Bełchatów

Jak inwestować w nieruchomości – szkolenia Bełchatów

Chcesz bezpiecznie pomnożyć swój majątek, inwestując na rynku pierwotnym nieruchomości? Obawiasz się jednak, że brak Ci merytorycznej wiedzy i doświadczenia w sprzedaży mieszkań? Nasze szkolenie to pewność, że Ci się powiedzie!

Firmę Flipnapierwotnym.pl tworzą Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Zajmujemy się flipowaniem mieszkań już od 10 lat. Szkolenia z nieruchomości przeprowadzamy stacjonarnie w największych miastach w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Bełchatowienajbliższe kursy odbywają się w Łodzi. Znajdziesz nas także w Warszawie, Poznaniu czy Katowicach.

Z wiedzy zapraszanych prelegentów oraz naszego osobistego doświadczenia skorzystało już blisko 800 początkujących inwestorów. Przekazaliśmy im ponad 400 intratnych inwestycji, dzięki którym w relatywnie krótkim czasie pomnożyli znacznie swój kapitał. Stając się absolwentem naszych szkoleń z flippingu mieszkaniowego, również możesz mieć dostęp do wyszukiwanych przez nas okazji. Dzięki dogłębnej analizie rynku pierwotnego w Polsce oraz licznym kontaktom deweloperskim mamy dostęp nie tylko do wyjątkowych ofert. Jesteśmy też w stanie wynegocjować warunki zakupu w systemach praktycznie niedostępnych dla osób spoza branży. Naszym inwestorom podsuwamy inwestycje w systemach opłat 10/90, 15/85 i 20/80.

Flipping mieszkań – zakres szkoleń

W naszej ofercie kursów znajdziesz m.in. szkolenie „Jak flipować na rynku pierwotnym?”. Porusza ono wszystkie najważniejsze kwestie, które pozwolą Ci rozpocząć działania na rynku nieruchomościBełchatów ma bardzo dobrą lokalizację, dlatego możesz spróbować swoich sił właśnie tam lub zdecydować się na inwestycje w większych miastach, jak Łódź, czy Poznań.

Specjalne edycje szkolenia z nieruchomości, gwarantują wsparcie mentorskie po zakończeniu kursów. Oznacza to, że możesz się z nami kontaktować podczas swoich nieśmiałych początków na rynku pierwotnym nieruchomości. Dowiedz się więcej na ten temat!

Sprawdź też naszą stronę na Facebooku oraz posłuchaj o zyskownych inwestycjach w nieruchomości na naszym kanale na YouTubie.

Rynek nieruchomości w Bełchatowie – potencjał miasta

Bełchatów jest miastem o powierzchni niemal 35 km2, położonym w odległości 50 km na południe od Łodzi. Niedaleko znajduje się Piotrków Trybunalski, który wraz z Bełchatowem tworzy Piotrkowsko-Bełchatowski Okręg Przemysłowy.

Według danych statystycznych serwisu Polskawliczbach.pl stan ludności na dzień 31.12.2020 r. wynosił 53.419 osoby. To około 8.000 mniej, niż w 2017 roku. Mimo to Bełchatów jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w województwie.

Bełchatów to nowoczesne miasto, które obecnie przechodzi fazę dynamicznego rozwoju. Na korzyść licznych inwestycji (nie tylko w temacie nieruchomościw Bełchatowie i okolicach działa bliskość strategicznych węzłów komunikacyjnych – w niespełna pół godziny można dostać się na autostradę A1, a niecałą godzinę zajmuje dojazd do najbliższego portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Bełchatów posiada blisko 150 ha terenów inwestycyjnych, z czego w samej strefie ekonomicznej wydzielono 20 ha uzbrojonych działek inwestycyjnych.

Miejscowość nazywana jest paliwowo-energetyczną stolicą Polski. W odległości 10 km od Bełchatowa znajduje się Kopalnia Węgla Brunatnego „Bełchatów” oraz Elektrownia Bełchatów. Miasto zainwestowało duże nakłady w uzbrojenie tych punktów w zaawansowane systemy oczyszczania i redukcji spalin.

Bliskość elektrowni i kopalni miasto rekompensuje projektem „Bełchatów w zieleni”, który dąży do tworzenia nowych i rewitalizacji starych skwerów, bulwarów i parków miejskich i innych zielonych terenów w okolicach.

Mieszkania na sprzedaż Bełchatów – najważniejsze lokalizacje

W zakresie nowych nieruchomościBełchatów na początek roku 2022 posiada jedną aktywną inwestycję.

Frazy „mieszkania na sprzedaż Bełchatów” oraz „nieruchomości Bełchatów” wpisywane są przez internautów odpowiednio 2450 oraz 600 razy w ciągu miesiąca. W skali dość niewielkiego zaludnienia jest to wysoki wynik.

Największą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż w Bełchatowie w okolicach osiedli Przytorze, Edwardów, Binków i Czapliniec.

Nieruchomości Bełchatów – cena za m kw. w styczniu 2022 roku

Wycena nieruchomości w Bełchatowie wygląda następująco (dane na 01.2022 r.) – średnia cena za m kw. mieszkania wynosi ok. 4400 zł. W porównaniu do odległej o zaledwie 55 km Łodzi kwota za m kw. jest niższa o ok. 1600 zł.

Inwestuj z nami w Bełchatowie

Potencjał bełchatowskiego rynku nieruchomości

Konkurencyjne ceny za metr kwadratowy mieszkania w Bełchatowie, potencjał ludzki w postaci 77% mieszkańców w wieku przedprodukcyjnym i produkcyjnym, dostępność dużych terenów pod inwestycje i doskonała lokalizacja czyni Bełchatów atrakcyjnym miejscem do inwestowania.

Mieszkasz w Bełchatowie, ale chcesz zainwestować w rynek pierwotny w innym mieście? Znasz powiedzenie: „Sky is the limit!”? Piotrków Trybunalski, Łódź, a może Warszawa? Sprawdź oferty szkoleń i dowiedz się, jak możesz zarobić, inwestując w nieruchomości na rynku pierwotnym!

Jeśli chcesz pomnożyć swoje oszczędności, sprawdź na czym polega obrót nieruchomościami na rynku pierwotnym na jednym z naszych zaawansowanych szkoleń.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk