WEBINAR  – 23 sierpnia 20:00

Jak inwestować na rynku pierwotnym w dobie inflacji i zapaści?

…czyli  analiza portfela inwestycyjnego Macieja Welmana
Maciej W

PROWADZĄCY - Maciej Welman

Inwestor, twórca FNP

Zaczynamy webinar za:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

WAŻNE: Ten webinar nie będzie nagrywany. Dzielimy się na nim prywatnymi inwestycjami i majątkiem osobistym, dlatego ze zrozumiałych względów, nie chcemy pokazywać określonych cyfr szerszej grupie odbiorców.

coins 1726618 1920 768x512 1
Webinar będzie miał formę interaktywnej prezentacji, gdzie Maciej przedstawia swoją strategię i wyniki, a Patryk i uczestnicy analizują inne możliwości, prowokując Macieja do obrony stanowiska.

Zapisz się na webinar, a dowiesz się:

WEBINAR POPROWADZĄ:

flipnapierwotnym.plwebinary 3

Patryk Sołtysiak

"Cena jest tym co płacisz, wartość tym co otrzymujesz" to cytat Warrena Buffeta, który definiuje moje podejście do flipowania. Moje doświadczenie budowałem na rynku wtórnym, a następnie rozwinąłem skrzydła na rynku pierwotnym co zaowocowało już przeszło 100-ką flipów na moim koncie inwestorskim.

flipnapierwotnym.plwebinary 4

MACIEJ WELMAN

Moja przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwalnie od 2013 roku. W swoim portfolio mogę pochwalić się ponad 70 flipami, a także przekazaniem wraz z moim wspólnikiem Patrykiem oraz zespołem FNP przeszło 500 okazji inwestycyjnych.

Już teraz zapisz się na webinar

Ze względu na ograniczenia pokoju webinarowego, liczba uczestników wynosi maksymalnie 200 osób.

Tzn. że im szybciej się zapiszesz i im wcześniej pojawisz się na webinarze, tym większe masz szanse na aktywne uczestnictwo 😉