0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Brzeg

Słyszałeś, że flipowanie na rynku pierwotnym to dobry sposób na inwestycje, ale czujesz, że nie masz wystarczającej wiedzy, żeby zacząć? Zacznij z naszą pomocą – przyjdź na szkolenie z inwestowania w nieruchomości i poznaj tę branżę od podszewki!

Za marką Flipnapierwotnym.pl stoi dwóch ambitnych inwestorów – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Nieruchomościami zajmujemy się od 10 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy szereg intratnych inwestycji, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i kompletną wiedzę o specyfice rynku. Pozwoliło nam to opracować specjalny program szkoleń, który kompleksowo przygotowuje inwestorów do rozpoczęcia flipowania na własną rękę. Do tej pory z naszych kursów skorzystało ponad 800 zadowolonych fliperów!

Wiedza i doświadczenie to nie wszystko, co oferujemy! Absolwenci naszych seminariów mają dostęp do bazy atrakcyjnych ofert inwestycyjnych w całej Polsce. Okazje inwestycyjne, które pozyskujemy dzięki stałemu kontaktowi z deweloperami z całego kraju, gwarantują nie tylko satysfakcjonującą stopę zwrotu, ale także korzystne warunki finansowania, tj. w systemach 10/90 lub 15/85. Te warunki są absolutnie preferencyjne i możliwe do uzyskania jedynie dla osób o takiej renomie, jak nasza. Do tej pory takich rentownych ofert przekazaliśmy naszym seminarzystom około 400!

Szkolenia z obrotu mieszkaniami Brzeg – informacje o kursach

Jesteśmy z Poznania, ale z naszymi seminariami docieramy również do innych miast w Polsce. Kilka razy do roku odwiedzamy m.in. Warszawę, Łódź i Katowice. Jeśli interesują Cię szkolenia z nieruchomości w Brzegu i okolicach, zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem aktualnych spotkań!

Chcemy być blisko z naszymi kursantami, dlatego szkolenia prowadzimy w module stacjonarnym, zazwyczaj w systemie 2-dniowym. Zapraszamy na nie ekspertów z doświadczeniem w różnych dziedzinach – analityki finansowej, prawa i podatków. Wszystko po to, aby dać Ci kompletny know-how, który umożliwi Ci pewny start na rynku. Sprawdź program kursów podstawowych i zaawansowanych!

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas na Facebooku i YouTube! Oglądaj relacje z inwestycji, śledź analizy aktualnej sytuacji na rynku pierwotnym nieruchomości i korzystaj z darmowych webinarów!

Rynek nieruchomości Brzeg – informacje o lokalizacji

Brzeg to miasto w województwie opolskim, położone ok. 45 km na północny zachód od Opola. Cieszy się wyjątkowo korzystną lokalizacją – od aglomeracji Wrocławia dzieli je od 43 do 63 km, w zależności od wyboru trasy.

Główny Urząd Statystyczny podaje, że z końcem roku 2020 Brzeg zamieszkiwało 35.226 osób.

Miasto cieszy się atrakcyjnym położeniem z punktu widzenia komunikacyjnego. Przebiegają przez niego dwie drogi krajowe: nr 39 oraz nr 94, a także dwie drogi wojewódzkie. Brzeg leży również na trasie autostrady A4. Oprócz tego działa tu sieć kolejowa, obsługująca połączenia pociągów Polregio oraz Intercity. Do dyspozycji mieszkańców jest jedna stacja kolejowa, należąca do III Paneuropejskiego Korytarza Transportowego, biegnącego przez Drezno, Wrocław, Kraków i Kijów. Z Brzegu można dojechać bezpośrednio również do Warszawy, Gdańska, Lublina, Ustki, Świnoujścia, czy Poznania.

Brzeg jest istotnym ośrodkiem gospodarki, nie tylko w skali województwa, ale i całego kraju. Tworzy podstrefę Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przemysł miasta jest zróżnicowany. Większość mieszkańców działa w sektorze rolniczym, przetwórczym, budowniczym oraz usługowym. W Brzegu swoją siedzibę ma m.in. Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych „Odra”. Funkcjonują tu także fabryki silników elektrycznych i maszyn rolniczych.

Mieszkańcy miasta mają dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji: oświatowych, sportowych, usługowych i handlowych. Bardzo istotny jest fakt, że miasto szczególnie dba o tereny zielone, które mają wpływ na dobrostan brzeżan. Na terenie Brzegu znajduje się ponad 90 ha zieleni, co przy niewielkiej powierzchni miasta, stanowi bardzo dużą jego część. Miasto realizuje wiele projektów o charakterze ekologicznym, z dużą dbałością podchodzi także do zabytkowej architektury, która stanowi znaczącą atrakcję turystyczną regionu. Na kanale YouTube gminy Brzeg dostępny jest specjalny spot, mówiący o wyjątkowym przyrodniczym bogactwie tej lokalizacji.

Mieszkania na sprzedaż Brzeg – zainteresowanie

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w Brzegu, szukając ogłoszeń w Internecie, najchętniej posługują się frazami ogólnymi, takimi jak „mieszkania na sprzedaż Brzeg” (1650 wyszukiwań miesięcznie), „mieszkania Brzeg” (1100/mies.) oraz „nieruchomości Brzeg” (850/mies.).

Na terenie miasta stale powstają nowe inwestycje deweloperskie, które cieszą wysokim standardem i ładną okolicą.

Inwestuj z nami w Brzegu

Ceny nieruchomości Brzeg – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w ujęciu całego województwa opolskiego wynosiła w styczniu 2022 roku 4.710 zł. Za mieszkanie na sprzedaż w Brzegu należało zapłacić w tym czasie średnio 4.600 zł/m2. To o 1.450 zł mniej za m kw., niż w Opolu.

Ceny nowych mieszkań w Brzegu na początek roku 2022 zaczynały się od 5.750 zł/m2

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!