0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Augustów

Flipping mieszkaniowy – jeśli ta fraza kojarzy Ci się z inwestowaniem bez ryzyka oraz z satysfakcjonującymi zyskami, to bardzo dobrze! Inwestowanie w nieruchomości na rynku pierwotnym to doskonały sposób na pomnożenie swojego kapitału i zabezpieczenie swojej przyszłości! Przyjdź na szkolenie i zacznij flipować mieszkania!

Firma Flipnapierwotnym.pl to my – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W branży działamy od ponad 10 lat. W ciągu tej niesamowicie aktywnej dekady przeprowadziliśmy wiele lukratywnych inwestycji, ale też przeszkoliliśmy pokaźną grupę przyszłych flipperów. W tym roku ich liczba przekroczyła 800! Wielu z nich podsunęliśmy korzystne i pewne okazje inwestycyjne z rynku pierwotnego nieruchomości, które pomogły im postawić pierwsze kroki w branży flipowania. Takich intratnych propozycji przekazaliśmy naszym kursantom ponad 400!

Wyszukiwanie mieszkań na sprzedaż z rynku pierwotnego, które charakteryzują się wysokim potencjałem zwrotu, to nasza specjalność. Dzięki znajomości specyfiki rynku i kontaktom w branży deweloperskiej jesteśmy w stanie wynegocjować dla naszych seminarzystów bardzo korzystne warunki płatności, takie jak 10/90, 15/85, czy 20/80. Te systemy są nieosiągalne dla osób spoza branży, a pozwalają na inwestycję nawet przy niewielkim kapitale początkowym! Warto być z nami!

Szkolenia z nieruchomości Augustów – informacje o kursach

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości odbywają się stacjonarnie w największych miastach Polski. Kilka razy do roku pojawiamy się m.in. w Katowicach, Łodzi, Poznaniu, czy Warszawie. Jeśli interesuje Cię inwestowanie w nowe mieszkania w Augustowie lub w całym województwie podlaskim, sprawdź kalendarz kursów. Wybierz termin i miejsce, które najbardziej Ci odpowiada!

Poza kursami dla początkujących flipperów oferujemy także warsztaty na poziomie zaawansowanym, które pokazują, jak skutecznie wyskalować biznes i obracać nieruchomościami na poziomie całego kraju. Niektóre szkolenia oferują także wsparcie mentorskie po ich zakończeniu. Większość seminariów odbywa się w modelu dwudniowym. Z kursów na poziomie podstawowym wyjedziesz wyposażony w wiedzę, która pozwoli Ci na rozpoczęcie samodzielnej kariery w branży flippingu mieszkań.

Dołącz do społeczności osób, które rozsądnie podchodzą do przyszłości i dążą do osiągnięcia bezpieczeństwa finansowego, dzięki flipowi na pierwotnym. Znajdziesz nas na Facebooku, gdzie prowadzimy darmowe webinary oraz na YouTubie, gdzie dzielimy się opowieściami z najciekawszych inwestycji!

Rynek nieruchomości Augustów – atrakcyjność lokalizacji

Augustów to miasto powiatowe, położone w województwie podlaskim, ok. 90 km na północ od Białegostoku. Według danych GUS na koniec 2020 roku liczba ludności wynosiła 29.946.

Augustów zajmuje powierzchnię 80,9 km2 i jest drugim pod względem wielkości terenu miastem w województwie. Leży w niewielkiej odległości od granic z Litwą (37 km), Białorusią (35 km) i obwodem kaliningradzkim (60 km).

Ta wyjątkowo malownicza miejscowość leży między 7 jeziorami. Augustów jest z trzech stron otoczony Puszczą Augustowską, na której terenie znajduje się Wigierski Park Narodowy. Miejscowość leży także na unikatowych środowiskowo terenach Zielonych Płuc Polski oraz na Obszarze Chronionego Krajobrazu „Puszcza i Jeziora Augustowskie”. Zwarte zabudowania miejskie nie zajmują całego terenu administracyjnego miasta, sporą część stanowią lasy i jeziora.

Z punktu widzenia mieszkańców, Augustów oferuje czyste powietrze i piękno przyrody, mające wpływ na dobrostan psychofizyczny, ale także rozbudowaną sieć handlowo-usługową, zabezpieczającą wszystkie podstawowe potrzeby augustowian.

Gospodarka Augustowa, a co za tym idzie dostęp do miejsc pracy dla mieszkańców, opiera się na kilku gałęziach przemysłu. Najważniejszym z nich jest przemysł stoczniowy. Największe firmy Ślepsk oraz Balt Yacht są eksporterem na Europę Zachodnią. Oprócz tego produkuje się tu maszyny rolnicze oraz wyroby tytoniowe (British American Tobacco). Bardzo ważną gałąź gospodarki stanowi turystyka. Miasto szczyci się bogatą ofertą rekreacyjną, oferuje aktywny wypoczynek w niepowtarzalnych okolicznościach przyrody.

Mieszkania na sprzedaż Augustów – zainteresowanie

Popyt na nowe mieszkania w Augustowie jest umiarkowany w stosunku do stanu populacji miasta. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Augustów” wpisuje miesięcznie średnio 850 użytkowników. Odpowiednio „nieruchomości Augustów” wpisuje 750 osób, a „mieszkania Augustów” – 700.

Największym zainteresowaniem z punktu widzenia lokalizacji, cieszą się ulice Ziołowa, Arnikowa i Miętowa, położone w południowej części miasta oraz nowe mieszkania deweloperskie przy ul. Tytoniowej.

Inwestuj z nami w Augustowie

Ceny nieruchomości Augustów – styczeń 2022

Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania na sprzedaż w Augustowie na początku 2022 roku wynosiła 8.400 zł. To cena wyższa niż w innych miastach województwa. W Suwałkach i Białymstoku za m2 zapłacimy średnio około 7.000 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!