0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Bytomiu

Doświadczenie, które zdobyliśmy inwestując w nieruchomości na rynku pierwotnym umożliwiło nam stworzenie zespołu Flipnapierwotnym.pl, którego działalność opiera się na organizacji i przeprowadzaniu szkoleń dla potencjalnych inwestorów z Bytomia i okolic. W ich ramach nie tylko wyjaśniamy to, na czym polega flipowanie na rynku pierwotnym, ale również pokazujemy to, w jaki sposób inwestować w nieruchomości dysponując stosunkowo niewielkim kapitałem. W tym celu pomagamy uczestnikom naszych szkoleń w odnajdywaniu najlepszych okazji inwestycyjnych oraz negocjowaniu możliwie najlepszych warunków zakupu nieruchomości. Nasza siła w tym przypadku tkwi w grupie stojących za nami inwestorów, dzięki której jesteśmy w stanie wynegocjować zakup nieruchomości w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90, co jest praktycznie niemożliwe w przypadku inwestorów indywidualnych.

Dlaczego warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Przede wszystkim dlatego, że jest to doskonała okazja do tego, by w krótkim czasie posiąść wiedzę, którą my zdobywaliśmy przez lata. Do tej pory skorzystało z niej ponad 600 osób, które nauczyliśmy skutecznie inwestować w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału. Powstała w ten sposób społeczność inwestorów, która cały czas się rozrasta, o czym świadczy również rosnąca liczba naszych obserwatorów na Facebooku. Warto do nich dołączyć, ponieważ w ten właśnie sposób można uzyskać najnowsze informacje o organizowanych wydarzeniach, czy skorzystać z udostępnianych tam darmowych webinarów. Są one uzupełnieniem naszych praktycznych działań, wśród których wymienić można również spotkania z deweloperami, których każdego roku odbywamy przeszło pół tysiąca.

Rynek nieruchomości w Bytomiu – przydatne informacje

Bytom to miasto położone w województwie śląskim, które jest zlokalizowane nieopodal Zabrza, czy Chorzowa. Obecnie zamieszkuje je przeszło 162 tys. osób (według danych na 31.12.2021), a liczba mieszkańców na przestrzeni ostatnich 19 lat (od 2002 roku) zmalała o blisko 16%. Nadal jednak zaobserwować można duży popyt na rynku nieruchomości, który stara się zaspokoić rosnąca podaż. Jej potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku w Bytomiu oddano do użytku 182 mieszkania, z czego około 44% zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości Bytom – najważniejsze lokalizacje

Nieruchomości Bytom to hasło, które cieszy się sporą popularnością w wyszukiwarkach internetowych. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości położone w najlepszych lokalizacjach w mieście, wśród których można wymienić ulicę Strzelców Bytomskich, czy Felińskiego. Szybko sprzedają się również mieszkania położone przy ulicy Wrocławskiej, Zabrzańskiej oraz Orzegowskiej.

Ceny nieruchomości w Bytomiu – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Bytomiu wynosi obecnie 3 737 złotych, a w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła aż o 14%. W kwietniu 2021 roku m² kosztował bowiem średnio 3 286 zł. Co więcej, zdaniem ekspertów ceny nadal będą rosły, a w najbliższych miesiącach powinny przekroczyć granicę 8 tys. złotych za m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Bytomiu

Charakteryzując rynek nieruchomości w Bytomiu warto zauważyć dużą rozpiętość cen nieruchomości. W najdroższych dzielnicach, czego przykładem mogą być Szombierki, Miechowice, czy Stroszek średnia cena za m² sięga 4 600 zł. Najtaniej jest z kolei w dzielnicy Bobrek i Karb, gdzie średnia cena za m² nie przekracza 2 800 złotych.

Potencjał bytomskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Bytomiu?:

  • miasto zamieszkuje obecnie przeszło 162 tys. osób (stan na 31.12.2021), co sprawia, że popyt na nieruchomości stale rośnie;
  • średnia cen mieszkań w Bytomiu w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła o około 14%, a jednocześnie nadal są one tańsze niż w Katowicach, Chorzowie, czy Zabrzu;
  • rosnący popyt na mieszkania w Bytomiu może wynikać z faktu, że wiele osób decyduje się na zakup nieruchomości w tym mieście oraz codzienne dojazdy do pracy w innych śląskich miastach;
  • w samym 2020 roku oddano do użytku 182 mieszkania, a z czego około 44% zostało przeznaczone na wynajem lub sprzedaż;
  • zapotrzebowanie na mieszkania w Bytomiu nie maleje, w jego przyszłe wzrosty mogą być powiązane również z migracją ludności ze wschodu.

Naucz się jak zarabiać na nieruchomościach. Sprawdź już teraz najlepsze okazje inwestycyjne.

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!