Chełm

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Chełm

Masz oszczędności, które chcesz bezpiecznie zainwestować? Oczekujesz konkretnego zysku? Dowiedz się, co to jest flipowanie, jak inwestować na rynku pierwotnym i jak uzyskać satysfakcjonujący zwrot z poczynionych inwestycji. Nasze szkolenie z nieruchomości to szansa na pewny start!

Za marką Flipnapierwotnym.pl stoi dwóch ambitnych inwestorów – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W sektorze nieruchomości działamy już od ponad 10 lat. Wiedzę i doświadczenie przekuwamy w sukcesy i uczymy innych, jak to robić. Do tej pory z naszych szkoleń z inwestowania w nieruchomości skorzystało ponad 800 inwestorów. Wyszli z nich jako fliperzy, gotowi na swoje samodzielne inwestycje! Na naszych kursach dzielimy się kompletnym know-how, którego nie znajdziesz w Internecie. A zatem jeśli zastanawiasz się nad tym, w jakie nieruchomości inwestować, zapisz się na nasze szkolenie! Zdobędziesz rzetelną wiedzę, która pozwoli Ci ruszyć z własnym flipem!

Stoi za nami wieloletnie doświadczenie i sieć kontaktów deweloperskich, dzięki czemu stale monitorujemy sytuację na rynku nowych mieszkań w Polsce. Absolwenci naszych seminariów mają dostęp do bazy atrakcyjnych lokali mieszkalnych z rynku pierwotnego. Do tej pory na ręce chętnych fliperów („naszych” fliperów!) przekazaliśmy blisko 400 intratnych okazji inwestycyjnych. Oprócz tego korzystają oni również z naszych umiejętności i możliwości negocjacyjnych. Mieszkania na sprzedaż, które przechodzą przez nasze ręce, mają bardzo korzystne warunki finansowania – 10/90 lub 15/85. To systemy niedostępne dla nowych klientów, którzy dopiero startują w branży.

Flipping nieruchomości Chełm – informacje o kursach

Z naszymi szkoleniami odwiedzamy największe miasta Polski. Spotkania odbywają się stacjonarnie, najczęściej w module 2-dniowym. Kilka razy do roku pojawiamy się w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, czy Katowicach. Jeśli jesteś zainteresowany obracaniem mieszkaniami na sprzedaż w Chełmie, sprawdź harmonogram najbliższych szkoleń!

Standardowe szkolenie „Jak flipować na rynku pierwotnym?” obejmuje podstawowy i kompletny know-how, którzy pozwoli Ci wystartować w branży z poczuciem, że wiesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić dobry flip. Szkolenia prowadzimy osobiście, ale zapraszamy na nie także specjalistów z branży prawa, czy podatków. Niektóre kursy posiadają dodatkowy moduł wsparcia mentorskiego. Oznacza to dokładnie tyle, że po zakończeniu szkolenia będziesz mógł kontaktować się z nami telefonicznie i mailowo. Jeśli znajdziesz inwestycję, co do której zyskowności nie będziesz pewny – będziesz mógł ją z nami skonsultować!

Kursy na poziomie zaawansowanym wspierają fliperów, którzy mają już na koncie pierwsze inwestycje i chcą rozwinąć swój biznes w skali kraju. Dokładne zakresy szkoleń znajdziesz tutaj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, sprawdzić, w jaki sposób przekazujemy wiedzę, odwiedź nasz profil na Facebooku. Cyklicznie prowadzimy tam darmowe webinary! Na naszym kanale na YouTube znajdziesz ciekawe sprawozdania z inwestycji przeprowadzanych przez nas i naszych kursantów!

Rynek nieruchomości Chełm – potencjał regionalny

Chełm to miasto w województwie lubelskim, położone ok. 60 km na wschód od Lublina oraz niecałe 30 km na zachód od przejścia granicznego w Dorohusku (granica z Ukrainą).

Raport demograficzny GUS za rok 2020 wskazuje, że w Chełmie mieszka ok. 61 tys. osób. To 3. pod tym względem miasto województwa.

Chełm jest miejscowością wyraźnie wysuniętą na wschód, jednak jest dobrze skomunikowany. Przebiega przez niego droga krajowa nr 12 oraz liczne drogi wojewódzkie. Potencjał rozwojowy miasta zwiększa bliskie położenie szlaku Via Carpatia, który łączy litewską Kłajpedę z greckimi Salonikami. W Chełmie funkcjonuje także sieć kolejowa.

Miasto jest jednym z największych ośrodków gospodarczych regionu. Przekrój dziedzin, w których znajdują zatrudnienie mieszkańcy, jest bardzo zróżnicowany. To m.in. działalność naukowa, edukacyjno-kulturalna oraz szeroko zakrojona branża usługowo-handlowa. Szansą na zwiększenie potencjału na rynku pracy są programy modernizacji, wdrażane dzięki środkom z licznych dotacji, ukierunkowanych na rozwój Chełma.

Okolice Chełma są bardzo atrakcyjne przyrodniczo. Niedaleko miasta leży Chełmski Park Krajobrazowy z bogatą florą i fauną. Mieszkańcy mają do dyspozycji kilka parków i niezliczoną ilość zielonych skwerów, które mają znaczący wpływ na ich dobrostan.

Jedną z największych atrakcji turystycznych Chełma są Podziemia Kredowe. Pod Starym Miastem rozciąga się siatka korytarzy, wykutych w skale kredowej. To zjawisko unikalne nie tylko w skali kraju, ale także świata.

Mieszkania na sprzedaż Chełm – popyt

Ostatnie dziesięciolecie we wschodniej części naszego kraju upłynęło pod znakiem dużego skoku rozwojowego. Dzięki temu miasta takie jak Chełm stają się atrakcyjną lokalizacją do osiedlenia się, zwłaszcza dla mieszkańców okolicznych gmin.

Narzędzia do analizy działań internautów w sieci wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Chełm” wpisuje miesięcznie średnio 1.900 użytkowników. Biorąc pod uwagę wielkość miasta to zadowalający wynik, wskazujący na dość duży popyt na lokale w tym mieście. Zainteresowani tą lokalizacją wpisują także hasła „nieruchomości Chełm” (1000 os./mies.) oraz „mieszkania Chełm” (850 os./mies.). Statystycznie mniej osób szuka tutaj mieszkań na wynajem.

Inwestuj z nami w Chełmie

Ceny mieszkań Chełm – styczeń 2022

Za mieszkanie na sprzedaż w Chełmie w styczniu 2022 roku trzeba było zapłacić średnio 4.900 zł/m2. W skali całego województwa była to cena najniższa, biorąc pod uwagę inne duże miasta (Zamość, Świdnik, Puławy, czy Łuków). W odniesieniu do największej aglomeracji regionu – Lublina – średnia cena za m kw. mieszkania była tu aż o 2.400 zł/m2 niższa.

Wszystkie osoby zainteresowane obrotem mieszkaniami zapraszamy do kontaktu. W pierwszym kroku polecamy zorientować się czym jest flip na pierwotnym rynku nieruchomości.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk