0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Bielsk Podlaski

Czy inwestowanie w nieruchomości jest trudne? Nie, ale potrzebujesz do tego konkretnej wiedzy! Przyjdź na nasze szkolenie, które pozwoli Ci na samodzielny start w tej branży!

Flipnapierwotnym.pl to my – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Na rynku pierwotnym nieruchomości działamy od 10 lat. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie inwestowaniem, teraz uczymy innych, jak robić to skutecznie! Z naszej wiedzy skorzystało już ponad 800 ambitnych inwestorów, którzy już jako absolwenci naszego kursu, rozpoczęli flipowanie mieszkaniami na własną rękę.

Wyszukiwanie mieszkań na sprzedaż z rynku pierwotnego, które charakteryzują się wysokim potencjałem zwrotu, to nasza specjalność. Rocznie przeprowadzamy blisko 500 rozmów z deweloperami z całego kraju. Pozwala nam to na tworzenie bazy atrakcyjnych ofert inwestycyjnych, które przekazujemy do dyspozycji naszych kursantów. Oprócz tego dla każdej takiej okazji negocjujemy u firm deweloperskich specjalne warunki finansowania w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80. Z naszych propozycji skorzystało już blisko 400 absolwentów szkoleń, co pozwoliło im na przeprowadzenie pierwszych intratnych flipów na pierwotnym!

Szkolenia z flipowania Bielsk Podlaski – informacje

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości odbywają się stacjonarnie, najczęściej w formule 2-dniowej. Zajęcia prowadzimy osobiście, ale zapraszamy na nie także ekspertów m.in. z dziedziny prawa i podatków, tak, abyś po ukończeniu kursu czuł, że wiesz wszystko, co niezbędne, aby zacząć samodzielnie flipować mieszkaniami.

Program kursu podstawowego przewidziany jest zarówno dla osób, które nie mają pojęcia, co to jest flipowanie, ani w jakie nieruchomości inwestować, jak i dla tych, którzy do pewnego stopnia orientują się w temacie, ale chcą posłuchać rad profesjonalnych fliperów! W ofercie mamy szkolenia z modułem wsparcia mentorskiego, co oznacza, że po jego ukończeniu będziesz mógł się z nami kontaktować mailowo lub telefonicznie i konsultować problematyczne kwestie.

Przygotowaliśmy także coś specjalnego dla zaawansowanych fliperów – warsztaty na poziomie zaawansowanym pokażą Ci, jak skutecznie wyskalować biznes i obracać nieruchomościami na poziomie całego kraju.

Gdzie możesz nas znaleźć? Szkolenia prowadzimy kilka razy do roku w największych miastach w Polsce. Aktualny grafik znajdziesz tutaj!

Zapraszamy także do zapoznania się z zawartością naszego fanpage’a na Facebooku oraz kanału na YouTube! Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji o inwestowaniu w nieruchomości z rynku pierwotnego, a także darmowe webinary i relacje z ciekawych przedsięwzięć inwestycyjnych!

Rynek nieruchomości Bielsk Podlaski – potencjał miasta

Bielsk Podlaski to miasto powiatowe w województwie podlaskim, położone ok. 50 km na południe od Białegostoku. Według raportu demograficznego GUS z końcem 2020 roku miejscowość zamieszkiwało blisko 25 tys. osób.

Miasto jest dobrze skomunikowane, biegną przez nie dwie drogi krajowe oraz kilka mniejszych tras wojewódzkich. Funkcjonuje tu także sieć kolejowa, dzięki której można dojechać m.in. do Białegostoku, Siedlec, Warszawy, czy Hajnówki.

Rynek pracy Bielska Podlaskiego opiera się na małych i średnich przedsiębiorstwach, działających w różnych sferach przemysłu, handlu i usług. Największy udział w gospodarce miasta ma przemysł budowlany, metalowy, włókienniczy oraz produkcja napojów gazowanych. Mieszkańcy mają także możliwość pracy w białostockich firmach, co wynika z niewielkiej odległości oraz dobrego połączenia ze stolicą województwa.

Bielsk Podlaski jest siedzibą licznych instytucji powiatowych. Mieszkańcy miasta mają dostęp do wszystkich niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu obiektów handlowo-usługowych oraz rekreacyjno-kulturalnych.

W Bielsku Podlaskim działa wiele szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, w tym Policealne Studium Ikonograficzne – jedyna w Polsce placówka edukacyjna tego typu.

Mieszkania Bielsk Podlaski – zainteresowanie

Osób zainteresowanych zakupem mieszkania w Bielsku Podlaskim jest dużo, relatywnie do wielkości miasta i stanu jego zaludnienia. Mówią o tym wyniki analizy najczęściej wyszukiwanych fraz w Internecie. W kontekście lokali mieszkalnych w Bielsku Podlaskim najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania Bielsk Podlaski” – średnio 880 wyszukiwań w miesiącu, „nieruchomości Bielsk Podlaski” (720) oraz „mieszkania na sprzedaż Bielsk Podlaski” (720).

Ceny mieszkań na sprzedaż Bielsk Podlaski – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Bielsku Podlaskim wynosiła 5.800 zł.

W tym samym czasie, w oddalonym o zaledwie 50 km Białymstoku, m kw. lokalu mieszkalnego kosztował średnio 6.900 zł.

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!