z nami w Ełku

Ceny mieszkań Ełk – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Ełku wynosiła 5.900 zł. W stosunku do miasta wojewódzkiego – Olsztyna – była to kwota o 1.000 zł/m2 niższa.

Jeśli chcesz pomnożyć swój kapitał, sprawdź nasze okazje inwestycyjne. Zdobądź cenną wiedzę, kontakty i umiejętności.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk