0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Biała Podlaska

Chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe? Słyszałeś o flippingu mieszkań, ale nie wiesz, w jakie nieruchomości inwestować? Przyjdź na nasze szkolenie, a dowiesz się, jak krok po kroku odnaleźć się w branży obrotu mieszkaniami i zyskać nawet przy niewielkim wkładzie początkowym.

Flipnapierwotnym.pl to my – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W sektorze nieruchomości działamy od blisko 10 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele inwestycji, które nie tylko znacznie zasiliły nasze konta, ale pozwoliły też na rozwój, zdobywanie wiedzy i bezcennych doświadczeń w dziedzinie flipowania mieszkaniami. Od 2018 roku ruszyliśmy też z naszą misją edukacyjną. W zakresie inwestowania na rynku pierwotnym nieruchomości przeszkoliliśmy już ponad 800 inwestorów!

Nasza praca polega również na monitorowaniu rynku. W ciągu roku przeprowadzamy około 500 rozmów z deweloperami, dlatego mamy dostęp do najlepszych okazji inwestycyjnych w różnych częściach Polski. Wszystkie te oferty mają bardzo korzystne warunki finansowania, tj. 10/90 lub 15/85. Takie systemy płatności są niemożliwe do wynegocjowania dla osób spoza branży. Na szczęście my mamy takie możliwości! Dzięki temu absolwenci naszych kursów mają dostęp do wyselekcjonowanej bazy zyskownych ofert. Do tej pory na ich ręce złożyliśmy ponad 400 takich propozycji, na których udało się im osiągnąć naprawdę satysfakcjonującą stopę zwrotu. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych fliperów?

Co to jest flipowanie, czyli wszystko o kursach

Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem na rynku pierwotnym nieruchomości, nasze kursy odbywają się stacjonarnie w największych miastach Polski. Prowadzimy je osobiście we współpracy ze specjalistami z zakresu prawa, analityki biznesowej i podatków. Standardowe szkolenia trwają 2 dni. Sprawdź aktualny kalendarz szkoleń i wybierz dla siebie najdogodniejszą opcję.

Pozostajemy do dyspozycji zarówno osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą nieruchomości, jak i tych, którzy pierwsze inwestycje mają już za sobą. Podstawowe kursy oferują kompendium wiedzy na temat flipowania mieszkaniami na rynku pierwotnym. Poruszamy na nich kwestie korzystnych harmonogramów płatności, odbioru lokali od deweloperów, czytania umów deweloperskich oraz dodatkowych sposobów finansowania inwestycji. Zaawansowane seminaria zaś pozwolą Ci rozwinąć swój biznes i zacząć operować inwestycjami w skali całego kraju.

Znajdź nas w social mediach! Na Facebooku prowadzimy darmowe webinary, a na YouTube dzielimy się relacjami z ciekawych inwestycji!

Rynek nieruchomości Biała Podlaska – atrakcyjność regionu

Biała Podlaska to miasto w województwie lubelskim, położone ok. 120 km na północny wschód od Lublina. To jeden z głównych ośrodków gospodarczych tego regionu.

Raport demograficzny GUS za rok 2020 wskazuje, że Białą Podlaską zamieszkują 56.942 osoby (dane na dzień 31.12.2020 r.).

Biała Podlaska leży blisko granicy z Białorusią (ok. 30 km od przejścia granicznego w Terespolu i niecałe 50 km od Brześcia), lecz mimo wyraźnego wysunięcia na wschód jest bardzo dobrze skomunikowana. Biegnie przez nią droga krajowa nr 2 oraz kilka mniejszych dróg szczebla wojewódzkiego. Kilka kilometrów na północ od miasta położona jest obwodnica, będąca częścią trasy europejskiej E30. W budowie jest także odcinek autostrady A2, którego ukończenie planowane jest na 2025 r. Przez miasto kursują także pociągi.

Z punktu widzenia mieszkańców Biała Podlaska jest bardzo przyjaznym miejscem do życia. Miasto jest zielone i zadbane, słynie ze swoich działań na rzecz ekologii. Mieszkańcy mają dostęp do wielu terenów rekreacyjnych, parków, amfiteatru, hali sportowo-widowiskowej, stadionu, licznych boisk i instytucji kultury. Oprócz tego świetnie funkcjonuje tu edukacja (w tym kilka placówek szkolnictwa wyższego) oraz sfera handlowo-usługowa. Gospodarka rozwija się tu stabilnie, co przekłada się na wzrost ilości miejsc pracy. Biała Podlaska jest też obowiązkowym punktem na mapie turystycznej dla miłośników historii i zabytków.

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska – zainteresowanie

W ostatnich latach wschodnia część naszego kraju zalicza intensywny skok rozwojowy, m.in. dzięki licznym programom wsparcia i dofinansowaniom. Co za tym idzie, zwiększa się popyt na mieszkania w tym regionie, a do miast migrują mieszkańcy okolicznych gmin.

Narzędzia do analizy trendów w Internecie wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska” wpisuje miesięcznie średnio 2.350 użytkowników. Relatywnie do wielkości miasta to imponujący wynik. Osoby zainteresowane lokalami w Białej Podlaskiej wpisują także hasła „mieszkania Biała Podlaska” (1650 os./mies.) oraz „nieruchomości Biała Podlaska” (700 os./mies.).

Inwestuj z nami w Białej Podlaskiej

Ceny mieszkań Biała Podlaska – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Białej Podlaskiej wynosiła 5.500 zł (dane za styczeń 2022 r.). W skali województwa lokale w Białej Podlaskiej są jednymi z tańszych na rynku. Dla porównania w tym samym czasie za m kw. mieszkania w Lublinie należało zapłacić średnio 7.300 zł.

Jeśli interesujesz się rynkiem nieruchomości, sprawdź jak wygląda obrót wieloma mieszkaniami na polskim rynku pierwotnym.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

 

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!