0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Ciechanowie

Zdobywane przez lata doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości na rynku pierwotnym umożliwiła nam zbudowanie zespołu Flipnapierwotnym.pl, którego działalność skupia się na organizowaniu szkoleń dla potencjalnych inwestorów. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do dużych miast, czego potwierdzeniem jest fakt, że organizujemy również szkolenia dla osób z Ciechanowa i okolic. Podstawowym założeniem naszych warsztatów jest przekazanie wiedzy w zakresie flipowania na rynku pierwotnym oraz nauka inwestowania w sytuacji, gdy posiadamy stosunkowo niewielki kapitał. W związku z tym wyszukujemy dla uczestników naszych szkoleń najlepsze okazje inwestycyjne oraz negocjujemy dla nich możliwie najlepsze warunki zakupu. Każdego roku odbywamy w tym celu ponad 500 spotkań z różnego rodzaju deweloperami, dążąc tym samym do zakupu nieruchomości w systemie 20/80, 15/85 lub 10/90. Uzyskanie tak dobrych warunków jest możliwe dzięki sile stojących za nami inwestorów, ponieważ samodzielne wynegocjowanie takiej opcji praktycznie się nie udaje.

Dlaczego warto zdecydować się na udział w naszym szkoleniu? Przede wszystkim dlatego, że jest to doskonała okazja, by uzyskać wiedzę, którą my osobiście zdobywaliśmy latami. Do tej pory skorzystało z niej ponad 600 osób, które w ramach marki flipnapierwotnym.pl nauczyły się jak inwestować w nieruchomości nie posiadając dużego kapitału. Powstała dzięki temu społeczność inwestorów, która jest cały czas otwarta i przyjmuje nowych członków. Pragnąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie udostępniamy darmowe webinary oraz zamieszczamy wszystkie ważne informacje na temat kolejnych szkoleń.

Rynek nieruchomości w Ciechanowie przydatne informacje

Ciechanów to niewielkie miasto położone około 100 km na północ od Warszawy. Według danych na 31 grudnia 2020 zamieszkuje je niespełna 44 tys. osób, a liczba ludności od 2002 roku nieznacznie zmalała (o 5,6%). Nie wpływa to jednak negatywnie na popyt na rynku nieruchomości, który systematycznie rośnie. Tylko w 2020 roku do użytku oddano 313 nowych mieszkań, z czego aż 84% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem. Przeciętna powierzchnia nowo oddanych nieruchomości to niespełna 71 m². Całkowite zasoby mieszkaniowe w Ciechanowie według stanu na koniec 2020 roku wynoszą 18 243 nieruchomości, co jest zdecydowanie poniżej aktualnych potrzeb. W efekcie mieszkania sprzedają się bardzo szybko.

Mapa nieruchomości w Ciechanowie – najważniejsze lokalizacje

Największym zainteresowaniem kupujących cieszą się te nieruchomości w Ciechanowie, które są dobrze zlokalizowane. Wymienić można chociażby Śródmieście, czy Podzamcze. Dobrze sprzedają się również nieruchomości na osiedlu Kargoszyn oraz Wiosenna.

Ceny nieruchomości w Ciechanowie – marzec 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Ciechanowie wynosi obecnie 3 416 złotych i jest o 308 zł wyższa niż jeszcze 3 miesiące temu, co daje około 10% wzrost. Co więcej, według ekspertów rynku nieruchomości cena za m² nadal będzie rosła i niebawem zbliży się do granicy 4 tys. złotych. Przyczynia się do tego fakt, że mieszkania w Ciechanowie są zdecydowanie tańsze niż w Stolicy, w związku z czym coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie w tym mieście oraz codzienne dojazdy do pracy.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Ciechanowie

Ceny nieruchomości w Ciechanowie są bardzo zróżnicowane, co jest uzależnione od lokalizacji. Do najdroższych należą dzielnice Kargoszyn, Wiosenna oraz Nowy Kargoszyn. Średnia cena za m² wynosi tam obecnie ponad 4 tys. złotych. Na drugim biegunie znajduje się Dzielnica Przemysłowa, czy Bielin, gdzie średnia cena za m² wynosi niespełna 2 500 złotych.

Inwestuj z nami w Ciechanowie

Potencjał ciechanowskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Ciechanowie?:

  • miasto zamieszkuje niespełna 44 tys. osób (stan na 31.12.2020), a popyt na nieruchomości systematycznie rośnie;
  • ogólne zasoby mieszkaniowe w Ciechanowie to 18 243 nieruchomości, z czego 313 oddano do użytku w 2020 roku;
  • popyt na nieruchomości przewyższa podaż, co jest związane z faktem, że ich cena jest zdecydowanie niższa niż w oddalonej o około 100 km Warszawie;
  • w przyszłości do zwiększenia popytu może przyczynić się napływ ludności ze wschodu.

Jeśli chcesz się nauczyć inwestowania w nieruchomości z rynku pierwotnego, sprawdź nasze zaawansowane szkolenia z flippingu.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!