0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Chorzowie

Działalność zespołu flipnapierwotnym.pl skupia się na organizacji szkoleń z inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym dla potencjalnych inwestorów z Chorzowa oraz okolic. Bogate doświadczenie pozwala nam przekazywać wiedzę dotyczącą skutecznego inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym bez posiadania dużego kapitału. W trakcie naszych szkoleń wyjaśniamy także czym jest flip na pierwotnym oraz uczymy flipowania w praktyce.

Warto podkreślić, że na w ramach naszych szkoleń nie tylko przekazujemy wiedzę inwestorom, ale również wyszukujemy dla nich najlepsze okazje inwestycyjne oraz negocjujemy możliwie najlepsze warunki zakupu. W tym celu każdego roku odbywamy przeszło pół tysiąca spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami. W ich trakcie dążymy do uzyskania jak najlepszych warunków inwestycyjnych, skupiając się na możliwości zawarcia transakcji w systemie 20/80, 15/85 lub nawet 10/90. Jest to możliwe dzięki sile stojącej za nami grupy inwestorów, ponieważ indywidualne wynegocjowanie tak dobrych warunków jest praktycznie nierealne.

Co przemawia za tym, by zapisać się na nasze szkolenie? Przede wszystkim fakt, że jest to doskonała okazja, by w szybki i łatwy sposób uzyskać wiedzę, którą my zdobywaliśmy długimi latami. Chętnie się nią dzielimy, ponieważ rozumiemy, że jest ona niezbędna do tego, by skutecznie flipować na rynku pierwotnym. Dotychczas w naszych szkoleniach wzięło udział ponad 600 osób, które nauczyły się dzięki temu inwestować bez dużego kapitału. W efekcie powstała społeczność inwestorów, która cały czas się rozrasta. Pragnąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie udostępniamy także bezpłatne webinary.

Rynek nieruchomości w Chorzowie – przydatne informacje

Chorzów to miasto położone w województwie śląskim, które według stanu na 31.12.2021 roku zamieszkuje przeszło 106 tys. osób. Na przestrzeni ostatnich 19 lat

(od 2002 roku) populacja zmalała o blisko 9%, jednak nie wpłynęło to negatywnie na chorzowski rynek nieruchomości. Nad można zaobserwować na nim zwiększony popyt na mieszkania, który stara się zaspokoić rosnąca również podaż. W samym 2020 roku oddano bowiem do użytku 253 mieszkania, z czego aż 86,2% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Chorzowie – najważniejsze lokalizacje

Nieruchomości w Chorzowie cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak warto zauważyć, że jest to w dużej mierze uzależnione od lokalizacji. Za najlepsze uznawana jest z pewnością dzielnica Centrum oraz Chorzów Batory. To tutaj mieszkania sprzedają się najszybciej oraz można zaobserwować coraz więcej ofert, ponieważ powstają nowe inwestycje.

Ceny nieruchomości w Chorzowie – kwiecień 2022

Średnia cena za m² mieszkania w Chorzowie wynosi obecnie 4 910 złotych, a od początku roku wzrosła o 271 złotych, czyli ponad 5%. Zdecydowanie bardziej spektakularny jest wzrost w stosunku rok do roku, ponieważ wyniósł około 16%. Warto również podkreślić, że eksperci rynku nieruchomości zapowiadają dalsze wzrosty cen, co sprawi, że granica 5 tys. zł/m² zostanie przekroczona błyskawicznie.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Otwocku

Chorzów to miasto, które charakteryzuje się dużą rozpiętością cen nieruchomości w zależności od lokalizacji. Najdroższe mieszkania znajdują się w najpopularniejszych dzielnicach, czyli Centrum oraz Chorzów Batory. Średnia cena oscyluje tam w granicach 6 tys. zł/m². Najtaniej jest natomiast w dzielnicy Chorzów Stary, gdzie średnia cena to niewiele ponad 4 tys. zł/m².

Inwestuj z nami w Otwocku

Potencjał chorzowskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Chorzowie?:

  • miasto według stanu na dzień 31.12.2021 zamieszkuje ponad 106 tys. osób, co przekłada się na duży popyt na rynku nieruchomości;
  • efektem popytu z pewnością jest wzrost cen, który od początku roku sięgnął 5%, a na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy około 16%;
  • mimo rosnących cen mieszkania w Chorzowie nadal są tańsze niż w położonych niedaleko Katowicach;
  • w 2020 roku do użytku oddano 253 nowe mieszkania, z czego ponad 86% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem;
  • rosnący popyt na nieruchomości może wynikać z bliskiej odległości innych śląskich miast, które oferują miejsca pracy, a w przyszłości przyczyni się do niego również migracja ludności ze wschodu.

Naucz się skutecznych metod zarabiania na nieruchomościach. Zobacz przygotowane przez nasz zespół okazje inwestycyjne.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!