0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Ełk

Chcesz, aby Twoje inwestycje przynosiły konkretny, satysfakcjonujący zysk? Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i poznaj tajniki flippingu mieszkań! Inwestuj w mieszkania deweloperskie i zarabiaj nawet przy relatywnie niewielkim wkładzie finansowym!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Obecnie wspólnie tworzymy firmę Flipnapierwotnym.pl, ale swoje pierwsze kroki w branży obrotu nieruchomościami postawiliśmy ponad 10 lat temu. Od 2018 roku realizujemy misję edukowania nowego pokolenia inwestorów. Z naszych seminariów z flipowania skorzystało już ponad 800 osób!

Lata praktyki, szeroka wiedza na temat flipowania i imponująca ilość sprzedanych mieszkań to nie wszystko, co wyróżnia nas na rynku! Miesięcznie odbywamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całej Polski, co pozwala nam na tworzenie aktualnej listy lukratywnych okazji inwestycyjnych z całego kraju. Bazę wyselekcjonowanych ofert oddajemy do dyspozycji naszych kursantów, dzięki czemu zaraz po zakończeniu szkolenia mogą podjąć się swojego pierwszego flipu. Co więcej, dla każdej z tych ofert staramy się negocjować u deweloperów preferencyjne warunki finansowania, tj. 10/90, 15/85 lub 20/90. Są to warunki niedostępne dla osób, które dopiero startują w branży. Do tej pory z podsuniętych przez nas propozycji skorzystało 400 absolwentów seminariów! Ty też możesz do nich dołączyć!

Flipping mieszkań Ełk – informacje o kursach

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy w trybie stacjonarnym w największych miastach Polski. Z naszymi seminariami kilka razy do roku przyjeżdżamy do Łodzi, Katowic, Warszawy, czy Poznania. Sprawdź aktualny terminarz kursów i wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację!

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dla osób ze znikomym doświadczeniem, które zawierają kompletny i rzetelny know-how, pozwalający na bezpieczne i świadome poruszanie się po rynku nieruchomości pierwotnych. Program kursów jest efektem połączenia konkretnej wiedzy z wieloletnią praktyką.

Dla osób, które miały już styczność z flipem na pierwotnym i aktywnie działają w branży, przygotowaliśmy specjalne warsztaty dla zaawansowanych, które pozwalają znacznie rozwinąć działalność i planować wiele inwestycji na skalę całego kraju.

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności! Obserwuj nasz profil na Facebooku i korzystaj z cyklicznych darmowych webinarów! Zajrzyj też na YouTube i zapoznaj się z relacjami z najciekawszych inwestycji!

Rynek nieruchomości Ełk – atrakcyjność lokalizacji

Ełk to miasto powiatowe w województwie warmińsko-mazurskim, położone 150 km na wschód od Olsztyna. Według raportu demograficznego GUS za rok 2020 na powierzchni 21,1 km2 miejscowości mieszka 61.728 osób. Ełk jest 3. miastem w województwie pod względem liczby ludności. Jeśli podzielić województwo na osobne regiony Warmii i Mazur, to Ełk jest głównym mazurskim ośrodkiem miejskim, zarówno pod względem powierzchni, jak i stanu populacji.

Z punktu widzenia dojazdu i transportu Ełk stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przecinają się tu drogi krajowe nr 16 i nr 65. W ciągu obu dróg biegnie trasa obwodnicy, odciążająca ruch w centrum miasta. W przyszłości planowana jest też rozbudowa trasy ekspresowej S16, która znajduje się w ciągu międzynarodowego szlaku Via Carpatia. Mieszkańcy Ełku mogą korzystać również z oferty przewozów kolejowych. Pociągiem dojedziemy stąd do Olsztyna, Białegostoku i wielu innych miast.

Ełk położony jest nad Jeziorem Ełckim i Jeziorem Sunowo, na terenach Zielonych Płuc Polski. W okresie od maja do października miasto tętni życiem i jest przepełnione turystycznym gwarem. Turystyka odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju gospodarczym miasta. I choć znajdziemy tu sporo zabytków historycznej architektury, to jednak malownicza okolica jest najważniejszym atutem miasta.

W Ełku funkcjonuje podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Park Naukowo-Technologiczny, którego zadaniem są badania nad nowoczesnymi, innowacyjnymi technologiami. Stopa bezrobocia jest tu niska, a krajowi i zagraniczni inwestorzy są coraz częściej zainteresowani otwarciem filii swoich firm właśnie w Ełku. Znane przedsiębiorstwa, które zdecydowały się zainwestować w mieście, to MG Murbet, Impress Decor, czy Porta Drzwi.

Mieszkania na sprzedaż Ełk – zainteresowanie

Zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż w Ełku jest bardzo wysokie. Przyczyną dużego popytu jest różnorodna oferta mieszkań deweloperskich o komfortowych metrażach i wysokim standardzie, atrakcyjne okolice inwestycji, dobre warunki do życia w Ełku oraz konkurencyjne ceny.

Na duże zainteresowanie mieszkaniami w Ełku wskazuje także analiza haseł najchętniej wpisywanych w wyszukiwarki internetowe. Użytkownicy najczęściej wpisują frazę „mieszkania na sprzedaż Ełk” – średnio 2.850 razy w miesiącu. Następne w kolejności są wyrażenia: „mieszkania Ełk” – 1.600 razy, „nieruchomości Ełk” – 950 razy oraz „Ełk mieszkania na sprzedaż” – 500 razy.

Na początku roku 2022 dostępnych było blisko 100 nowych mieszkań w Ełku, rozmieszczonych w 3 inwestycjach deweloperskich. Większość stanowiły mieszkania 2- i 3-pokojowe.

Inwestuj z nami w Ełku

Ceny mieszkań Ełk – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Ełku wynosiła 5.900 zł. W stosunku do miasta wojewódzkiego – Olsztyna – była to kwota o 1.000 zł/m2 niższa.

Jeśli chcesz pomnożyć swój kapitał, sprawdź nasze okazje inwestycyjne. Zdobądź cenną wiedzę, kontakty i umiejętności.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!