0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Chojnice

Zadbaj o swoją przyszłość i zacznij inwestować w nieruchomości! Przyjdź na szkolenie, po którym branża flippingu mieszkań nie będzie miała przed Tobą tajemnic, a Ty wreszcie osiągniesz finansowe bezpieczeństwo!

Misją marki Flipnapierwotnym.pl jest szkolenie nowego pokolenia inwestorów i kompleksowe przygotowanie ich do wejścia w branżę obrotu nieruchomościami. Firmę tworzą dwaj ambitni i doświadczeni fliperzy – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W sektorze nieruchomości działamy już od 10 lat, więc najprościej mówiąc – znamy się na rzeczy! W ramach naszych seminariów przygotowaliśmy do wejścia w świat flippingu mieszkań ponad 800 inwestorów, którzy właśnie teraz cieszą się zyskami z przeprowadzonych dzięki nam inwestycji!

Na co dzień zajmujemy się także analizą i monitorowaniem sytuacji na rynku mieszkań deweloperskich w Polsce. Rocznie przeprowadzamy ponad 500 rozmów z przedstawicielami firm deweloperskich, co pozwala nam na aktualizowanie osobistej bazy intratnych ofert inwestycyjnych z całego kraju. Dodatkowo dzięki licznym kontaktom w branży i renomie, jaką cieszymy się jako inwestorzy, jesteśmy w stanie wynegocjować u deweloperów niestandardowe, wyjątkowo korzystne systemy finansowania inwestycji takie, jak 10/90 czy 20/80. Tak przygotowane propozycje udostępniamy uczestnikom naszych kursów. Możemy stwierdzić z dumą, że na podsuniętych przez nas ofertach skorzystało ponad 400 absolwentów szkoleń zespołu Flipnapierwotnym.pl!

Szkolenia z nieruchomości Chojnice – informacje

Jesteśmy z Poznania i wiele stacjonarnych spotkań odbywa się właśnie w tym mieście. Możesz nas także spotkać w innych ważnych polskich lokalizacjach, jak Warszawa, Łódź, czy Katowice. Szkolenia zwykle przypadają w weekendy i trwają dwa dni. Aktualny harmonogram znajdziesz tutaj!

W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia dla osób początkujących, nieposiadających specjalistycznej wiedzy w temacie flipowania, jak i dla fliperów, którzy chcą rozwinąć swoją markę i poszerzyć pole działania do skali całego kraju. Dla obu tych grup przygotowaliśmy osobny program kształcenia, którego szczegóły sprawdzisz tutaj.

Do współtworzenia zajęć zapraszamy konsultantów z dziedziny analityki, prawa i podatków, a my sami dzielimy się nie tylko wiedzą, ale również doświadczeniami z własnej działalności inwestycyjnej. Po ukończeniu kursu będziesz wiedział, co robić i czego nie robić, aby Twoje flipy przyniosły zadowalającą i pewną stopę zwrotu!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami z branży, wziąć udział w darmowych webinarach lub zapoznać się z relacjami z ciekawych flipów na pierwotnym, zapraszamy Cię do obserwowania naszych kanałów na Facebooku i YouTube!

Rynek nieruchomości Chojnice – atrakcyjność regionu

Chojnice to miasto powiatowe w województwie pomorskim, położone w odległości ok. 130 km od Gdańska i ok. 80 km od Bydgoszczy. Dane statystyczne GUS podają, że z końcem 2020 roku miejscowość zamieszkiwało 39,5 tys. osób i charakteryzuje ją stosunkowa duża gęstość zaludnienia.

Chojnice są dobrze skomunikowane, biegnie przez nie droga krajowa nr 22 i kilka mniejszych dróg wojewódzkich. Dwa węzły obwodnicy odciążają ruch w centralnej części miasta. Funkcjonują tu także połączenia kolejowe.

Chojnice należą do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Co więcej, miasto i gmina Chojnice współpracują z sąsiednią gminą człuchowską na mocy „Chojnicko-Człuchowskiego paktu o wzajemnej współpracy”. Jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie nowych inwestorów oraz wspólne tworzenie miejsc pracy w obu gminach. W mieście działa także Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, powstałe w 2011 roku, którego celem, jak czytamy na stronie projektu, jest „wzrost konkurencyjności i innowacyjności firm z powiatu chojnickiego i człuchowskiego”*. Z racji korzystnej lokalizacji miasta, wielu jego mieszkańców znajduje pracę również w innych aglomeracjach, jak Bydgoszcz (ok. 80 km), Słupsk (ok. 100 km), czy Trójmiasto (ok. 120 km).

Istotną rolę dla gospodarki odgrywa także turystyka. Chojnice leżą w pięknej okolicy zachodniej części Borów Tucholskich. W bliskim sąsiedztwie miasta (ok. 7 km) położone jest Jezioro Charzykowskie, przy którym działa przystań żeglarska i park wodny. Ciekawostką jest, że to właśnie w Chojnicach w 1922 roku powstał pierwszy klub żeglarski w Polsce. Miasto jest ładne i zadbane, posiada też liczne zabytki, które dodają mu uroku i budują wyjątkowy klimat. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. układ urbanistyczny Starego Miasta.

Mieszkania na sprzedaż Chojnice – popyt i podaż

Poziom zainteresowania mieszkaniami w Chojnicach doskonale obrazuje analiza najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników Internetu fraz. Hasło „mieszkania na sprzedaż Chojnice” wpisuje w miesiącu średnio 1.600 internautów, „mieszkania Chojnice” – 880, „nieruchomości Chojnice” – 700. W porównaniu do innych miejscowości w Pomorskiem są to wyniki świadczące o umiarkowanym popycie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście nowe mieszkania deweloperskie. Popyt na mieszkania w Chojnicach znacznie przewyższa podaż, ta sytuacja zresztą dotyczy całego województwa pomorskiego, które cieszy się szczególną popularnością.

Inwestuj z nami w Chojnicach

Ceny mieszkań Chojnice – styczeń 2022

W skali całego województwa ceny mieszkań w Chojnicach są niższe niż średnie. Za m kw. mieszkania na sprzedaż z tutejszego rynku (zarówno wtórnego, jak i pierwotnego) w styczniu 2022 roku należało zapłacić średnio 6.200 zł. Średnia cena dla całego województwa zbliżała się w tym czasie do 8.000 zł/m2, jednak te dane są podbijane zdecydowanie przez wysokie ceny za m kw. lokali mieszkalnych w Trójmieście, które przekraczają 10.000 zł.

*Cyt. za: cewchojnice.eu/index.php/blog-2/2014-05-02-03-07-20/user-k2-blog

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!