0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Inwestując przez wiele lat w nieruchomości zdobyliśmy doświadczenie, które umożliwiło nam stworzenie marki flipnapierwotnym.pl, pozwalającej organizować szkolenia dla nowych inwestorów z Dąbrowy Górniczej i okolic. Ich tematem przewodnim jest flipowanie na rynku pierwotnym, czyli zakup nieruchomości w celu ich późniejszej odsprzedaży z zyskiem. W ramach organizowanych warsztatów nie tylko tłumaczymy jak skutecznie to robić bez posiadania dużego kapitału, ale także wyszukujemy dla naszych inwestorów najlepsze okazje inwestycyjne. O skali naszych działań oraz zasięgu może świadczyć fakt, że każdego roku odbywamy przeszło pół tysiąca spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami. Umożliwia to nam wynegocjowanie jak najkorzystniejszych warunków zakupu, ponieważ dążymy do tego, by nabywać je w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Co więcej, w wielu przypadkach nam się to udaje, co nie byłoby możliwe bez grupy stojących za nami inwestorów.

Dlaczego warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Przede wszystkim dlatego, że do tej pory uczyniło to ponad 600 osób, których satysfakcja oraz pozytywne opinie są motywacją do dalszego działania. Osoby te również odniosły korzyści, ponieważ nauczyły się tego, jak skutecznie inwestować w nieruchomości przy dysponowaniu niewielkim kapitałem. Co więcej, stworzyły społeczność, która nie tylko cały czas się wspiera, ale także systematycznie otwiera na nowe osoby. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie bezpłatnie dzielimy się wiedzą w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Dąbrowie Górniczej – przydatne informacje

Dąbrowa Górnicza to śląskie miasto, które według stanu na 31.12. 2021 zamieszkuje ponad 117 tys. osób. Od 2002 roku liczba jego mieszkańców zmalała o blisko 11%, jednak dobra lokalizacja sprawia, że popyt na rynku nieruchomości systematycznie rośnie. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na mieszkania jest rosnąca podaż, której potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 404 nowe mieszkania, z czego ponad połowa (56,7%) została przeznaczona na sprzedaż lub wynajem. Zainteresowanie nimi wynika z atrakcyjnych cen, które są niższe niż w Katowicach, co sprawia, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie w Dąbrowie Górniczej oraz codzienne dojazdy do pracy.

Mapa nieruchomości Dąbrowie Górniczej – najważniejsze lokalizacje

Atrakcyjne ceny nieruchomości w Dąbrowie Górniczej przekładają się na duże zainteresowanie mieszkaniami. Oczywiście największą popularnością cieszą się nieruchomości położone w najlepszych lokalizacjach, czego przykładem może być Osiedle Słoneczne, czy Osiedle Park Zielona. Szybko sprzedają się również nieruchomości położone na Osiedlu Storczyków, czy Osiedlu Morcinka.

Ceny nieruchomości w Dąbrowie Górniczej – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Pruszkowie wynosi 5 081 złotych, a w ciągu ostatniego roku wzrosła o około 15% (w marcu 2021 wynosiła 4 358 zł/m²). Co więcej, przewidywane są dalsze wzrosty cen, co sprawi, że już niedługo średni za m² będzie trzeba zapłacić w granicach 6 tys. złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza to miasto, które wyróżnia duża rozpiętość cen nieruchomości w zależności od lokalizacji. Do najdroższych dzielnic należy z pewnością Reden, gdzie średnia cena za m² oscyluje w granicach 6 200 złotych. Na drugim biegunie znajdują się Ząbkowice, gdzie za m² mieszkania płaci się średnio 4 300 złotych.

Inwestuj z nami w Dąbrowie Górniczej

Potencjał dąbrowskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Dąbrowie Górniczej?:

  • miasto zamieszkuje obecnie ponad 117 tys. osób (wg stanu na 31.12.2021), a na rynku nieruchomości występuje rosnący popyt;
  • jest on efektem atrakcyjnych cen nieruchomości, które są zdecydowanie niższe niż np. w Katowicach, czy Gliwicach, a także dobrej lokalizacji;
  • w dalszej perspektywie do zwiększenia popytu na rynku nieruchomości z pewnością przyczyni się napływ ludności ze wschodu;
  • odpowiedzią na rosnący popyt jest wzrost podaży, czego potwierdzeniem może być fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 404 nowe mieszkania, a 56,7% z nich zostało przeznaczonych na cele komercyjne (sprzedaż lub wynajem);
  • ceny nieruchomości w Dąbrowie Górniczej na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy wzrosły o około 15%, a eksperci zapowiadają dalsze wzrosty.

Dowiedz się o wszystkich przygotowanych przez nasz zespół okazjach inwestycyjnych już teraz.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!