0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Bielsku-Białej

Flip na rynku nieruchomości polega na zakupie mieszkania, a następnie jego odsprzedaży z zyskiem. Warto mieć świadomość, że tego typu operacje są możliwe również na rynku pierwotnym. Wieloletnie doświadczenie w ich przeprowadzaniu pozwoliło nam stworzyć zespół flipnapierwotnym.pl, w ramach którego szkolimy w tym zakresie potencjalnych inwestorów z Bielska-Białej i okolic. W trakcie warsztatów nie tylko wyjaśniamy na czym polega flip na pierwotnym, ale także uczymy inwestować w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału. W tym celu wyszukujemy dla uczestników naszych szkoleń najlepsze okazje inwestycyjne, a także negocjujemy dla nich możliwie najkorzystniejsze warunki zakupu. Jest to możliwe dzięki bezpośrednim spotkaniom z deweloperami, których każdego roku odbywamy ponad pół tysiąca. W ich trakcie dążymy do uzyskania możliwości zakupu nieruchomości w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Co więcej, z reguły nam się to udaje, co jest możliwe dzięki sile stojących za nami inwestorów.

Co przemawia za tym, by wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Przede wszystkim możliwość szybkiego uzyskania wiedzy, na którą my pracowaliśmy latami. W efekcie można nauczyć się skutecznie inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym przy posiadaniu stosunkowo niewielkiego kapitału. Od początku działalności naszej marki z okazji tej skorzystało ponad 600 osób, które stworzyły społeczność wspierających się inwestorów. Regularnie powiększa się ona o nowych członków, a chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku. Informujemy tam o nadchodzących wydarzeniach oraz dzielimy się bezpłatną wiedzą w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Bielsku-Białej – przydatne informacje

Bielsko-Biała to miasto powiatowe należące do województwa śląskiego, które zamieszkuje obecnie niespełna 169 tys. osób (stan na 31.12.2021). W ciągu ostatnich 19 lat (od 2002 roku) populacja zmalała około 5%, co nie wpłynęło jednak negatywnie na sytuację na lokalnym rynku nieruchomości. Zauważyć można na nim systematycznie rosnący popyt, na który stara się odpowiedzieć wzrastająca podaż nieruchomości. Jej potwierdzeniem może być fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 1 062 nowe mieszkania, z czego aż 81,2% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Bielsku-Białej – najważniejsze lokalizacje

W związku z rosnącym popytem hasło nieruchomości Bielsko-Biała jest coraz częściej wpisywane do wyszukiwarki. W praktyce największą popularnością cieszą się najatrakcyjniejsze lokalizacje, wśród których można wymienić dzielnice takie jak: Kamienica, Olszówka Dolna i Górna, czy Lipnik. Szybko sprzedają się również nieruchomości położone w dzielnicy Wapienica oraz Złote Łany.

Ceny nieruchomości w Bielsku-Białej – kwiecień 2022

Rosnący popyt na nieruchomości w Bielsku-Białej skutkuje nie tylko tym, że mieszkania sprzedają się bardzo szybko, ale również wzrostem ich cen. Obecnie za m² należy zapłacić średnio 6 932 złote, co stanowi wzrost o około 6% w ujęciu rocznym. Przeciętna powierzchnia mieszkania w Bielsku-Białej wynosi natomiast 58m², co sprawia, że średnio należy za nie zapłacić ponad 400 tys. złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to miasto, w którym występuje duża rozpiętość cen nieruchomości w zależności od ich lokalizacji. Do najdroższych dzielnic należy zaliczyć Kamienicę oraz Lipnik, gdzie średnia cena za m² zbliża się do poziomu 7,5 tys. złotych. Najtaniej jest natomiast w dzielnicy Stare Bielsko, gdzie średnia cena za m² wynosi około 6 200 złotych.

Inwestuj z nami w Bielsku-Białej

Potencjał bielskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Bielsku-Białej?:

  • miasto zamieszkuje obecnie niespełna 169 tys. osób (stan na 31.12.2021), co przekłada się na rosnący popyt na rynku nieruchomości;
  • w dłuższej perspektywie przyczyni się do niego z pewnością także migracja ludności ze wschodu;
  • odpowiedzią na rosnący popyt jest wzrost podaży nieruchomości, czego potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 1 062 nowe mieszkania, a 81,2% z nich zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem;
  • średnia cena za m² mieszkania ostatnich 12 miesięcy wzrosła o około 6% i wynosi obecnie 6 932 złote.

Jeśli chcesz się nauczyć inwestowania w nieruchomości z rynku pierwotnego, sprawdź najlepsze okazje inwestycyjne.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!